על הויברטור וצעצועים אחרים…

אני מודה שאני עושה שימוש באביזרי מין מדי פעם לפעם. אני לא חושבת על כך כאל חסרון או בשל מחסור או חסך כלשהו, אני חושבת לגמרי בכנות שהשימוש באבזרי מין הינו בריא מאוד למיניות שלי ושל בני הזוג שלי. כבבתי מספר שורות על אחד אביזרי המין הנפוצים ביותר בחדר במיטות של מיליונים בעולם – הויברטור.

השימוש באביזרי מין יכול להתבצע במהלך אקט מיני עם בן או בת זוג בכדי לגוון את חיי המין, או בכדי לבצע אוננות. הויברטור הוא אחד מאביזרי המין הפופולאריים ביותר בקרב הזוגות והנשים, כאשר הטכנולוגיות המתקדמות והמחקרים המדעיים אשר מתבצעים בתחום זה במימון יצרני אביזרי המין, הובילו לייצורם של ויברטורים איכותיים, אשר גורמים להנאה רבה, ולסיפוק עילאי בקרב המשתמשות. סוגי הויברטורים הם רבים, כאשר ניתן להשיג ויברטורים בגדלים, בצורות ובצבעים שונים, ובמהירויות שונות.

שימוש בויברטור עם בן זוג

גברים רבים חוששים מהשימוש באביזרי מין במהלך האקט המיני או במהלך המשחק המיני, וסביר להניח כי בן זוגך עשוי להירתע באם תציעי לו להשתמש בויברטור בכדי לגוון את יחסי המין. הפיתרון במקרה כזה מתחיל בשיחות עם בן הזוג אודות הסיבות אשר הובילו אותך להגות את הרעיון של גיוון חיי המין באמצעות אביזרי מין, כאשר לאחר שיחה רגועה וידידותית בנושא, תוכלי להציע להשתמש בויברטורים המולבשים על גבי איבר המין הזכרי כהתחלה.

הויברטורים המתלבשים על גבי איבר המין הזכרי מכונים טבעות רטט, היות והן עשויים כמעין טבעות גומי, אשר באחד מצדדיו עשויה בליטת כגומי מחוספסת, המופנית כלפי הדגדגן. אל תוך אותה בליטה, מורכב ויברטור קטן אך רב עוצמה, אשר יבוא עימך במגע כאשר יבצע בן זוגך חדירה, וכאשר גופו יוצמד אל גופך. סוג זה של ויברטורים הוא הסוג העדין ביותר, והקטן ביותר, ועשוי להיות הפתח לגיוון חיי המין באמצעות אביזרי המין, לקראת השימוש בויברטורים מתקדמים יותר בהמשך…

לאחר שעברתם את המשוכה הזו, ובן זוגך קיבל את הימצאותם של אביזרי מין לגיוון יחסי המין בחדר המיטות שלכם, תגלו עולם שלם של צעצועים וסוגים של ויברטורים המתאימים לשילוב ביחסי המין, כמשחק מקדים או במהלך החדירה עצמה. השימוש בויברטורים בין בני זוג מתבצע בעיקר במהלך המשחק המקדים בכדי לגרות את בת הזוג במהלך הענקת מין אוראלי, אם כי ניתן למצוא ויברטורים מסוגים שונים כדוגמת טבעות הרטט, המאפשרות השימוש בויברטורים במהלך החדירה והאקט המיני עצמו.

שימוש בויברטורים לאוננות

הויברטור הוא ללא ספק אביזר המין המתאים ביותר לסיפוק ולהגעה לאורגזמה נשית במהלך האוננות. הויברטורים המתקדמים היום עשויים מחומרים מבוססי סיליקון טהור, המעניקים את תחושה נעימה למגע, המזכירה האופן מציאותי ביותר את התחושה שבמגע עם עור אדם. הויברטורים המתקדמים מגיעים עם "מאלצי אורגזמה", או "ארנב", שהם למעשה ויברטור מזערי המורכב על גבי הויברטור עצמו, והוא מופנה כלפי הדגדגן.

במידה ותבחרי להשתמש בויברטורים המשולבים במאלצי אורגזמה במהלך האוננות, תמצאי כי סוג זה של ויברטורים, ובייחוד כאשר הויברטור בו בחרת מגיע מבית יצרן מוביל, כולל אפשרויות וויסות עוצמת הרטט בויברטור הנכנס אל הנרתיק עצמו, ובויברטור המשולב המופנה אל הדגדגן, ובנוסף, תוכלי לשלוט במהירות התנועה הסיבובית של הויברטור בתוך הנרתיק, אשר מטרתה לגרות את נקודת ה-G.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *