שיפור של חיי המין שלכם באמצעות צעצועי סקס

כולם יודעים כבר כי סקס הוא אלמנט חשוב מאין כמוהו בכל זוגיות, אולם אנו יודעים גם כי פעמים רבות לאורך השנים והשחיקה, קורה משהו, וחיי המין כבר לא מלהיבים כמו פעם. לא מעט כתבות בתחום סקסולוגיה נכתבו בנושא זה, אודות אותו סקס שפעם שניכם עשיתם בתאווה רבה, ושהפך לעייף, שגרתי, משעמם – לא פלא שאתה גומר תוך שתי דקות, ואת נשארת מתוסכלת (אם בכלל נשאר לך עוד חשק לנסות).

הא"ב של הסקסולוגיה ושיפור חיי המין: תקשורת

תקשורת טובה בין בני זוג היא המפתח העיקרי לשיפור חיי המין שלהם, וביצוע סקס טוב יותר (ואל תדאגו לתדירות, כי ידוע הרי שעם האוכל בא התיאבון). איך מקיימים תקשורת סקס טובה ? דרך מצוינת אחת היא פשוט לתמלל את הרצונות שלכם. את יכולה לכתוב לו פתק סקסי, אתה יכול להתקשר אליה באמצע יום העבודה ולספר לה מה הכי היית רוצה לעשות לה עכשיו… תקשורת סקס היא לא רק דיבורים במיטה, כי אם "פור פליי" שלם של דיבורים וכוונות, שפועלים מצוין דווקא כשהם מגיעים בזמן הכי לא צפוי…  שתפו אחד את השני בפנטזיות שלכם. מי יודע, אולי הצד השני ידלק ואפילו ישתף פעולה…

משעמם לכם? זה הזמן לשלוף צעצועי סקס

לחץ לצפייה וקנייה

מומחי סקסולוגיה רבים טוענים, כי הדרך להחזיר את האושר והסיפוק אל חיי המין שלכם, היא באמצעות צעצועי סקס , ולנו אין אלא להסכים איתם. צעצועי המין ידועים ביכולת שלהם להעשיר את חיי המין, להוסיף ענין וחדשנות לפעילות המינית השגרתית שלכם, ולהעלות את האורגזמות של שני בני הזוג לגבהים שלא ידעתם שתוכלו להגיע אליהם.

צעצועי המין כיום נפוצים מאוד בקרב יחידים וזוגות, וקיימים במגוון עצום לגברים ונשים – חלקם מעוררים, חלקם משהים, חלקם מגרים וכולם מענגים. בין אם תחליטו לצרף למיטה ויברטור או כדורי אהבה, אזיקים פרוותיים או ספריי משהה – אין ספק שאביזרי המין יעשו שינוי מהפכני במיטה שלכם, וחשוב מכך – בזוגיות.

ומה לגבי אביזרי סקס ריחניים?

חוש הריח הוא החוש החזק והדומיננטי ביותר שלנו, לפיכך פיתוח אביזרי סקס מתבסס לעיתים קרובות על השפעת חומרים כימיים וביולוגיים על המוח שלנו, ועל חשיבותו של חוש הריח בכל הקשור לעוררות מינית. אביזרי סקס מבוססי ריח הם כאלה המכילים פרומון, שהוא הורמון המופרש על ידי בעלי חיים, במטרה למשוך את בני המין השני. ריח הפרומון המצוי בבשמי סקס עובד מצוין גם על בני אדם – הוא מעורר אצלנו את הטסטוסטרון (המצוי אצל נשים וגברים), ומגביר את החשק והתשוקה שלנו. לא בכדי מוצעים בשמים מעוררים בחנויות המין למיניהן, ואנחנו בהחלט ממליצים עליהם ליצירת משיכה והעלאת התשוקה, גם אם אתם נשואים כבר שנים רבות ובטוחים ששום דבר כבר לא יעורר אתכם. אנחנו מוכנים להתערב שתופתעו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *