צעצועי מין או הדבר האמיתי?

כאשר מרבית האנשים שומעים על צעצועי מין תגובתם הראשונה היא "אני לא צריך/כה צעצועי מין, יש לי את הדבר האמיתי!". אני מעולם לא ממש הבנתי את האמירה הזו או הקשר בין הדברים. אם יש לנו טלפון סלולרי דור אחד ורבע שניתן לנהל בו שיחות, האם נמנע מקניית המכשיר החדש ביותר הקיים בשוק רק כי "יש לנו את הדבר האמיתי"? או נניח ויש לנו סרויס אבל אנחנו מתכננים מסיבה וחושבים לקנות צלחות חד פעמיות ולחסוך מאיתנו את טרחת רחיצת הכלים לאחר המסיבה, האם גם שם נמנע מכך כיוון ש"יש לנו את הדבר האמיתי"?

זמנים שונים, סיטואציות שונות, בחירות שונות

פעם היו אומרים לבחורים שלא יאוננו כי הם יתעוורו, או שלא יהיו מסוגלים לתפקד בשעת האמת אם יאוננו יותר מדי. בכל הנוגע לבחורות היה ברור כי הן אינן מאוננות. למזלנו, חלפו הימים הללו מן העולם וכיום השאלה היא אינה האם בחורים מאוננים או לא, לכל היותר כיצד, או כמה. גם המצב לגבי בחורות השתפר, וכיום ברור כי בחורות מאוננות לא פחות מגברים, גם אם הן לפעמים פחות מדברות על זה.

בניגוד לדעה המקובלת בקרב גברים, אין ממש צורך בויברטור על מנת לאונן, ובוודאי שאין צורך כלל בדילדו, יד עושה את העבודה מצוין. אבל כפי שגם גברים לומדים לדעת בתקופה האחרונה, שימוש בויברציות עוזר ומגביר את ההנאה. לפעמים כל מה שרוצים זה לגמור, ומהר, וויברטור עושה לנו את החיים קלים יותר.

כאשר בחורה נמצאת בין מערכות יחסים, אז עניין האוננות הוא ברור וגם השאלה של או צעצועי מין או הדבר האמיתי אינה מתעוררת. אולם מה המצב כאשר בחורה נמצאת במערכת יחסים? מערכות יחסים הן דבר סבוך, יש לא מעט בני ובנות זוג אשר ירגישו מאוימים אם ידעו כי בני ובנות זוגם ממשיכים לאונן גם בזמן היותם במערכת יחסים, בבחינת "מה, אני לא מספק אותך?". בנושא אוננות במסגרת מערכות יחסים, היחידים אשר זכו לשחרור, לפחות חלקי, אשר בזכותו מותר להם להודות בכך כי עדיין מתאים להם לאונן, אפילו אם הם במסגרת מערכת יחסים ואפילו אם אין להם שום טענה שהיא כלפי האשה אשר איתם, הם הגברים. הנשים עדיין אמורות לשים את האגו הגברי לפני צרכיהם הגופניים, אפילו בימים אלו, לא ממש ברור למה.

"אילו החברה שלי הייתה צרה כמו הפלשלייט הייתי נשאר איתה"

ואילו בחורים היו יכולים לרטוט כמו הויברטור הזול ביותר, אולי החברה הייתה נשארת עם מי שפרסם תגובה זו… ובעצם על זה אני רוצה לדבר: האם צעצועי המין מהווים תחליף, או שהם מהווים קטגוריה בפני עצמה?

צעצועי מין כתחליף

כנראה שמרבית האנשים עדיין מתייחסים לצעצועי מין כאל תחליף ל"דבר האמיתי". התייחסות כזו מסבירה הן את האמירה של "אני לא צריכה, יש לי את הדבר האמיתי" והן את האמירה של "מה, אני לא מספק אותך?". התייחסות כזו היא גם מה שעומד בבסיס הרעיון לעצב ויברטורים בצורה של זין, או לצייר פתחים כאלו ואחרים על הפלשלייט. הבעיה, לטעמי, עם גישה מעין זו היא כי היא משאירה מרחב קטן מאד לצרכים האמיתיים מחד ומאפשרת מרחב תמרון להגברת ההנאה מהחיים בכלל מאידך.

צעצועי מין כתוספת

גישה אחרת אשר עובדת לרב טוב בהרבה היא גישה המתייחסת לצעצועי מין לא כאל תחליף אלא כאל תוספת, או כאל משהו אחר. כאשר הבחורה שאיתך מאוננת זה לא כי אתה לא מספק אותה – זה כי היא רוצה לאונן, כי כרגע היא רוצה משהו אחר.

אחד הדברים המופלאים בעיני הוא כי למרות הגישה השמרנית לפיה אביזרי מין מהווים תחליף, גישה המיושמת בעיקר כלפי נשים, דווקא צעצועי המין המיועדים לנשים, ברובם אינם נוקטים בגישה זו. רב הסיכוייים כיום הם למצוא ויברטורים בצורת פרפר, דבורה, דולפין או ארנב ללא התיימרות חיקוי איבר כזה או אחר.

נקודות לתשומת לב

קיימים מספר היבטים בגישה לאוננות וצעצועי מין אשר יתרמו לחיי המין הזוגיים:

  • נאמר כבר כי איבר קטן לו לאדם, מרעיבו שבע משביעו רעב. הדבר נכון לנשים בדיוק כפי שהוא נכון עבור גברים. אם היא רוצה לאונן – תעודדו אותה, זה לא יגרום לה לרצות אתכם פחות, אולי רק יותר.
  • אל תנסו להתחרות בצעצוע המין האהוב עליה. אתם תפסידו, ובגדול. אתם לא רוטטים, אתם לא עושים תמיד בדיוק מה שהיא רוצה מתי שהיא רוצה ואיך שהיא רוצה – וללא צורך במתן תדריך מפורט, יש לכם מגבלות טבעיות שלאף ויברטור אין, ולא פחות חשוב – הויברטור לא יגרום לה לישון על הכתם הרטוב במיטה אחר כך.
  • כמו שאתם לא רוצים לנסות להתחרות בויברטור האהוב עליה, אל תשוו אותה לפלשלייט החביב עליכם: גם היא לא רוטטת, מעוצבת במיוחד להגברת העונג שלכם, או ניתנת לויסות.
  • זכרו כי איבר המין המשמעותי ביותר אצל המין האנושי אינו נמצא בין הרגליים, אלא בין האזניים. יחסי מין בינכם תמיד יהיו משמעותיים יותר משימוש בצעצועי מין כי היא תרצה להיות איתך, ולא כי היא תרצה שתתפקד כמו הארנב של אנרג'ייזר.
  • אין סיבה אמיתית להפריד בין חיי מין בינכם לצעצועי המין. אפילו כאשר שניכם ביחד במיטה, יש מקום לצעצועי מין, לכן הם נקראים צעצועים. צפייה בה, ובמה שהיא אוהבת לעשות עם צעצועי המין שלה, תהפוך אותך למאהב טוב בהרבה מכל תוכנית אימונים המיועדת לכך שתאריך את משך הזקפה בכמה דקות או תגרום לאיברך להיות ארוך יותר בכמה מילימטר.
  • אל תצפה ממנה לגמור רק כי אתה אוהב לחדור
  • ואם אימוני סיבולת דווקא כן עושים לך את זה, נסה להתאמן בלהשאר ער ולתפקד גם אחרי שגמרת. ההנחה האוטומטית כי יחסי המין מסתיימים ברגע שאתה גמרת או כאשר לך אין זקפה, היא הנחה שמזמן הגיעה העת שתחלוף מן העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *