פלשלייט מקורי

פלשלייט – האם באמת לכל אישה יש תחליף?

"נשים, אי אפשר איתן ואי אפשר בלעדיהן" – האומנם? מסתבר ששאלה זאת יכולה להישאל שוב, כאשר מדובר על המצאתו הגאונית של אביזר מין לגברים בלבד, אשר בא לענות על הצרכים הבסיסיים ועוד של הגבר הממוצע. מדובר בתחליף בצורת איבר מין נשי, אשר מרגיש מאד מאד טבעי בהחדרה ובמראה, ואף מתחמם ומתקרר בעת הצורך. הפלשלייט הוא מוצר חדש ובטוח, והוא אינו מופעל עם סוללות או חשמל.
גברים רבים אומנם יכולים להגיע לסיפוק מיני בעצמם ללא צורך בשימוש של אביזרי מין, אבל עם הפלשלייט התחושות הן אמיתיות יותר והחזקות הרבה יותר, והיתרון הגדול של מוצר הוא שאלו הן תחושות המגיעות עם המוצר הזה בלבד!
בדיוק בגלל ההצלחה המסחררת ביצירת מוצר זה, לחברת פלשלייט המקורי כבר קמו בשנים האחרונות חיקויים רבים וגרסאות שונות שאינם מגיעים לקרסוליים של המותג המקורי – להזכירכם מדובר במוצר העשוי מחומר סודי ביותר, המוגן בפטנט עולמי ובעל שטח פנים ומגע לא פחות נעים וטוב מאשר הדבר האמיתי! לכן, חשוב בעת הרכישה לוודא את מקוריותו של המוצרמוצאו ואמינותו. הפלשלייט המקורי מגיע רק מארצות הברית, או מספק המשנה של החברה בספרד, המספקת את הפלשלייט לכל יבשת אירופה וגם לישראל.

החומר הנפלא ממנו הוא עשוי

הפלשלייט עשוי מחומר אשר פותח במשך שנים בפיתוח מאוד מיוחד על מנת להעצים את חווית החדירה ולהדמות אותה במספר גבוה של אחוזים לאיבר מין נשי. המוצר עצמו מגיע במגוון צורות ואופציות, ואריזתו ומראהו הם של היה פנס רגיל ותמים. חווית הפלשלייט מופקת ברובה מהחדרת איבר המין את תוך שרוול פנימי ורך אשר מדמה איבר מין נשי, פי טבעת או פה ולוע של פרטנר לסקס. ההבדלים בין המוצר למציאות אינם גדולים מאוד… בסקר שנערך בקרב גברים שהתנסו במוצר, נמצא ש-80 אחוז מהם לא יכלו לזהות את ההבדלים בין התחושות.

פלשלייט ונשים – מסתבר שבנות הזוג מאשרות את האישה האחרת…

נשים רבות טוענות שקיומו של פלשלייט אצל בן זוגן אינו מהווה איום בדיוק כמו שהן מצפות מהגבר שיקבל את הויברטורים שלהן. רבות מהן טוענות, שלראות את הגבר שלהם חובה אורגזמה עילאית, היא חוויה טובה ומקרבת עבורן. הפלשלייט מתאים את עצמו לכל מצב, והוא נפוץ גם בקרב הקהילה הגאה, מפני שהוא מגיע גם בצורה שמתאימה למין אנאלי.

היכן ניתן להשיג?

את הפלשלייט ניתן להשיג באתר פלשלייט ישראל או באתר Fleshlight.com האמריקאי. ההבדל העיקרי בין שני האתרים הוא שבישראלי משלמים על סחורה הנמצאת בארץ והאספקה שלו תהיה מיידית, בזמן שהאתר האמריקאי ידרוש תשלום דמי משלוח בינלאומי, תשלומי מכס ומע"מ בעת ביצוע הייבוא וזמן משלוח ממושך הרבה יותר. ניתן למצוא מידע חשוב ונכון על המוצר, ולשמוע דעות חוויות והמלצות. מכירות הפלשלייט הרקיעו שחקים מאז השקתו, והמוצר מאד פופולארי בקרב גברים בארץ ובכלל בקרב גברים ברחבי העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *