מתביישים להכנס לחנות סקס בעיר?

זוהי שאלה שהרבה צריכים לשאול את עצמם לפני שהם קוראים את הרשומה הזאת.
האם אתם חוששים או מתביישים שייראו אתכם יוצאים או נכנסים לחנות אביזרי מין בעיר מגוריכם? האם אתם חיים על פי "מה יגידו" או אולי "מה יחשבו אנשים".

אני יוצאת מנקודת ההנחה שלכל אחד שקורא את זה, יש לו גישה לחנות סקס בעיר שלו, או דרך האינטרט. הרי היום באינטרנט אפשר למצוא המון חנויות סקס המציעות בדיוק את אותם המוצרים שחנות ברחוב או בסמטה אחורית מציעים. רק שבאתר אינטרנט אין האפשרות לבחון מקרוב אחרי הויברטורים, הדילדו, הביצה הרוטטת, או בובת מין עשויה סיליקון.

אפשר למצוא המון אביזרים, צעצועים, כלים וחומרים בחנויות אלו, ואני ממליצה תמיד להכנס קודם כל לאתר אינטרנט של חנות כזאת, לבחון ולהכיר את הסחורה, את הקטגוריות ואת הצורה שהמוצרים נגישים ללקוחות, ורק אחר כך להעיז ולהגיע אל חנות סקס בעיר שלכם. אתם תופתעו לגלות שבסופו של דבר, סקס זהו דבר שכולם עושים, ומי שמתבייש, פשוט מתייבש!

שימו לב שאביזרי המין המתאימים למבוגרים במהלך המשחק המקדים כוללים מגוון רב של אפשרויות. אחת האפשרויות הפופולאריות והמקובלות יותר לשימוש, היא השימוש בוויברטורים על סוגיהם, כחלק מהמשחק המקדים.

השימוש בויברטורים במהלך המשחק המקדים מתבצע כחלק משלים למין האוראלי או אחר, כאשר מעבר למין האוראלי הסטנדרטי והמהנה, ניתן לשלב חדירה של הויברטור, דילדו או ארנב רטט אל נרתיק האישה או עינוג הדגדגן על ידי אביזר מין.

עינוג בת הזוג על ידי ויברטורים לסוגיהם כחלק מהמשחק המקדים, מבטיח את הגברת הסיכוך הטבעי, מעלה את רמת הגירוי אצל בת הזוג, כך שלבסוף לבן הזוג נותר לבצע חדירה רכה ולא ארוכה בכדי להביא את זוגתו לסיפוק מיני מלא.

אז קדימה בנים ובנות! לכו לחנות הסקס הקרובה אליכם, ותמצאו לכם את הצעצוע שתמיד חשקתם בו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *