פלשלייט מקורי

כל הסיבות ליהנות מפלשלייט מקורי

פלשלייט הוא צעצוע מין לגברים בלבד שעוצב במטרה לאפשר את העינוג המקסימלי בכל זמן ומקום שתרצה. מכשיר הפלשלייט הוא מכשיר זמין, אינו גדול יותר מפנס בינוני, אינו מעורר תשומת לב או חשד, ויכול לשמש אותך לשנים רבות, גם בנוכחות ובשיתוף בת הזוג. את אותו מכשיר פלשלייט תוכל למצוא במגוון עיצובים וצורות, גם של החלק החיצוני (פתח ההחדרה) וגם של השרוול הפנימי, כשכל אחד מהם מעניק תחושה שונה של עונג ורטט בזמן השימוש. אתה באמת צריך עוד סיבות כדי לקנות אחד משלך..?

את הפלשלייט תוכלו למצוא בחו"ל אצל היצרן או אצל היבואן הרשמי של פלשלייט בארץ, אבל כדאי תמיד לבדוק לא רק מחירים, אלא גם את איכות השירות שלפני ואחרי המכירה, על כל צרה שלא תבוא.

אז למה לבחור ליהנות דווקא ממכשיר פלשלייט?

ישנן מספר סיבות מאוד טובות לבחור בצעצוע המין לגברים הנחשב למספר 1 בכל העולם. לא סתם נמכרו כבר יותר מ-6 מיליוני פלשלייטים בכל העולם ולא סתם הגבר הישראלי בחר בפלשלייט כאביזר המין המועדף שלו.

1. אתה בשליטה – בעת השימוש במכשיר פלשלייט אתה קובע את קצב הפעילות, את אופן הגירוי, ואת מידת השאיבה והשחרור המופעלים על האיבר. זאת, בזכות אותו מכסה בחלקו התחתון של המכשיר המא פשר לשלוט ברוחבו.

2. פלשלייט הוא האביזר הקרוב ביותר לדבר האמיתי – השרוול הפנימי של מכשיר פלאשלייט , זה שעוטף את האיבר שלך, עשוי מחומר ספוגי סודי הקרוי SuperSkin – מדובר בפיתוח יחודי של החברה המייצרת את המכשיר, ותאמין לנו – אין קרוב מזה לתחושת איבר המין הנשי. הsuperskin  רך במידה, נמתח במידה, מתכווץ כמו שצריך – התחושה תהמם אותך, פשוט ככה.

3. שיפור הביצועים – כן, מוזר עד כמה שזה נשמע, אולם שימוש מוגבר במכשיר פלשלייט יסייע בהגברת הביצועים ובשיפור התפקוד המיני שלך. תוכל להתאמן בטכניקות חדשות, לשלוט בקצב העבודה, ולמשוך את זמן הפעילות ככל שתרצה – הפרטנריות האנושיות שלך רק ירוויחו מזה!

4. סקס בטוח – עם כל המחלות וההריונות שם בחוץ, מכשיר פלשלייט מבטיח לך סקס בטוח, ללא סכנות או סיבוכים עתידיים.

5.  תענוג לכל החיים – במידה ותבצע את נהלי התחזוקה של מכשיר פלשלייט שלך על פי ההוראות, תוכל לשמור אותו ולהשתמש בו ככל שרק תרצה. הוא לא יהרס, לא ישחק, ולא ישתנה במאומה. אם רק היה אפשר לומר את זה על נשים אמיתיות…

6. שדרוג חיי המין עם בת הזוג – בניגוד למה שאפשר אולי לדמות, מכשיר פשלייט מתאים מאוד גם לשימוש עם בת זוג. כמו שהיא יכולה להביא את הויברטור שלה למיטה בזמן סקס, כך אתה מוזמן להביא את מכשיר הפלאשלייט שלך ולהשתמש בו איתה יחד. אם אתה צריך רעיונות לגבי אופן הביצוע הזוגי המומלץ, אתה מוזמן להתאמץ, או לגלגל את הכדור (או יותר נכון – לגלגל את הפלאשלייט) אליה. היא כבר תפעיל את הדמיון בשביל שניכם.

7. כי יותר משלושה מיליון רוכשים אינם טועים – כבר שנים שמכשיר פלשלייט מוביל את טבלת צעצועי המין המובילים בארה"ב, וכעת עם הגעתו לישראל, תוכל גם אתה ליהנות ממנו מבלי לשלם עבור המשלוח והמכס. מכשיר פלשלייט יוכל להיות אצלך תוך זמן קצר מרגע ההזמנה. ורגע – עוד לא התקשרת..?

סרטון המציג את פלשלייט בתערכות Adult Entertaiment Expo 2011

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *