סקס על הבוקר

לנשים בלבד: סקס על הבוקר

אם את עדיין לא מודעת לעובדה "מדעית" זו, כדאי מאוד שתתחילי להכיר ולהפנים. הגבר שלך מתוכנת גנטית כדי להתעורר בבוקר עם חשק מיני. חוקרים טוענים שבזמן שינה הגבר צובר את הורמון הטסטוסטרון כדי "לבזבז" אותו עם הגבריות שלו במהלך כל היום.

אז בוקר טוב זקפת בוקר! איך תנצלי אותה בצורה הטובה ביותר?
סקס בשעות הבוקר הוא תמיד פתרון טוב למצב רוח מרומם ודרך מעולה לפתוח כל בוקר, גם לנשים וגם לגברים. אבל הבקרים שלנו הנשים הם לא כמו בסרטי הקולנוע בהם כל בוקר הוא מושלם והכל נהדר ונפלא ואנחנו נראות כמו ג'וליה רוברטס… אני אומרת "הלוואי!" אבל מה קורה במציאות? מה עושים עם ריח מהפה, שיער סתור, ועייפות של בוקר אחרי של לילה עם מעט מאוד שעות שינה?

נכון, בסרטים אנו תמיד צופים בזוג מאוהב שמתעורר בבוקר ומיד מתחיל להחליף נוזלים ולהתעלס כמו מטורפים מאוהבים, כמו שפנים חרמנים, כמו זוג בני מתבגרים חסרי דאגות או מעצורים. בחיים האמיתיים אנחנו יודעים שזה לא כך. לכן עלינו למצוא דרכים לעקוף את הדברים הפחות נעימים של הבוקר, כמו עניין הריח. הדרך הראשונה היא ללכת לישון לאחר שטיפת הפה במי פה, אבל זה לא מבטיח תוצאות מעולות בבוקר, אז לקום קצת לפני בן הזוג ולצחצח היטב את השיניים עם משחה מרעננת וקרירה, ואם אתם אחרי לילה של הרבה אלכוהול כדאי גם להכין קפה טעים אחרי הצחצוח. הקפה יכול לעזור לשניכם לנטרל ריחות לא נעימים ולהפיח ניחוח נעים בחדר.

אצל נשים, כאשר הן מבלות את הלילה במיטה שלא שלהן, הן יקומו בבוקר בדרך כלל עם השיער הרבה יותר מבולגן מאשר ביום שגרתי. לכן כדאי מאוד אחרי הפיפי של הבוקר, לעשות מקלחת זריזה, להרטיב את השיער ולקשור אותו אפילו בקוקו מאולתר. גברים מתים על בחורות רעננות ומאלתרות. ואם זה קורה מול העיניים שלהם בשעות הבוקר, הרי שזה בא יד ויד עם זקפת הבוקר המבורכת…
ואם אתם מאוד עייפים זה לא אומר שאתם צריכים להמנע מסקס על הבוקר. להיפך! אין כמו לחזור לישון אחרי חפוז של בוקר.

לכן גברת, אם התעוררת עם חשק לסקס והוא עדיין ישן, נצלי את ההזמנות והשכימי אותו עם סקס אוראלי מפנק. הליטופים שלך בגוף שלו מהר מאוד יתלוו לליטופים שלו בכל חלקי הגוף שלך וביחד תוכל לעשות כיף של בוקר!
זכרי גם שגברים אוהבים שמעירים אותם כמו שהם מפנטזים. לכן מומלץ לא להתעצל ואף להוסיף אביזרים מין רוטטים ומפנקים וגם חומרי סיכה לעינוג הדדי. את יכולה גם לנסות להעיר אותו עם הרעש של הויברטור שלך. נסי לדמיין את את הפרצוף שיהיה לו כשהוא יתעורר ויראה אותך מאוננת לידו… ממש כמו ילד קטן שהתעורר בפארק שעשועים. עשית לו את היום!

סקס היא דרך מעולה להתחיל את היום. כל יום. גם בימי חול וגם בסופי שבוע. אבל אל תבינו אותי לא נכון. עשו סקס בבוקר, בצהריים, בערב. עשו סקס כמה פעמים ביום. רק עשו את זה בדרך בטוחה והקפידו לזכור תמיד שסקס היא דרך מצויינת לתחזק את הזוגיות שלכם ואת הערוצי התקשורת שלכן עם בן או בת הזוג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *