המדריך לשיפור הביצועים במיטה

מדריך לשיפור הביצועים של הגבר במיטה

במדריך זה תמצאו טיפים וטכניקות, שאם תלמדו להשתמש בהם נכונה, יעזרו לכם מאוד לקבל את התואר "סקס מאסטר". אבל שימו לב, התוצאות לא יגיעו אם לא תתמידו באימונים. אם אתם מתכוונים להשקיע באימונים ולקחת את השיעורים הבאים ברצינות, יש לכם כאן את כל הכלים לשפר את "הסטמינה" שלכם ולהפוך לאלופים במיטה…

מחשבות כלליות

פלשלייט STUישנם שני מכשולים המפריעים לגבר להמשיך לאורך זמן במיטה. המכשול הראשון הוא החיכוך המופלא. המכשול השני הוא המח שלך. ה-STU של פלשלייט יכול לדמות בהצלחה רבה את החיכוך והתחושה המופלאה של משגל, אולם הוא אינו יכול לחקות את הקולות, את העוצמה והאינטנסיביות או את התשוקה המתעוררת בזמן מין אמיתי עם בת זוג. יחד עם זאת, כמו שאתלט מתאמן לבדו שעות במשך יום ביומו רק כדי להיות מוכן ברגע האמת, כך גם אתה יכול. רכוש את הכישורים, למד את הטכניקות. ברגע האמת יזכרו גופך ומוחך את האימונים ותוכל להבריק בביצועיך.

הרצון להאריך את משך הזמן לפני האורגזמה קשור קשר הדוק לבטחון העצמי ולאגו הגברי. אחד המצבים הנפוצים הוא שנוצר מצב בו גירוי מינימאלי מביא לאורגזה. המצב הזה נוצר כתוצאה מהרגל של אוננות חפוזה המלווה ברגשות אשמה וחשש מגילוי. ההרגל, כאשר הוא בא לידי ביטוי ביחסי מין מזין את עצמו ושפיכה מהירה אחת עלולה לגרום לחששות בדבר יכולת הביצוע בפעם הבאה. שינוי ההרגל בדרך של אימון באמצעות ה-STU יכול לשבור את המעגל ולעזור בחיזוק הבטחון העצמי.

מילה לגבי טנטרה

טיפים, טקטיקות וטכניקות רבות המוצעות כאן מבוססות על הטכניקות של האמנות הטנטרית. לא מדובר במקרה. אם מחפשים את העצה הטובה ביותר, את הפילוסופיה המבוססת ביותר, רק טבעי הוא ללכת אל המקור החשוב ביותר בתחום. המידע נאסף על ידי המאסטרים במהלך שלושת אלפים שנים וכתיבתם אינה נגועה ברגשות האשם האופייניים למערב בכל הנוגע לנושא המין. הדבר החשוב אותו יש לזכור לגבי אמני הטנטרה הוא שהם התחילו בדיוק כמו כל אחד מאיתנו – כאנשים המעוניינים לשפר את עצמם. מה שהפך אותם לאגדות היו הביצועים שלהם.

טנטרה היא דרך חיים, התקשורת שלנו עם עצמנו, ועם הסובבים אותנו והעולם. היא מלמדת אותנו להאמין בעצמנו, לחוות את החיים במלוא עוצמתם ולהרגיש את העולם ללא מחסומים ומסכות.
אחוז הנשים שמסוגלות לחוות אורגזמה כתוצאה מחדירה בלבד הוא נמוך מ-30%. הבעיה נעוצה בחוסר גירוי מספיק לדגדגן. זו הסיבה בגללה כה חשוב לעשות שימוש ביד שלך, ובמקביל לחדירה, לגרות את הדגדגן של בת הזוג. התנועה הרצויה היא מעגלית, תנועה המברישה את בסיס הדגדגן וצדדיו. שאל אותה, התייעץ איתה ונסה להבין ולהכיר בדיוק את האופן שהיא אוהבת את זה הכי הרבה. בתנוחות רבות גירוי באמצעות היד אינו דבר פשוט בכלל.
התאמן באמצעות ה-STU על תנוחות שונות ומצא באילו מהתנוחות, הגירוי הידני של הדגדגן אפשרי ונוח לך. אפשר לשלב בין טכניקה זו לכל טכניקה אחרת המוזכרת בהמשך המדריך ולשלב אותה בחווית המין הרגילה. שמרו על תנועה ומגע עדין. בתשע מתוך עשר פעמים, התוספת הזו תוערך מאוד. באותן תנוחות בהן אינך מסוגל להגיע לדגדגן, עזור לבת זוגתך להרגיש בנוח עם עצמה ועם גופה ועודד אותה לגעת בעצמה בזמן שאתה בתוכה.

עיגול הבסיס

בכל הנוגע לעינוג בת הזוג, חדירה היא רק קצה הקרחון. ידע וכישורים בכל הנוגע לכל מה שקודם לחדירה יניח את הבסיס המתאים להפוך אותך למאהב שלם יותר וטוב יותר. זכור כי כל רגע שתשקיע לפני החדירה ישתלם עשרות מנים בעת החדירה. בנוסף, אם תביא את זוגתך לאורגזמה עוד לפני החדירה, הדבר יוריד מחרדת הביצוע שלך בעת החדירה, כך שבכל מקרה אתה יוצא נשכר מכל הכיוונים.
אחוז ניכר מהנשים מעדיף לקבל מין אוראלי על חדירה. אז ששש… ללשון שלך יש עכשיו תפקיד לעשות.
במפתיע, סקר לא מחייב בין נשים מעלה כי לדעת למעלה ממחצית הנשים, לגברים המבצעים מין אוראלי אין למעשה מושג מה הם עושים. לרב לאחר הקביעה הזו מגיע גם האתגר: "זה לא כל כך קשה, זו רק נקודה אחת!". התשובה המגיעה בעקבות האתגר הזה היא לרב: "כן, רק באיזה נקודה בדיוק מדובר?". לאילו הזקוקים לתשובה על שאלה זו, מדובר בדגדגן. האיבר המכופה הנמצא בקצה העליון של הואגינה. התלונה הראשית הייתה כי גברים הולכים לאיבוד בכל רחבי הואגינה, כמו ילדים שאיבדו את הוריהם. "האם הילד מי נאורלי מוכן בבקשה לחזור לדגדגן? תודה מראש". עכשיו כשמצאנו את הנקודה, זה מה שאתם צריכים לעשות כשאתם מגיעים אליה…

הנשיקה – אל תזלזלו בכוחה של הנשיקה. הנשיקה היא דבר מאוד אירוטי, מאוד סקסי ומאוד חזק מבחינה מינית.

סוד השפה העליונה – ישנו ערוץ אנרגיה, מרידיאן, העובר בין השפה העליונה בפה של האשה ישירות אל הדגדגן שלה. המרידיאן הזה קרוי "עצב החכמה דמוי הקונכיה". אם תלטף נקודה זו באמצעות שפתיך ותגרה אותו בשיניך הוא יגרום לעוררות תת מודעת ויעלה את רצונה במין, איתך – באופן כמעט מיידי.

המטרה: נקודת הג'י – כותבי הפנטזיות אומרים לנו לעזוב את העט ולעבור למוד ניווט. הרי לפניכם מפת האוצר של הקפטן למציאת נקודת הג'י. כאשר היא שוכבת על הגב, עשה שבע פסיעות באמצעות אצבעותך מטבורה ועד למערת אהבתה. רפרף על הפנינה במעלה הכניסה לפני שתנסה להכנס בפתח. הכנס שתי אצבעות (לאחר שוידאת כי הציפורניים נקיות וגזורות!) כאשר כריות האצבעות פונות כלפי מעלה. בין 3-7 ס"מ מהפתח תרגיש באיזור ספוגי בחלק העליון של המערה. מצאת את הנקודה! הזז את אצבעותך בתנועה כאילו אתה משדל את אהובתך הראשונה העצלנית להתקרב. הספינה תחתיך תחל להזדעזע כספינה על פני מים גועשים. כאשר היא נרגעת תן לה נשיקה, והאוצר הוא שלך.

למשוך בכיפה – צור יניקה באמצעות השפתיים סביב איזור הדגדגדן. עוצמת היניקה היא לא כמו "לינוק מילקשייק סמיך מתוך קשית" אלא כמו לקחת נשימה דרך הפה. בלשון רכה לטף את הדגדגן בתנועות מעגליות. אלא אם בכוונתך לשגע את הבחורה בכוונה, דאג לכך כי יהיה מגע של ממש בין הלשון לדגדגן. יש לך מספיק לשון כדי שמרבית הזמן רב הדגדגן יבוא במגע עם הלשון שלך, אבל התנועה היא קריטית. אחד האיזורים הרגישים ביותר בדגדגן הוא בקצהו, במקום בו הדגדגן נתקל בכיפתו. משוך את הכיפה בעדינות וגע בעדינות בחלק העליון של הדגדגן. אחרי שתשלוט בטכניקה זו, אתה יכול לגוון בתנועות קטנות מצד לצד או להחליק מטה מדי פעם. היעזר באצבע. תבל את הנושא על פי רצונך. הזריזים יכולים להתאמן על תנועות בצורת המספר 8 במקום התנועות המעגליות.

הזימזום – אם אתה רוצה לתת סקס אוראלי מדהים, נסה לזמזם מנגינה או טון, בצלילים נמוכים. הזמזום יגרום לפה שלך לרטוט וכמו ויברטור יגרום לגירוי נוסף. אם אתה לא רוצה שהיא תשמע אותך מזמזם את הנעימה מהסרט "רוקי", נסה לעשות זאת עם מוסיקה חזקה ברקע. 🙂

השיטה הטאהיטית

אף אחד לא יודע למה השיטה הזו נקראת השיטה הטאהיטית. אולי כי כמו טאהיטי, אף אחד לא ראה אותה, וכמו טאהיטי, היא נפלאה. בכל מצב מדובר בטכניקה מתקדמת מופלאה שאם היא נעשית כהלכה היא תגרום לנערתך להגיע לאורגזמות אינטנסיביות במיוחד בחצי מהזמן הנדרש במין אוראלי רגיל.
כוון אותה לשכב על גבה עם רגליים פרושות ישרות בצורת וי. שכב על בטנך בזוית של 90 מעלות מירכיה, כך שגופכם יצור ביחד את צורת האות T. שים את הלשון שלך על הדגדגן שלך, כך שצידי ראשך מונחים על עצם האגן שלה. הזז את לשונך בתנועות למעלה למטה. בגלל הזווית, תנועות לשונך יזיזו את כיפת הדגדגן שלה מצד לצד. כשהיא תגיע לעוררות תרגיש שתי בליטות בצידי הדגדגן. הבליטות נקראות נקודות K והן ישמשו לך מורי דרך. דאג להגיע לכל אחת מהבליטות. המשך בתנועות הלמעלה למטה עם הלשון ובינתיים השתמש באצבע שבה הציפורניים גזוזות היטב ושים אותה על הפרינאום שלה. אם, כמו רבים אין לכם מושג איפה הפרינאום נמצא, הוא נמצא בין הואגינה לפי הטבעת. בשלב זה אתה צפוי להרגיש את תזוזות הלפני אורגזמה שלה, וכאשר היא זזה ושורטת עם ציפורניה דרך שערותך ועל כתפיך, המשך בתנועות השלון להיכון לדהירת חייה.

לעלות שלבים בתחושה

בטכניקה הבאה השתמשו רק כתוספת ועזר לטכניקת מין אוראלי מבוססת וטובה. הטכניקה די שפוטה. התחילו במין אוראלי, החליפו לרגע את הגירוי באמצעות השפתיים והלשון לטובת גירוי עם האצבע ולעסו שתי טבליות מנטה בזמן הזה. כאר כל החלקים הקשים התמוססו והפה שלכם מעקצץ מתחושת המנטה החזקה, חזרו למין אוראלי. העיקצוץ שאתם חשים בפה יעבור אל הואגינה שלה. חזרו בהתאם לצורך. השיטה הזו אינה מתאימה עבור כולם, אבל עבור מי שהיא מתאימה עבורה, תהיה בטוח שהיא לא תאבד את מספר טלפון שלך.

אומנות הסף

אם יש טכניקה אחת שאותה ה-STU יוכל לעזור לך ללמוד, זו הטכניקה הזו. שליטה באומנות הסף היא הטכניקה האפקטיבית והמענגת ביותר עבורך להגביר את הסיבולת המינית שלך. באופן מילולי, אמנות הסף היא האומנות והיכולת להביא את עצמך לסף האורגזמה ולחזור מסף זה, תוך כדי זה שאתה שומר על שליטה. מאסטר באמנות הסף יכול לדחות את הדחף לגמור כרצונו ולעכב תחילת אורגזמה אם היא מתחילה. האמנות היא להביא את עצמך לסף, כאשר תנועה נוספת כבר תעביר אותך מעבר לסף ואז להתחיל בטכניקת קירור.

יש ארבע טכניקות קירור אפשריות

 1. הורדת הקצב – לפעמים כל מה שנדרש הוא להאיט בקצב החדירה כדי להחזיר לעצמך את השליטה. ההאטה עוזרת לך גם לשנות את הקצב ולגוון. טכניקה זו היא הטכניקה שבא תפריע הכי פחות לבת זוגתך בתהליך שלה להגיע לאורגזמה.
 2. הגבלת העומק – שינוי עומק החדריה היא טכניקה פשוטה ויעילה. למעשה מדובר ברעיון טוב לערבב גם בחדירה רגילה, גם אם אינך נמצא על הסף כיוון שמדובר בשינוי מרגש עבור בת זוגך, שינוי שיגביר את הריגוש מצידה.
 3. עצירה מוחלטת בפנים – מדובר בטכניקת הגנה. אם מעט נסחפת והגעת קצת רחוק מדי ואם לא תזהר תחל הספירה לאחור הבלתי נמנעת לקראת האורגזמה וספירה זו יכולה להגיע בכל דקה, כנס כל הדרך פנימה עד שעצם האגן שלך נשענת על בת זוגך. דאג כי המגע הזה ישאר גם אם זוגתך מניעה את האגן שלה הלוך ושוב – נוע איתה. המטרה שלך היא למזער את מידת החיכוך ככל הניתן. אם אתה יכול, נוע בתנועות מעגליות כדי לגרות את הדגדגן שלה ולשמור על רמת גירוי גבוהה מצידה.
 4. הפסקה זמנית – בטכניקה זו יש להשתמש כאמצעי אחרון בלבד. רצוי להמנע משימוש בטכניקה זו אולם לעתים זו האופציה היחידה שנותרה לך. צא עד שרק קצה איבר המין נשאר בפנים. האויר הקר סביב האיבר אמור לצנן אותך. העמד פנים שאתה מגרה ומקנטר אותה. כאשר אתה מרגיש שחזרת להיות בשליטה נסה תחילה מספר אבחות קצרות לפני שתחזור לצלול פנימה.

כמה שתתן לעצמך להתקרב ומידת הריגוש שלך הם שיקבעו באיזו שיטה להשתמש. התיאוריה אמנם פשוטה אולם כדי לבצעה באופן מושלם יש צורך בתרגול רב, הכרות טובה עם גופך ומשמעת עצמית גבוהה. התאמן בכל השיטות הללו עם ה-STU שלך ולמד להאזין לסימנים המגיעים מגופך כדי שלא תתפס לא מוכן.

לקצר את הנתיך – יש מספר נקודות בגוף שלחיצה בלחץ מספיק עליהן יכולה לקצר את הנתיך ולמנוע אורגזמה. ללמוד לשתמש בנקודות אלו הוא דבר המצריך תרגול, למידה וזמן אולם מרגע שהטכניקה בשליטה נקודות אלו יכולות לשמש פתרון אל-כשל אולטימטיבי לאורגזמה לפני שאתה מוכן לכך.

נקודת מיליון הדולר

לפני זמן רב, מאסטר טאנטרי בשם לו האל-מותי גילה נקודה בגוף שאם לוחצים עליה מספיק חזק היא מונעת באופן ידני את האורגזמה, לכל משך נדרש. הוא הורה לתלמידיו לשמור על המידע הזה בסוד וגרם להם להשבע כי לעולם לא יגלו את הסוד הזה לאף בן אדם זר. על פי האגדה, בתחילת המאה עשרים הגיע אמריקאי עשיר שישאר נטול שם לביתם של תלמידיו של לו האל-מותי האגדי, בהיותו במסע במערב סין. האמריקאי חיפש דרכים עתיקות כדי לשפר בעיה מודרנית משלו.
רב המאסטרים בהם פגש נרתעו מהתנהגותו הקולנית והחצופה ולא אמרו לו כלום. הם דיברו בכוונה בשפה מעורפלת ומיסטית. באחד מן הסשנים הללו במיוחד, מאסטר צעיר יחסית (ובמילה יחסית הכוונה היא למאסטר כבן 60) חזר, באמצעות מתרגם, על משל הקוברה. "הקוברה כאשר היא אורבת היא מתוחה ושקטה, אך כשהיא תוקפת היא הופכת להיות פגיעה". לאמריקאי פשוט נמאס והוא התפרץ ואמר "לעזעזל! אין פשוט איזשהי נקודה שאפשר ללחוץ עליה?" מאסטר זקן שישב בפינה חייך חיוך רחב ולא אופייני כאשר הוא שמע את דבריו. החיוך משך את תשומת ליבו של האמריקאי. המאסטר אמר באנגלית מושלמת "יש נקודה שאם תלחץ עליה תוכל לדחות את הסיפוק שלך לכל משך שתחפוץ". האמריקאי ידע לזהות קשקשנים כאשר הוא נתקל בהם אולם מבט אל עיניו של המאסטר המזוקן גילו שם רק כי המאסטר דיבר אמת. מסוקרן הוא אל בדרך הכי מנומסת ומבקשת שהוא הצליח לגייס: "אז איפה לעזעזל היא הנקודה הזו?" המאסטר השיב לו "אני אגיד לך. תמורת מיליון דולר". האמריקאי צחק והביט עמוק לתוך עיניו הבלתי ממצמצות של המאסטר הזקן ואמר "טוב, אני אשלם לך". האגדה מספר שזה בדיוק מה שהוא עשה ובמקום נבנה מקדש גדול. לראשונה, סודו של לו האל-מותי התגלה לעולם המערבי. נקודת מיליון הדולר היא באיזור שיש לו שמות רבים. הנקודה נמצאת בין האשכים לפי הטבעת.
הדרך האופטימאלית לזהות בדיוק איפה יש ללחוץ משתנה מאדם לאדם. כדאי להתחיל בדיוק באמצע ואז לגוון עד שמגיעים לנקודה המדויקת. הפעלת לחץ מספיק על איזור זה לפני השפיכה ימנע מהזרע לזרום במעלה צינורות הזרע ויחזיר אותו למקומו. חזרה זו תאפשר לכם להמשיך בתינוי האהבים כרצונכם. זה טבעי להרגיש את הפרינאום מתכווץ, פשוט המשיכו ללחוץ עד שההתכווצויות מפסיקות. תקבלו את התחושה של אורגזמה ללא השפיכה, וכך תוכלו להמשיך. ואתם חשבתם שהאיזור הזה מיותר…
טיפ למתקדמים: נסו לשבת על כסא עם כדור קטן שלוחץ לכם על נקודה זו. אולי בשיטה זו אהובתכם תוכל לרכב עליכם במשך כל הלילה.

שימוש בדפוסים

ישנם מספר דפוסים שנמצאים בשימוש נפוץ בקרב מאסטרים של האומנות הטאנטרית. הדפוסים הללו אינם מיועדים לכולם , אבל עבור אחדים הם מהווים מקור לריכוז ומבניות. חלק מהדפוסים הללו יפורטו כאן.

העשר הטאנטרי – דפוס זה נמצא בשימוש נרחב בקרב אמנים טאנטרים מיומנים מאד ונפוץ בתרבויות רבות. למעשה מדובר בדפוס פשוט ובו תשע נעיצות שטחיות שלאחריהן חדירה עמוקה. חזור עד אין סוף.

81 של וו היסן – הטכניקה הזו מומלצת על ידי המאסטר האגדי וו היסן. הטכניקה דורשת ספירה מרובה אולם אם אתה יכולה להשלים אותה אז אתה נמצא בחברתם של אגדות:

 • 3 נעיצות קצרות שלאחריהן נעיצה ארוכה. חזור על דפוס זה 81 פעמים.
 • 5 נעיצות קצרות שלאחריהן נעיצה אחת ארוכה. גם על דפוס זה חזור 81 פעמים.
 • 9 נעיצות קצרות שלאחריהן נעיצה אחת ארוכה. גם על דפוס זה חזור 81 פעמים.

הגאות – לשימוש ברוטינה זו דמיין את חוף הים האהוב עלייך. צפה בגלים המתחילים להתהוות עמוק במעמקי הים, מתחילים בהדרגה לצבור תאוצה עד שהם מגיעים לשיא ואז לאט נסוגים חזרה למים רגועים יותר. זה הקצב אותו תנסה לייצר בשימוש בדפוס זה. התחל בתנועות איטיות, עדינות, רכות. המיים רק מתחילים לצבור תאוצה. המשך תוך עלייה הדרגתית בעומק ובקצב התנועות. זה השלב בו הגל מתחיל להיווצר. המשך להגביר קצב מעט ועומק, הגל הוא גבוה, אך עדיין איטי. המשך גם אתה בתנועות חזקות ועמוקות אך לא מהירות מדי. המיים כעט גבוהים מאד ומתחילים להקציף, הגל גועש לחוף ואז נסוג באיטיות כאשר גל חדש מתחיל להיווצר.
כמו הים עצמו, לעתים הגלים הם גבוהים מאד וחזקים, ולעיתים הם איטים ואינם גבוהים כלל. טכניקה זו מספקת גיוון לעומת הדפוסים הנזכרים בקודמותיה.

מטרות – יש מטרות ויעדים אותם תוכל להציב לעצמך כאשר אתה משתמש בערכת אימונים לסקס ארוך יותר STU. תוציא את שעון העצר ותתחיל את המבחן. המטרה היא למשוך זמן ארוך יותר מזה שקבעת או מספר רב יותר של חדירות.

מתחילים – 400 חדירות, 6 דקות. נכון שמעייף לספור את החדירות, אולם כמו במדידת דופק ניתן להשתמש בטכניקה של מדידת כמות חדירות ב-15 שניות ואז להכפיל ב-4 כדי להגיע להערכה של מספר החדירות שביצעת. בשלב זה של מתחילים תרגלו את ההסחות הפסיכולוגיות והתאמנו בטכניקות שונות באומנות שמירת הסף. תוך זמן קצר אתם אמורים לעמוד במטרה של להמשיך למשך 6 דקות ללא מאמץ מיוחד.

בינוניים – 1200 חדירות, 18 דקות. מדובר באימון מאתגר שסיומו המוצלח יעלה אותכם לפנטאון המאהבים הטובים בעולם. שכללו את טכניקת ההסחות הפסיכולוגיות ואת טכניקת קיצור הנתיך. אם עמדתם ביעד ה-18 דקות תהפכו להיות חלק ממאהבי עילית כמותם יש מעטים בעולם.

מתקדמים – 2400 חדירות, 36 דקות. האם אתם יכולים להגיד אגדה? לא? כי זה מה שהיא תגיד לחברותיה. תצטרכו להשתמש בכל השיטות שלמדתם ואתם יודעים כדי להגיע לנקודה הזו, אבל הי, הרי בשביל זה התאמנתם.

מאסטר טאנטרי – 5000 חדירות? זמן זהו המספר שנקבע בצורה בלתי פורמלית עבור כל מי שרוצה לקרוא לעצמו מאסטר טאנטרי. אם תגיע ליעד זה, כתוב ספר ושלח לנו עותק.

5 הדברים הבסיסיים

הקדשת לכך שעות ולמדת את המיומנויות. ה-81 של וו היסן אינו מהווה עוד בעיה. נקודת מיליון הדולר מוכרת לכך כמו נקודת בעיטת העונשין, אתה מוכן לדבר האמיתי. יש חמישה דברים בסיסיים לזכור כאשר אתה מבצע את המוטל עליך תחת לחץ:

 1. שלוט במוח שלך – אומרים שרק המחשבה על שפיכה גורמת לשפיכה. הרגע שבו תגיד לעצמך "הו לא, אני עומד לגמור" הוא רגע אחד מאוחר מדי. כאשר אתה מתנה אהבים, שלוט במוחך. נסה לא לתת למחשבות רעות להסתנן פנימה.
 2. השאר רגוע וקריר – חום ותשישות מזרזים את האורגזמה. השתדל להשאר קריר. אם תנוחה הופכת דורשנית מדי, שנה אותה. דרך אחת לשמור על חום הגוף הנמוך היא לנשום דרך הפה עם הלשון מכווצת לאות U. נסה עכשיו לנשום כך, אתה מרגיש איך האויר מצנן אותך..?
 3. תזכור לנשום – זה נפלא להיות מלא תשוקה, אבל אין דבר שיביא אותך מהר יותר לסף אורגזמה מאשר גניחות ונשימה כבדה. האמסטרים הטאנטרים המוזכרים רבות במדריך זה מדברים רבות זכות השליטה בטכניקות נשימה. התאמן בנשימות עמוקות דרך האף וכנס לשגרה של קצב נשלט ורגוע. שים לב לכל נשימה שנכנסת ויוצאת לך מהריאות, לחמצן שבו היא מרווה את גופך ולפחמן הדו חמצני שהיא משחררת מגופך.
 4. התנהג בכאילו – ללא קשר למי שאתם, תמיד לא מזיק לאמץ גישה של מי הייתם יכולים להיות. אם תתיחסו אל עצמכם כאל אגדות, זה יעזור לכם לתפקד כאילו אתם באמת אגדות. בטחון עצמי הוא האפרידיזיאק הגדול מכולם, גם אם באופן טבעי אתם לא עד כדי כך בטוחים. זה מפתיע באיזו מהירות אם תתנהגו בבטחון, הבטחון יהפוך להיות אמיתי וחלק מכם.
 5. היו טובים לעצמכם – אם ברגע האמת לא נתתם ביצוע מיטבי, נערו מכם את האירוע ואל תשקעו בו. אתם לא פחות אנשים או גברים, סתם הייתה לכם חוויה לא מוצלחת. אפילו לאגדות יש את הימים הגרועים שלהם. זה לא סיפור גדול. זכרו שמין אמור להיות מהנה אז שמרו על חוש ההומור שלכם, השארו חיוביים וטובים לעצמיכם ואל תדאגו בקשר לכך. רב הסיכויים הם שלבת זוגכם אכפת הרבה פחות לכם בקשר לכך. אם היא מתנהגת בכעס או בעצבנות, רב הסיכויים שהיא מרוכזת בעצמה או מניפולטיבית וטוב לכם בלעדיה עם מישהי אחרת.

זהו, סיימנו

מלאכתנו תמה. עכשיו תורכם להשקיע זמן ומאמצים. אתם יכולים להיות אגדה, קבלו על עצמכם את עתידכם ותהנו מהמסע!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *