קניית צעצועי ואביזרי מין באינטרנט

אם אתם אוהבים לקנות באינטרנט? אוהבים סקס או מחפשים לשפר את הסקס שלכם? השילוב של סקס וקניות באינטרנט מעולם לא היה מושלם כל כך.
רבים באיתנו התאהבו ביכולת לרכוש מוצרים שונים באינטרנט, אז אם גם אתם התמכרתם לקנייה און ליין, ובמקרה אתם ככל בני האדם אוהבי סקס מגוון ולוהט, הגיע הזמן שתשימו לב לסנגריה המושלמת של חניות סקס ורכישה באינטרנט.
אם פעם חנויות סקס היו ספונות בפינה נסתרת ברחוב, ומרכולתן הוצגה בחלון ראווה מאותגר ומטושטש, הרי שכיום, מלבד היות חנויות הסקס חנויות פופולאריות, מעוצבות, המעסיקות אנשי מקצוע שנמצאים שם כדי להדריך באופני השימוש במוצרים, התפתח גם אינטרנט כנותן במה לשוק חנויות הסקס ההולך ומתפתח.

אז איך מתחילים לחפש?

חיפוש פשוט במנועי החיפוש השונים, המכיל את המילים "אביזרי מין" ינחית אתכם היישר אל תוצאות חיפוש אורגני של אתרים המכילים את חנויות הסקס המובילות. כניסה לאתרים אלה, תהייה פשוטה וקלה. כל אתר יכיל הסבר מפורש על איכות המוצרים ומוצאם, תמונות והסברים על המוצרים הנמכרים והמומלצים ביותר. ותתי קטגוריות מפורטות לכל תחום. כגון: אביזרי מין לגברים, ויברטורים, אביזרי מין לכולם, ביגוד סקסי, משחקים ועוד ועוד…

האם יש הסברים ומידע מפורט באתרים אלה?

כנהוג אצל מיטב המשווקים באינטרנט, אתרים אינטרנט למכירת מוצרים למבוגרים בלבד מעוניינים להעניק ערך מוסף ללקוחות, הם יכילו קטגוריות מאמרים הקשורים בנושאי סקס המעניינים את כולנו, פורום שאלות ותשובות, והסברים כמעט בכל נושא הקשור לאביזרי מין. אבל חשוב מאוד להזהר מכאלה חאפרים ובלתי מקצועיים העושים שימוש לרעה בפורומים כדי לשטוף את הגולשים במידע לא מקצועי במטרה לגרום לאנשים לקנות ולצרוך מוצרים שלאו דווקא מתאימים להם. התייחסו בעירבון מוגבל להצגתם של "אנשי מקצוע" כגון סקסולוגית או מטפל מיני, שאינם יכולים להוכיח לכם כי אכן מדובר באיש מקצוע אמיתי ובעל רשיונות לייעץ בנושא מין. כאן גם ראוי להתייחס לעובדה שבישראל לא קיים מקצוע בשם "סקסולוג" אבל אנשים נתנו את הכינוי הזה לעוסקים בתחום הזה – בשורה התחתונה יכולים לעסוק בתחום הטיפול המיני רק רופאים מומחים, פסיכולוגים קליניים ועובדים סוציאליים קליניים הרכשו את השכלתם והתמחותם בתחום הטיפול המיני. (ראו קישור לאתר איט"ם בצד האתר)
בכל תת קטגוריה אליה ניכנס, נמצא תמונות של המוצר, מפרטים טכניים, הסבר על התועלות, מחירים, השוואת מחירים וסך החיסכון שקיים ברכישה. לאחר שיבחרו את המוצרים המתאימים הם יצברו בסל הקניות שלכם, ומשם נועבר לקופה מאובטחת אשר תסכם את סכום הקנייה כולל דמי המשלוח וזמן המשלוח המשוער.

איך שומרים על דיסקרטיות ובטחון פיזי וכלכלי ברכישה?

באתרים העוסקים ומתמחיקם במכירת אביזרי מין, מובטחת דיסקרטיות בשליחת המוצר ורכישתו. על כל מוצר רשום ייעודו, למי הוא מתאים, ולמה הוא משמש. אל תשכחו לבדוק את מוצא המוצר ומקוריותו. רבים נוטים להבטיח בלעדיות אך לא כך הדבר. בדקו את תעודת האחריות שמגיעה עם המוצר, החומרים ממנו הוא עשוי, ואישורים מתאימים שהמוצר נבדק על ידי משרד הבריאות והוא אינו מזיק לבריאות המשתמש.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *