מאמי… כשאתה חוזר תביא לי בולבול מפלסטיק

הרבה פעמים קורה שאנחנו רוצים לקנות מתנה יחודית ומפתיעה, אבל אין לנו כיוון אפילו. מה עושים? למה כדאי דווקא לבחור ויברטור או דילדו כמתנה סקסית לבן או בת הזוג?

ויברטור – המתנה המושלמת לבעלת הדגדגן

קרה לכם שרציתם לקנות מתנה סקסית לבת הזוג שלכם, ולא ידעתם מה? ובכן, זה יכול להיות מסובך אם מסבכים את העניין, אבל אם מתסכלים על זה בקלות ובלי לתסבך יותר מדי את כל האירוע, כמעט על ויברטור יכול להיות מתנה מושלמת.
אז כאן מתחילות ההתלבטויות: איזה ויברטור בכלל? איזה גודל של ויברטור? איזה צבע של ויברטור?

בנים ובנות יקרים, יש כמה דברים שחשוב לזכור בעת קניית ויברטור:

1. שיהיה כמובן עמיד לאורך זמן, שהסוללות שלו יספיקו לעבודה ולא יזלול סוללות.
2. שיהיה עמיד לרטיבות ולמים, אפילו במקלחת.
3. שיהיה שקט! כן, הרבה משתמשים בויברטור או מתנסים חדשים, מפריע להם מאוד הרעש של הרטט, לכן, זיכרו לבחון את הויברטור החדש טרם הקנייה.
4. אחריות. כן, גם אם קשה לכם לחשוב שמישהו יתקן או יחליף ויברטור משומש, הויברטור, כמו כל מוצר חשמלי אחר, צריך להיות במסגרת אחריות כלשהי למקרה תקלה. קשה לחשוב שיש טכנאי ויברטורים בארץ…
5. ואחרון חביב, ואולי הכי חשוב, פתק החלפה, ייתכן שהויברטור לא יימצא חן בעיניי מקבל או מקבל המתנה, לכן חשוב שתהיה לו/לה האפשרות ללכת לחנות אביזרי מין להחליף את הויברטור.

נסו מראש לקלוע לטעם של מקבל/ת המתנה. תשאלו איזה צורות מועדפות, חומרים וכו'. ואפילו תזמינו את בן/בת הזוג שלכם לחנות סקס "במקרה" שראיתם אחת ברחוב או באינטרנט, ותראו איזה דברים מושכים את עיניו/ה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *