מועדון ההיי מייל

The Mile High Club

אחד ממשחקי השתייה הנפוצים ביותר הוא משחק הנבר – לפי תור, כל אחד ממשתפי המשחק אומר כי לא עשה דבר מה, למרות שהוא כן עשה אותו. כל מי שגם הוא עשה פעם את אותו הדבר אותו הזכיר מי אשר תורו לדבר, שותה כוסית יין (או משקה אלכוהולי אחר, על פי בחירת המשתתפים). למרות שהדבר אינו מוגדר בחוקים הכתובים ואלו אשר אינם כתובים לגבי משחק זה, השאלות, או למעשה האתגרים הם כמעט תמיד בנושאי מין, וכמעט תמיד כחצי מהשאלות מתמקדות לא באופן, לא במשתתפים, אלא במיקום.

מה הופך מקומות מסוימים למרגשים?

אחת האמירות הראשונות במשחקי הנבר היא כמעט תמיד: "מעולם לא עשיתי את זה במטוס". השפה והתרבות האמריקאית אף המציאה מונח מיוחד הבא לתאר את קבוצת האנשים אשר "עשתה את זה" במטוס – המייל היי קלאב. אז מה הופך מטוסים לכל כך מרגשים עד שקיים צורך להקדיש להם ביטוי נפרד?

  • תחושת הסכנה – פעם עשו ניסוי פסיכולוגי שבו בחורה תפסה עוברים ושבים (ממין זכר) וביקשה מהם למלא שאלון בעל פה קצר על נושאים חסרי חשיבות. מה שנבדק היה כמה מאותם אלו אשר היא עצרה כדי לתשאל ביקשו ממנה מספר טלפון בסוף השיחה. הבחורה ניסתה לתפוס עוברים ושבים בשני מקומות שונים: בקצהו של גשר גבוה וצר, לאחר שאלו אשר עצרו ירדו ממנו, ובקצה מדרחוב סואן במידה דומה.התוצאות המפתיעות אשר התקבלו הצביעו על כך כי אחוז גבוה בהרבה מאלו אשר ירדו כרגע מגשר מפחיד ביקשו את מספר הטלפון של הבחורה.
    המח שלנו לעתים מתבלבל בין מסרים שונים. לאחר ירידה מגשר מפחיד הגוף מוצף באדרנלין וכאשר אותם אלו נתקלו בבחורה הם פרשו את תחושת ההיי מהאדרנלין כמשיכה. מקומות אשר גורמים לנו התרגשות או תחושת סיכון כגון נסיעה לטיול בגובה מייל מעל לפני הקרקע, גורמים לכל תגובה בגוף להיות מוקצנת, ובכלל זה תגובות מיניות. אין משמעות אמיתית האם המייל היי היה עם או בלי בן או בת זוג, בין אם מדובר בבן או בת זוג מפלסטיק או בשר ודם, התגובה המינית והריגוש יהיו מוקצנים במקרים, ובמקומות מעין אלו.
  • הסיכוי להתפס – גם כאן האדרנלין פועל שעות נוספות אולם לא רק האדרנלין, גם יצר האקסביציוניזם הטבעי, אלו הזקוקים לקהל על מנת להגיע לשיאי הביצועים, אלו יהנו במיוחד מפעילות מינית עם אביזרים, בלעדיהם, עם בני ובנות זוג או בלעדיהם, כאשר הסיכוי להתפס רב.
  • תחושת השונה – אנשים רבים חווים ריגוש מכך שהם מבצעים דברים אשר הינם על פי תפיסתם קינקיים, והמייל היי נכלל היטב בקטגוריה זו. ניסיתם פעם להצטופף בשירותי המטוס אשר אינם מספיקים לאדם אחד על מנת להתרווח? או להשתיק את מעשיכם מתחת לשמיכה המכסה את שניכם עד למותניים תוך השמעת קולות אשר כל ייעודם להסוות את המיית הויברטור אשר עושה מלאכתו נאמנה מתחת לשמיכות?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *