שיפור הסקס עם חומרי סיכה

אביזרי מין וחומרי סיכה

שוק אביזרי המין בארץ מתפתח מאוד בשנים האחרונות ומציע מגוון של שימושים עבור הגבר, האישה, בני הזוג ומה לא. ניתן לרכוש אביזרי מין מקצועיים ואיכותיים המבטיחים הנאה מושלמת וחוויה מינית מסעירה לאורך זמן.

מהם חומרי הסיכה?

חומרי הסיכה הם חומרים אשר במקורם מיועדים להוריד את החיכוך שלעיתי יכול להיות חזק מדי עבור האישה, וכואב, ולאפשר מגע רך יותר ונעים. משימושם המקורי הפכו להיות חומרי הסיכה בשנים האחרונות חלק בלתי נפרד משוק אביזרי המין, כשהם מציעים לחות ושומן בעת החיכוך.

את מי הם משמשים?

חומרי הסיכה משמשים בעיקר את הנשים אשר ידועות יותר כסובלות מכאבים וצריבות בעת החיכוך עם איבר המין הגברי. לא מעט נשים בעלות פתח קטן יחסית של אזור הפירינאום ופתח הנרתיק, סובלות מכאבים בעת חדירה של איבר המין הגברי, והחוויה המינית עבורן הופכת להיות פחות נעימה ואטרקטיבית. חומרי הסיכה מיועדים לשימוש גם במשחק המקדים וגם בעת האקט המיני והם טובים מאד כדי למנוע תופעות רפואיות לא נעימות כתוצאה מחיכוך כואב.

הרבה אביזרי מין עשויים מסיליקון אינם מומלצים אפילו לשימוש עם חומרי שלא על בסיס מים או סיליקון לכן חשוב להקפיד תמיד לקרוא היטב את הוראות השימוש ולדעת להתאים את חומר הסיכה לאביזר ולהיפך.

סוגים שונים של חומרי סיכה

  • חומרי סיכה על בסיס מים – פופולאריים מאד בתחום חומרי הסיכה כיוון שאין להם שום תופעות לוואי אלרגניות והם בטוחים מאד. חומרי סיכה על בסיס מים מתאימים לשימוש עם אביזרי מין עשויים מסיליקון, החיסרון היחיד שלהם הוא שהם נוטים להתייבש במהירות וייתכן שיהיה צורך להשתמש בהם מספר פעמים בעת קיום יחסי המין.
  • חומרי סיכה על בסיס שמן – מתאימים במיוחד לכל מה שקורה לפני האקט המיני. חומרי סיכה על בסיס שמן פחות מומלצים לעזרה בנוגע לחיכוך בעת קיום יחסי מין מכיוון שהם יכולים לגרום לקונדום להחליק, הם גם לא מתאימים לשימוש עם אביזרי מין אחרים.
  • חומרי סיכה על בסיס סיליקון – בעלי מגע נעים, מחזיקים מעמד לאורך זמן ומתאימים לשימוש עם אביזרי מין אחרים. חומרי סיכה על בסיס סיליקון הפכו להיות מאד פופולאריים בשנים האחרונות, וחשוב לציין שהם גם לא גורמים נזק לגומי או לטקס ומבטיחים הנאה גבוהה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *