סקס בזמן הריון

שימוש באביזרי מין בזמן הריון

אני מכירה זוגות רבים ששאלו עצמם את השאלה הזאת בזמן שהיו בהריון הראשון. "האם מותר או כדאי לעשות שימוש באביזרי מין, כגון ויברטור או רוקט פוקט בזמן הריון?
ובכן, השאלה שצריך לשאול היא האם את רוצה לספק את עצמך או שיספקו אותך מבחינה מינית. גם בזמן ההריון. הרי אנו בטוחים ב-100% כי התשובה של כל אחת ממכן תהיה חיובית. הריון הינו בא כנגד סיפוק מיני, קיום יחסי מין, ובטח שלא על חשבון אורגזמה טובה מדי פעם… ואם אין מניעה רפואית, אז לא צריכה להיות מגבלה לקיים אקטים מיניים בזמן הריון, כל עוד, כמובן, הם נעשים בצורה עדינה יותר, נינוחה יותר ובטוחה יותר.
כאשר קשה יותר לאשה לבצע פעולות פיזיות הדורשות מאמצים מסויימים, ולגבר אין גם יכולת להתקרב אל האשה בגלל בעיות של חשק, הורמונים, עצבנות וכיוצא בזה, זה יכול להיות מצויין שתתחילו להעזר באביזרי מין. אין מניעה להשתמש בצעצועי מין בזמן הריון, למשל, ויברטורים יכולים להוסיף המון לחיי המין של אישה בהריון, והם יכולים לפתור את הבעיה של אי פעילות מינית במיוחד אחרי השבוע ה-28 או בשבועות האחרונים של ההריון.

[ux_custom_products cat="vibrators" products="40" columns="5" title="אביזרי סקס שכדאי לך להכיר!"]

דבר נוסף שחשוב לדעת הוא שויברטור טוב עשוי לעזור מאוד לאשה לאמן את שרירי רצפת האגן כדי למנוע אפיזיוטומיה (חתך החיץ) ובעיות כתוצאה מהפתיחה או קרעים ספונטנים בזמן לידה טבעית.
כמעט בכל הקורסים להכנה ללידה מייעצים לנשים לעבוד על שרירי הפירינאום עם שמן שקדים או נבט החיטה לעיסוי של הפירינאום. הרבה נשים עובדות על אימון שרירי הפירינאום בעזרת החדרת קצה הויברטור ועיסוי בתנועה מעגלית. חשוב לזכור שחייבים לעשות את העיסוי בצורה מאוד נכונה, זאת אומרת, בתנועות מעגליות מאוד מדוייקות – כדאי מאוד להתייעץ עם מיילדת לגבי השיטות לעיסוי והשימוש בויברטור בעת העיסוי. כדאי להתייעץ במפגש אישי ולא טלפוני. הדרך הכי טובה להסביר את פעולת העיסוי היא על ידי המחשה.
כאמא לילד, אני חושבת שמדובר ביתרון משמעותי על פני השימוש באצבעות כדי לעסות את האזור, במיוחד כאשר אנו מבקשות מהגבר לעשות את זה, וזה עלול ליצור אוירה לא נעימה בבית. מצד אחד, הוא רוצה לנוח ולראות טלויזיה, מצד שני את מתה מפחד שיהיו לך קרעים בשעת הלידה… אז לפחות תני לו ליהנות מהמחזה ותני לו לעסות אותך עם ויברטור, אפילו בלי סוללות. במקרה הכי גרוע תקבלי אורגזמה… והוא בטוח יהנה לראות אותך מאושרת…

לכן המסקנה היא שבגלל שקיום יחסי מין בזמן ההריון עשויים להיות טובים מאוד לבני הזוג, אך לא בטוח שהם לא יגרמו נזק לעובר, גם אם שומרים על הנהלים ולא עושים דברם מטורפים מדי והכל אחרי שהתייעצתם וקיבלתם אישור מהרופא המטפל של האשה, כדאי לעשות נסיון וליהנות עם אביזרי מין איכותיים שיעזרו לכם מאוד לעבור את השליש השני והשלישי של ההריון בדרך מאוד מהנה ובטוחה.

עדכון חשוב: חומרי סיכה

חשוב מאוד להקפיד לסכך את הואגינה שלך עם חומרי סיכה נכונים (התייעצי עם הרופא שלך לגבי זה – לרוב ממליצים על השימוש בחומרי סיכה כל בסיס מים היפואלרגנים שניתנים לקנייה בכל בית מרחקת או אצלנו כאן.
חשוב מאוד לסכך את הנרתיק שלך בגלל שעלול להיות לך יובש נרתיקי כתוצאה מירידה בחשק המיני, שינויים הורמונליים וכו'. יובש בנרתיק עלול לגרום לפצעים בעת החדירה וזה יכול להביא לדימום. מנסיון – להגיע למחלקת יולדות בשבוע 32 בגלל דימום בשעה 23:00 בלילה אחרי ניסיון לסקס ספונטני זה ממש-ממש לא כיף. אז פשוט תמרחו חומרי סיכה ועל תתקמצנו בכלל!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *