מתנות למסיבות רווקים

למסיבות רווקים יש אופי מוגדר, גם המסיבות אשר אינן מאופיינות באופי הנ"ל, הן בעתם מאופיינות בכך שאינן מאופיינות בשום מאפיין :). אופי מסיבת הרווקים מכתיב מיקום אקסלוסיבי בו הכניסה מותרת לגברים בלבד, למעט החשפניות. זה יכול להיות בסוויטה במלון, על יאכטה פרטית, אבל מה שבטוח זה מה היא רשימת המלאי הנחשבת הכרחית למסיבת רווקים כהילכתה: חשפניות, אלכוהול וסיגרים.
בניגוד למסיבות רווקות אשר הילת הרומנטיקה לפעמים שורה עליהן, מסיבות הרווקים מתאפיינות לעתים קרובות באוירת חגוג כאילו אין מחר, כי באמת אין מחר.
כאשר באים לבחור מתנה למסיבת רווקים אפשר ללכת על כמה כיוונים אפשריים:

  • מתנות הקשורות לזוגיות
  • מתנות עבורו בלבד
  • מתנות גאג

מתנות הקשורות לזוגיות

כאשר בכל זאת הזוגיות נלקחת בחשבון המתנות המקובלות הן למעשה צרור הצעות לחוויות עתידיות: החל משמני עיסוי אירוטיים, ערכות קשירה, משחקים אשר מתחילים בקלפים ונגמרים במין,  ועד לסט ביגוד תחתון סקסי, עבורו או עבורה.
קיימים משחקים רבים בשוק המתבססים על משחק תמים כזה או אחר: קלפים, דומינו, סולמות וחבלים, קוביות וכדומה. המשותף למשחקים אלו הוא כי כל צעד במשחק מהווה למעשה הצעה מינית בין אם הגדרת תנוחה מסוימת, או הוראה לביצוע פעולה כלשהי.
למעט במקרים בהם הזוג הנישא הוא גאה, אביזרים המיועדים עבור הגבר כגון טבעות המתלבשות על בסיס איבר המין ומשמשות להקשחה והשהייה מצד אחד ומצד שני כוללות לעתים ויברציה וזיזים המיועדים לחיכוך הדגדגן, או אביזרי מין אנאלים למינהם, הינם מתנות מסוכנות למדי כיוון שהן עשויות להתפרש כביקורת או שיפוט, למרות תרומתן הרבה לשיפור יחסי המין.

מתנות עבורו בלבד

כיוון נוסף הוא כיוון בו מתעלמים מכך שמדובר באיחוד שני אנשים והמתנות ניתנות לגבר בלבד: גאדג'טים שונים, אלכוהול משובח, או חולצות טריקו עם כיתוב כדוגמת "הצילו!" עליהן.

מתנות גאג

מתנות גאג הינן מתנות נפוצות מאד למסיבת רווקים. רובן יסבבו סביב נושא המין אך יישומן האפשרי יהיה מוטל בספק. דוגמה לכך היא מתנה של בובה מתנפחת. בובה מתנפחת זולה אינה מתנה יקרה מחד ומצד שני איכותה מספיקה לשימושים ספורים בלבד ולרב לאחר מסיבת הרווקים היא נשארת גנוזה למזכרת. דוגמה נפוצה אחרת מקובלת למסיבת רווקים היא ביגוד תחתון "סקסי" לגבר. במקרים רבים ביגוד זה כולל שרוול במיקום אסטרטגי הכולל ריצרץ' לאחסון נוח של שתי פחיות בירה.
אבל בשנה האחרונה הטכנולוגיה הביאה לגברים את הדבר הקרוב ביותר לאיבר מין של אישה, לפיה או לאחוריה. מדובר באביזר מין לאוננות בשם "פלאשלייט" ומה שהוא בעצם עושה, זה לדמות חדירה של הגבר אל תוך איבר המין של האישה, מין אוראלי, או כאמור, פי הטבעת שלה. לכאורה מדובר בסתם אביזר מין בצורה של פנס, אך רבותיי, מדובר באביזר המין הנמכר בכל הזמנים! אלה שניסו טוענים שאין שום צורך להמתין עד למסיבת הרווקים… (לחצו על תמונה לקנייה אחד כזה לעצמכם כבר עכשיו!)

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *