מה סקסי בעיני גברים

ממספר מחקרים שונים שהתפרסמו בשנים האחרונות, שנעשו על מספר אוכלוסיות של גברים ממקומות ובארצות שונות בעולם החוקרים תמיד הגיעו למסקנות ברורות שרובן כבר היו ידועות וחקוקות בתת המודע שלנו.

גברים נמשכים לבלונדיניות עם שמלה אדומה – זה לא סוד וזה כבר ידוע לכולם. אך גברים המעוניינים במערכת יחסים זוגית ונישואין – יעדיפו את הברונטיות. בכל מקרה חשוב מאוד לגברים שהאשה תהיה  סקסית.

אסתטיקה ושאר ירקות

נכון, גברים נמשכים לבלונדיות, אך אין זה אומר שכל נשות ישראל הכנעניות צריכות לרוץ ולחמצן את שיערן במהרה. מה שלא ימשוך גברים הוא מראה לא טבעי וזר על ראשכן. לכן, אם הבלונד לא מתאים לגוון עורך, לגבות או לאופי שיערך – השאירי אותו טבעי. גברים רבים יעדיפו את המראה הטבעי על המראה המחומצן והזר. מלבד שערות הראש יש להתייחס גם לשערות הגוף. אף גבר לא ילחש לאשה באזניה "אווו… הפלומה שעל כף ידך כה רכה וסקסית… הלוואי ויכולת לגדל גם שערות על הלשון…". לכן חשוב גם בקיץ וגם בחורף לשמור על גוף חלק ונעים. הכוונה היא שחשוב לגברים, כמובן!

ומה עם השטיח? האם עליו לתאום לוילונות?

בנוגע לשיער במקום החשוב ביותר הכל תלוי בהעדפה אישית. ישנם גברים שיעדיפו מראה טבעי אך מסודר, ישנם כאלה שתדליק אותם צורה מיוחדת של שיער ערווה וישנם כאלה שהמראה החלק ממש עושה להם את זה. בכל אופן דעי שאת תמיד יכולה לדרוש גם ממנו סידור ופינוי של תלב"צים (הלוא הם תלתלי הביצים המפורסמים) מאיבר מינו. הכי טוב שזה יקרה בדו שיח פתוח ודו כיווני. אני מכירה גברים שפשוט יסתפקו עם מה שיש כל עוד לא תחול גם עליהם החובה להסתפר "שם למטה". אך גם מכירה גברים שיזרמו עם כל בקשה, כל עוד הפנטזיה שלהם קרובה להתקיים…

ומה לגבי הלבשה תחתונה סקסית?

בנות, בואו נבהיר דבר אחד בנוזא תחתוני הסבתא – לא, לא. ושוב לא! תחתוני הסבתא, מידה XL מתוחות בגאון כלפי מעלה ונושקות לשפתייך החושניות הן אסורות בתכלית האיסור – אלא אם כן את מנסה לפתות בן זוג בעל נטיות שונות מהנורמות המקובלות והמובהקות. אז אנחנו לא אומרות לך תמיד ללבוש חוטיני או תחתוני סוכריות, אבל כן השתדלי והקפידי לבחור תחתונים בגוונים אדומים או שחורים עשויי תחרה. לאירועים מיוחדים תוכלו לקנח בתחתוני סוכריות סקסיים אותן יכול בן הזוג ללקק וללעוס בעדינות מאיברייך.

בגדי גוף מחטב אותי

גם כאן לא מדובר בבגד הגוף הורוד שלבשת לחוג הבלט. אם את רוצה להיות סקסית בשבילו, אתת צריכה לשדרג את המלתחה עם שלל בגדי גוף סקסיים המוצעים בחנויות הסקס. בגדי הגוף מתחילים מקטנים ביותר המכסים רק את איזור החזה ואיבר המין, ומגיעים עד לבגדי גוף שלמים שקופים ועשויי ניילון, לטקס או תחרה בהם פתחים מיוחדים במקומות שבהם אברי המין. אם את רוצה לחרמן אותו ברמות הסטריות… נסי להימנע מלבישת בגדי גוף ישנים ולבנים – גברים רבים יפרשו את המראה כמראה קר ולא סקסי.

איפור ותחפושות

אם את רוצה להכין ערב סקסי במיוחד ולהעלות את רמת המתח המיני בבית, תוכלי תמיד להתאפר בסקסיות ואפילו להתחפש באופן שונה ונועז. באמצעות בגדים שחורים, נעלי עקב גבוהות וקצת אודם אדום בוהק תוכלי בקלות להפוך להיות מלכת סאדו שתשלוט בגבר שלה. ניתן לקנות אצלנו פאה סקסית וקעקועים זמניים כדי להפוך לדמות זרה ומעניינת לערב אחד של שכרון חושים. בכל אופן נסי להימנע מפאות ליצן צבעוניות מסולסלות או ממסכות מפחידות, אלא אם הקטע שלו זה הגשמת פנטזיות ביזאריות לחלוטין…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *