הקשר בין אוכל לסקס

מסתבר שכאשר לוקחים שתיים מהתאוות הבסיסיות כגון אוכל וסקס, ומחברים ביניהן, התוצאה יכולה להיות מפתיעה, מהנה ואפילו מסעירה. לא אחת נערכו השוואות מי מהם יותר חשוב או על מה אי אפשר לוותר, נראה כי מידת החשיבות של שני אלו היא גדולה מאד בעיניהם של בני אדם רבים. נראה שיש קשר עמוק יותר בין שתי התאוות הללו מלבד היותן לתאוות לאדם, מסתבר שויטמינים, מינרלים ופרוטאינים רבים שמצויים במאכלים השונים, משפיעים במידה זו או אחרת על תהליכים כימיים שמתרחשים במוח, תהליכים שמשפיעים על התגובה של הגוף לגירויים, וביניהם כמובן הגירוי המיני.

ערב של פיתויים

אם רוצים לפתות ולהסעיר את בן הזוג או בת הזוג, הרי שהאופציות רבות וטובות, וכמובן מגוונות מאד. לפני שעוברים למנה העיקרית עליה נפרט בהמשך, אפשר להתחיל עם המנה הראשונה שכוללת תענוגות ופיתויים באמצעות כל מיני מאכלים. כשאוכל וסקס נפגשים זה אומר שיכולה להתרחש למשל הסצנה הבאה: מנה של תותים טריים שנטבלו לפני רגע בפונדו שוקולד טעים, איכותי ומתוק, מונחים כעת על גופו של בן הזוג, וכל מה שנותר לעשות הוא ללקק בעונג את השוקולד המתוק, ולהגיע לתותים שמונחים ממש על אבר המין של בן או בת הזוג, ללקק בהנאה ולאכול.

שוקולד וקפה מעוררים תשוקה… וגם תאנים

יש כמה מאכלים שמעוררים תשוקה באופן משמעותי, גם אם לא נראה שיש קשר ביניהם ובין סקס. הראשון והמפורסם מכולם הוא השוקולד, אשר מכיל חומר שנקרא סרטונין ובכך מרגיע את מערכת העצבים ונותן תחושה של התאהבות. אולי זו הסיבה שנשים אוהבות כל כך שוקולד, מכיוון שהוא נותן להם הרגשה שהן מאוהבות, כולנו זוכרים את הסצנה המפורסמת מהסרט "שוקולד" עם ג'ולייט בינוש. גם הקפה מעורר תשוקה מכיוון שהוא מגביר את האדרנלין שמשתחרר ואת הגירוי המיני בהתאם. הקפאין משפר את זרימת הדם לאיברי המין, אז מסתבר שיש כמה דברים שהקפה מועיל לגוף. גם התאנים מזרימות דם בכל חלקי הגוף ומעוררות את התאווה המינית, תוך שהן מלאות במגנזיום שעוזר לייצר הורמונים מיניים.

[ux_latest_products products="8" columns="4" title="אביזרי מין שכדאי לך להכיר!"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *