פלשלייט לגברים מקורי

כשמדובר באיכות לא מתפשרים על המקורי

עצם היותו אביזר המין לגברים הנמכרוהמצליח  ביותר בעולם גרם לפלשלייט לזכות לחיקויים רבים. אך אף לא אחד מהחיקויים והזיופים של הפלשלייט המקורי מתקרבים ליכולות והביצועים המדהימים שלו. המוצר המקורי מספק למשתמשים שלו תחושת חדירה מושלמת הזהה כמעט לחלוטין לדבר האמיתי. יש שיעידו שהתחושה של הפלשלייט עשויה להיות אפילו טובה יותר מהדבר המקורי…

שיפור הביצועים שלך במיטה!

המוצר המקורי מאפשר למשתמש להתאמן ולשפר את הביצועים שלו על ידי הדמיה מצויינת של הגירויים המתחשבים בכל קצוות איבר המין בזמן הסקס. עם שימוש ממושך ניתן ללמוד איך למשוך יותר זמן ולשפר משמעותית בעיות של שפיכה מוקדמת והארכת הסקס פי כמה וכמה

הזמן פלשלייט עכשיו בדיסקרטיות מלאה!

האתר שלנו מאובטח עם תעודת SSL בפורמט 256 ביט לאבטחה מלאה על פרטיות הגולשים והתקשורת עם השרת שלנו. כל תהליך הקנייה הוא בטוח ודיסקרטי. ניתן להזמין היום פלשלייט מקורי באתר שלנו ולקבל אותו במשלוח מהיר או באיסוף עצמי בדלפק השירות שלנו בתל אביב.

מה זה פלשלייט?

"פלשלייט" (בלועזית: Fleshlight, מוכר בישראל גם בשם "פלאשלייט" או "פלאש-לייט") הוא אביזר מין לגברים בלבד שנועד לאוננות ומיוצר במפעל החברה ארצות הברית. המוצר מעוצב כפנס (באנגלית: flashlight) אשר מכיל בתוכו שרוול סיליקוני עשוי חומר מוגן פטנט בשם סופר-סקין המדמה היטב את תחושת המגע של איבר מין אמיתי ועל כן שמו של המוצג המספק שילוב של המילים Flesh ו-Flashlight.
לפלשלייט קיימים מספר גרסאות, כולן בעיצוב של ואגינה, פי טבעת או פה, לדימוי התחושה של סקס ואגינלי, אנאלי או אוראלי. בנוסף לפלשלייט ישנם גרסאות של עיצובים על פי תבניות אמיתיות של כוכבות פורנו מפורסמות מארצות הברית ואירופה.
פלשלייט נחשב מזה כעשור לאביזר המין לגברים המצליח ביותר בכל הזמנים. הוא נמכר במיליוני יחידות בארצות הברית, גרמניה, צרפת, אנגליה ועוד מדינות רבות בכל העולם. לישראל הפלשלייט הגיע רק לפני כ-4 שנים אך לא באופן רשמי. לפני כשנתיים החלו להגיע לארץ חיקויים וזיופים רבים של הפלשלייט המקורי, רובם ככולם תוצרת סין. הבעיה העיקרית עם הזיופים של הפלשלייט היא בחומרים מהם הם מיוצרים. פעמים רבות קרו מקרים של נזקים גופניים מחומרים ורעלנים אסורים לשימוש שאיתם יוצרו החיקויים הסינים. בנוסף, חשוב להבין שקנייה של מוצר שאינו המקורי עלול לא רק להיות מסוכן אלא הרבה פחות מענג.
הפלשלייט האמיתי מיוצר מחומרים איכותיים מאוד ואם משתמשים בו בצורה נכונה, עם חומרי סיכה על בסיס מים בלבד ומקפידים לשטוף אותו אחרי כל שימוש, הוא עשוי ללוות את המשתמש במשך שנים רבות.