ויברטורים מומלצים

איך לגרום לגבר לאהוב את הויברטור שלך

יש לא מעט דעות לגבי הסיטואציה הלא כל כך פשוטה שיכולה להיווצר כשמפגישים בין גבר לבין ויברטור המסתתר רב שעות היום במגירה שליד המיטה. ברוב המקרים הויברטור היה שם קודם, האשה והוא כבר ממש "חברים טובים", ואז האשה הכירה מישהו וגם הוא נהיה "חבר טוב" שלה. אז איך אפשר לגרום לגבר שלך לאהוב את הויברטור שלך?

יצירת מגעים דיפלומטיים

נצא מתוך נקודת הנחה שהויברטור היה שם לפני הגבר, נכון? חשוב מאד לנהוג ברגישות מול הגבר שלך בנושא הזה כי על אף קשיחותם הרבה של בני זוגנו האהובים, אם יש משהו שיכול להפריע להם הוא העובדה שהסיפוק המיני של האשה יכול להגיע מאמצעים נוספים ולא רק ממנו. אז לפני הכל חשוב שהאשה תדגיש בפני הגבר שלה שאין קשר בין הויברטור שלה אליו, עד כמה שזה נשמע הזוי. האשה לא משתמשת בויברטור בגלל שהגבר לא מספק אותה מספיק או משהו דומה, היא פשוט אוהבת את הויברטור הזה, נהנית ממנו מאוד, וחשוב לה להמשיך עם זה. ממש חשוב ומשמעותי להפנים בליבו של הגבר את העובדה מעל לכל ספק שאין קשר בין חוסר סיפוק מיני ממנו, לבין השימוש בויברטור. ברגע שלא יהיו ספקות בנושא זה, הדרך קדימה פתוחה וזורמת.

יצירת מגעים אינטנסיביים

אם רוצים לייצר סימפטיה ואהדה אצל הגבר בנושא הזה, אפשר לנקוט כמה גישות. הגישה הראשונה היא הגישה הפשוטה והישירה. חשוב שהאשה תראה לו כמה היא נהנית מהויברטור. הרי שעד כה לא ממש נראה גבר שיכול לעמוד בפני אשה שמתענגת עינוגים מיניים ולא ירצה לכבוש אותה בזה הרגע. כשהאשה נהנית, הגבר שלה נהנה גם הוא, והסיכוי שהוא ירצה לראות אותה כך הוא גדול מאוד. כדאי שהאשה תשתף את הגבר בעולם הזה שלה ותיתן לו להיות חלק, זה שיש לה ויברטור לא אומר שהגבר שלה לא יכול להיות שם איתה. ואם בא לה, היא גם יכול להציע לגבר שלה שעשוע או צעצוע דומה, ואפילו לקנות לו אחד כזה, כך הם יוכלו ליהנות ביחד אחד עם השני, אחד מול השני, וגם לבד.

ואם הויברטור הגיע אחרי הגבר. איך את גורמת לו לוותר על הפלייסטיישן?

וזאת באמת שאלת השאלות! זוג אוהבים חיים ביחד כבר זמן מה (אפילו לא יותר מדי), והאשה מרגישה שיש משהו בתשוקה ביניהם, במשחקים המיניים, בביצועים שלהם במיטה ובחיי המין שלהם שקצת דעך. איך אומרים, "זה כבר לא כמו בהתחלה…" אז נכון שרק ההתחלה היא כמו בהתחלה, אבל אם את עכשיו רוצה לגרום לו לוותר על הפלייסטיישן, הנה כמה עצות חכמות שאולי כדאי לך לבצע וכמה דגשים שממש אסור לה לעשות.

מה אסור לאשה לעשות

באמת שכאן רוב הבנות נופלות. אנחנו פשוט שוכחות שהגבר זה יצור אחר, יצור שחושב אחרת. לא מדובר באשה שאם משהו לא מסתדר אז יושבים, מדברים על זה וברב המקרים גם פותרים את הבעיה. אם עכשיו מפריע לבחורה שהגבר שלה נדבק לפלייסטיישן והיא רוצה להזיז אותו משם, הדבר הכי לא מומלץ שכדאי לה לעשות הוא לבוא ולהגיד לו "מאמי, שמתי לב שבזמן האחרון אתה מבלה הרבה זמן מול הפלייסטיישן וחשבתי שכדאי שנדבר על זה". ברגע הזה מצליחים לגרום לגבר היקר להתעוות, לפחד ואולי אפילו להכחיל… דבר אחד בטוח: האשה לא עושה חשק לגבר ככה!

מה עושה אשה חכמה

אשה חכמה מבינה שיש פה קושי שצריך להתגבר עליו, והיא בודקת וחוקרת מה עושה טוב לגבר שלה, טוב יותר מהפלייסטיישן. הרי הפלייסטיישן הוא בסך הכל משחק רגעי שנותן לגבר שלה הרגשה טובה. אז הנה כמה המלצות לסוגים אחרים של משחקים שיתנו לו הרגשה טובה.

ישנם המשחקים הקלאסיים שאפשר לשחק עם אלמנט של סקס באוויר – סטריפ פוקר, ומשחקי לוח סקסיים כגון "מלך ליום אחד", "מלכה ליום אחד" ועוד.

אם האשה מוכנה למשהו קצת יותר נועז, אפשר ללכת על משחק תפקידים. אין כמו להיכנס לדמות אחרת מול הגבר כדי לגרום לו לרצות אותך יותר. אפשר לבדוק ביחד מה בני הזוג רוצים לשחק היום וללכת על זה עד הסוף. ואם האשה רוצה להמשיך ולהתקדם הלאה, הרי שלא חסרות אפשרויות, אחת מהן היא טבעת רטט אותה מלביש הגבר על אבר המין שלו, והיא בעצם גורמת לרטט מושלם לאשה, משחק מעניין שהשיא שלו הוא אורגזמה משותפת.

תעשו חיים! 🙂

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *