מתנות למסיבת רווקות

כל ארוע והמתנה שלו: כאשר מדובר בחתונה האפשרויות המקובלות נעות על הסקאלה של צ'ק, טוסטר (בכל חתונה ניתן למצוא לפחות שלושה טוסטרים, ואם זהו אינו חוק מרפי הרי שאפשר להוסיפו ככזה), סט מצעים או משהו מחנות מתונות החתונה אליה שלח אותנו הזוג הצעיר עם רשימת דברים שהם הכי אהבו בעולם. כאשר מדובר בבר מצווה, גם כאן החיים לא מאד מסובכים: שעון, או iPod או משחק מחשב או סוני פלייסטיישן חדישים יעשו את העבודה היטב.

כאשר יוצאים מתחומי הארועים, החיים מתחילים להסתבך. למשל ימי הולדת – מתנה ליום הולדת היא דבר לא קל. כשלב ראשון יש להעריך נכונה את יחסי הקירבה בין נותן המתנה למקבל המתנה. מתנה אישית מדי עשויה להתפרש באופן שלילי, אם מדובר במערכת יחסים לא מאד קרובה, וכיוון ואין סט מתנות ידוע מראש למצב הזה הרי שקל גם ליפול למקום בו תנתן מתנה אשר מוצאת חן מאד בעיני הקונה… אך לא בעיני מקבלת המתנה, למשל אם מדובר בספר או דיסק.

למזלם של כולם, כאשר מדובר במסיבת רווקות, קיימות מוסכמות ברורות למה יש לשים לב ומה ראוי כמתנה למסיבת רווקות. אך לפני שניגש למתנות עצמן, נדבר על הגישות השונות למתנות:

  • הגישה הפרקטית
  • הגישה ההומוריסטית
  • הגישה הרצינית
  • הגישה הרומנטית

הגישה הפרקטית

הגישה הפרקטית גורסת כי יום אחרי מסיבת הרווקות מגיעה החתונה ולאחריה ירח הדבש. המתנות הניתנות בגישה זו הן מתנות אשר נותנת המתנה חושבת כי יש סיכוי כי יעשה בהן שימוש במהלך הימים (ובעיקר הלילות) הקרובים. על פי גישה זו מתנות טובו יהיו מתנות שאינן בהכרח הומוריסטיות ואשר לא יגרמו למבוכה רבה מידי בעת השימוש בהן, מהי מידת מבוכה זו תלויה כמובן בנותנת המתנה, מקבלת המתנה, ובן או בת הזוג המיועדים.

מתנות רלוונטיות בנישה זו הם שמני עיסוי  שונים, משחקים בנושא מין, אמצעי קשירה וכיוצא בזה.

קיימים כיום שמני עיסוי אירוטיים במגוון רחב – החל בשמנים טבעיים בעלי ניחוחות שונים (לילך, וניל, רקפות), דרך שמנים המתחממים במהלך העיסוי או על ידי נשיפה, נרות אשר ניתכים והופכים לשמן עיסוי חם.

משחקים בנושא מין הם משחקים לכל דבר: קלפים, קוביות, רולטה, אבני דומינו, או כדור פלא אשר כל תזוזה שלו מגלה תשובה שונה, בדומה ל"כדור שמונה". משחקים אלו מציעים דרך לשחק בהם אשר בכל צעד מוצעות לזוג הצעות מיניות שונות או תנוחות שונות.

קיימות כיום ערכות קשירה למטרות מיניות אשר עשויות מחומרים נעימים למגע ומשלבות בטיחות עם הנאה, לדוגמה – אזיקי פרווה ואף ערכת קשירה המגיעה בחבילה הנראית כגלידת וניל.

הגישה ההומוריסטית

הגישה ההומוריסטית היא אחת הגישות הנפוצות ביותר למתנות למסיבת רווקות. קיימות שתי גישות למתנות הומוריסטיות: מתנות למסיבה עצמה ומתנות הומוריסטיות לזוג. מרבית המתנות בנישה זו נוגעות למין, בין אם מדובר במתנות אשר נועדו למסיבה עצמה ובין אם נועדו לזוג בהמשך דרכו.

בין המתנות ההומוריסטיות אשר נועדו לעצם מסיבת הרווקות נוכל למצוא קשי שתייה מעוצבים כאיברי מין, מגשי קרח בצורת איברי מין, כוסות שוטים בעיצוב איברי מין, עטים, קיסמים ולמעשה כל דבר שהוא אשר ניתן לעצבו בצורת פין, ציץ, או זוג לוהט. קיימות כיום לשוק לרכישה ערכות מושלמות למסיבת רווקות אשר כוללות מפת שולחן, קשי שתייה, צלחות, כוסות ומפיות, רק צריך לדאוג כי יהיו מספיק עבור כולן!

המתנות ההומוריסטיות אשר נועדו לזוג עשויות לכלול כל דבר אשר קרוב לוודאי לא יעשה בו שימוש: החל מביריות לגבר דרך פסלונים בצורת איברי מין או ציצים, או מתנה עם קריצה כמו הלבשה תחתונה סקסית, או ברווזים, כי אין כמו ברווז לאמבטיה או רוקט פוקט לימים שבהם הנשואה הטרייה תצטרך… קצת יותר.

הגישה הרצינית

על פי הסמוכים על הגישה הרצינית למתן מתנה למסיבת רווקות, נישואין הם עסק מסובך, מורכב, הדורש ידע והשקעה. מסיבת הרווקות נתפסת כשער לעולם הנישואים, ועל מתנה למסיבת רווקות לשקף הלך רוח זה. מתנות המתאימות לגישה הזו יהיו ספרי הדרכה בתחומים השונים הנוגעים לחיי הנישואים (למשל ספרי הדרכה בנושא מין), ספרי בישול, ספרי עשי זאת בעצמך (ספרי הדרכה בנושאי שרברבות, תיקונים בבית, תיקונים לאוטו וכיוצא בזה).

הגישה הרומנטית

את בעלות הגישה הרומנטית ניתן לזהות בקלות. כאשר סיפרו להן כי את הולכת להתחתן הן הפנו את ראשן באלכסון תוך השמעת הקריאה הרומנטית האולטימטיבית "אוווווווווווווווווווווווו" וחיוך נשפך על פניהן. אם זוהי גישתך לנושא מסיבת הרווקות והחתונה עצמה הרי ברור כי תהליך בחירת המתנות יהיה תהליך ארוך ומורכב, ובעיקר – סימבולי.

על פי הגישה הרומנטית, הסימבוליסטיקה היא היא העיקר. על מנת להעניק מתנה מתאימה יש להבין ראשית מה אתם רוצים לסמל באמצעות המתנה, החל ברעיון אחד כגון נצח, אהבה, זוגיות, איחוד ואם אין לך רעיונות אז אחת הדרכים הנפוצות למתן משמעות היא עריכת רשימות: כל האותיות אשר נמצאות בשילוב שמות הזוג, מתנות המייצגות את תאריך החתונה, וכו'. אז איך ניגשים לכך? לדוגמה נניח כי לזוג קוראים גל וחן: לכל אות בשמותיהם נמצא חפץ קטן המתחיל באותה האות ואשר בא ליצג אותה: למשל פרחים: גרברה, לילך, חבצלת ונורית – פרח לכל אות. מהפרחים ניתן להכין קולאז' או לתת אותם בהדרגה אחד אחד.

ולסיום, איחול ממני ומצוות אתר erotix: תעשו חיים ותהנו במסיבה..!

 

[ux_custom_products cat="bachelorette-party" products="40" columns="5" title="אביזרי סקס שכדאי לך להכיר!"]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *