טיפות חשק, האם זה באמת עובד?

אחד השעשועים הפופולאריים לאחרונה בעולם הסקס הוא השימוש בטיפות חשק. כשמן כן הן, טיפות אשר מגבירות את החשק המיני ומבטיחות חוויה מינית מוגברת, מסעירה, טובה ומוצלחת. הטיפות נועדו לשימוש של נשים וגברים. ישנם מוצרים שמתאימים לשימוש יוניסקס, אך לרב אפשר להתקל בחנויות בטיפות לגברים בלבד או לנשים בלבד.
טיפות החשק יוצרו כדי לעזור לכל מי שהחשק המיני שלו בעיכוב, בירידה, באיזשהו קושי. זה יכול לקרות בכל הגילאים ולכל האנשים. התופעה מוכרת וידועה יותר בקרב גילאים קצת יותר מבוגרים (מעל גיל 50), ויכולה לנבוע משינויים פיזיולוגיים והורמונאליים שמתחילים לעבור בגילאים אלו ומשפיעים על החשק המיני. סיבה נוספת שבעקבותיה יורד החשק המיני היא בגלל ההתעסקויות הרבות שדורשים החיים, דאגות רבות של פרנסה, הוצאות כספיות, לימודים, גידול ילדים, לא תמיד יש פניות אמיתית למין ולהתעסקות מינית, ועל כן פותחו טיפות החשק שמציעות משהו חדש בתחום לכל מי שמעוניין.

את טיפות החשק מוסיפים לכוס שתייה רגילה, הן נמכרות בבקבוקונים קטנים, ומה שהן עושות הוא להגביר את קצב זרימת הדם מרחבי הגוף לכיוון האגן, והכול מתחיל לגעוש ולסעור באזור אברי המין. טיפות החשק נמכרות על ידי כמה ומה חברות, חלקן מורשות ומאושרות על ידי משרד הבריאות, ומומלץ כמובן לרכוש את אלו שמאושרות על ידי הרשויות ולא להסתפק רק באמרה ש"הכל בסדר, יש אישורים של משרד הבריאות" אלא גם לדרוש לראות את תעודת האישור. טיפות חשק מיועדות גם לגברים גם לנשים, כדאי להתנסות מבחינת הכמות המועדפת בהתחלה – לצרוך כמות נמוכה ולהגביר אם יש צורך, מכיוון שאין לדעת איך משפיעות טיפות החשק על כל אחד. אני אישית ממליצה לא לצרוך אותן יחד עם אלכוהול, כמו שראיתי שממליצים באתרים רבים. אחת התופעות לוואי של אלכוהול היא הורדת מתחים ורגיעה – כך שייתכן שהאלכוהול הוא זה שגורם לחשק לעלות בגלל ירידה רגעית מהדאגות היומיומיות. אם כך, ייתכן שלטיפות החשק לא תהיה השפעה בכלל אם הן באות במגע עם משקה אלכוהולי.

את טיפות החשק ניתן לרכוש בחנויות סקס וירטואליות וכמובן בחנויות סקס רגילות ובבתי מרקחת. ההמלצה כיום היא לפנות ולרכוש דרך חנויות מין ברחבי האינטרנט, אשר מאפשרות דיסקרטיות, פרטיות ויכולת לבחור את המוצר שרוצים על כל פרטיו, מחירו, ואפילו לראות סרטוני הסברה והדגמה, וכל זאת מבלי לצאת מהבית. ניתן לחפש ברחבי האינטרנט ולמצוא את המוצר האהוב, או את החנות שנראית הכי מתאימה לצרכים הרצויים, ופשוט לרכוש אביזרי מין וצעצועי מין לשימוש אישי של הגבר ושל האישה, וגם לשימוש זוגי של בני הזוג, להנאה מינית מובטחת.

בשורה התחתונה, כדאי מאוד לבדוק היטב מהי הסיבה האמיתית לירידה בחשק המיני לפני שהולכים לקנות את המוצר והרבה לפני שחושבים שהבעיה היא פסיכולוגית בלבד. בהרבה מקרים הירידה בחשק חלים כתוצאה משינויים פיזיולוגים וכדאי מאוד לבקר את רופא המשפחה ולהתייעץ איתו לפני הכל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *