טבעות רטט לגבר

טבעות רטט לאיבר המין הגברי (קוקרינג)

ללא ספק אחד מצעצועי המין הנפוצים בשימוש בין בני זוג הוא טבעת לפין. בשנים האחרונות השילוב של סיליקון עם ויברטורים הביא לנו סוג חדש של טבעות שנקראות היום "טבעות הרטט". טבעת הרטט היא למעשה טבעת המיועדת לאיבר המין הגברי אשר בקצה העליון שלה מוצמדת ביצת רטט המיועדת לגירוי הדגדגן של האשה בזמן חדירה. בדרך זו בדיוק, טבעות הרטט הפכו ללהיט בכל העולם מכיוון שהן עוזרו לבני זוג רבים להנות מגירוי הדדי בזמן הסקס ובהרבה מאוד מהמקרים גם להגיע לאורגזמות משותפות. אצל האישה האורגזמה יכולה להיות כתוצאה מגירוי פנימי של הנרתיק באמצעות ההחדרה של הפין, בנוסף לגירוי חיצוני ישיר על הדגדגן שלה.
החלק האחורי בטבעות הרטט הוא הטבעת עצמה שמתלבשת על בסיס הפין של הגבר. טבעות לאיברי מין גבריים (קוקרינגס) קיימות שנים רבות ועשויות מחומרים שונים: עור, גומי, סיליקון, ואף מתכת. ישנן מספר וריאציות ללבישת קוקרינגס: הלבשה אשר כוללת את הפין ואת שק האשכים כולו, הלבשה המיועדת רק לפין או שתי טבעות אשר אחת מיועדת לפין ולשק האשכים והשניה מיועדת לפין בלבד. אנחנו מעדיפים בעיקר את הטבעות המולבשות רק על הפין ומספקות רטט חיצוני וישיר אל הדגדגן של האשה, בעת חדירה בתנוחות של פנים מול פנים, כמו התנוחה המיסיונרית, בעמידה מול הקיר או במקלחת וכו'.

ההיסטוריה של טבעות לאיבר המין הגברי

טבעות לאיבר המין הגברי הופיעו לראשונה בסין בערך בשנת 1200. בתקופה הזו הטבעות היו עשויות מחלקי חיות. מטרתם של אביזרי המין לגברים בכלל ושל הטבעות הראשונות בפרט, הייתה להאריך את משך הזקפה והזמן עד לשפיכה, תוך העצמת חווית המין והאורגזמה בסופו. בתקופת שושלת מינג, בין 1368 ל- 1644, נפוץ היה השימוש בטבעות מין בסין אשר היו עשוית שנהב וכללו תכשיטים, חריטות ותבליטים שונים. אחד מהקישוטים הנפוצים היה תבליטי הדרקון אשר עם השנים הפכו מאורכים יותר ושימושו לגירוי הדגדגן.
מרקו פולו תיאר סוג אחר של טבעות אשר היה נפוץ בבורמה. שם, הטבעות נועדו להאריך את איבר המין הגברי, באופן דומה להארכת תנוכי האוזניים באפריקה בשבטים מסויימים. טבעות אלו הוחדרו לכל אורך הפין. במאה התשע עשרה, אוננות נחשבה לא רק כחטא אלא אף כדבר לא בריא. דר' פלק המציא בשנת 1831 מחוך לפין דמוי טבעת, העשוי עור ומתכת ואשר הכיל שפיצים מחודדים בקצהו הפנימי. מטרת טבעת זו הייתה למנוע ממתבגרים לאונן, ספק אם היא נחלה הצלחה…
טבעות לפי (בשמן החדש "קוקרינגס") חזרו לאופנה בשנות השישים, ואז היו דומות לחגורה קטנה מעור, כולל אבזמים. מוצרי הגומי והפלסטיק נכנסו בשנות השמונים עם התפתחות גדולה בתחום מוצרי הגומי ולאחר מכן הפלסטיק והסיליקון.

איך לובשים טבעות לאיבר המין הגברי?

הטבעת המקובלת והאפקטיבית ביותר נלבשת על הפין בזמן הזקפה. ניתן להעזר בחומרי סיכה אשר אינם מזיקים לטבעת, בהתאם לחומר ממנו היא עשויה. בחלק ניכר מהטבעות המיוצרות כיום קיים מנגנון שחרור מהיר, אך אם מדובר בטבעות סיליקון פשוט כדי למתוח אותן מעט ולהלביש את הפין בעת הזיקפה עם מעט חומר סיכה על בסיס מים.

המלצות ואזהרות

חלק מטבעות הרטט מספרות הנאה נוספת לגבר על ידי לחיצה וחסימה חלקית של מעבר דם אל הפין. בדרך זו הטבעת מאפשרת לאשה להנות מרטט הטבעת בזמן שהגבר נעזר בטבעת להחזקת זקפה חזקה וממושכת יותר. משום כך, יש לדאוג כי משך הזמן בו נעשה שימוש בטבעת על פין קשיח יהיה מוגבל בעד 20-30 דקות, כיוון ששימוש ממושך יותר יכול לגרום לפציעות. מסיבה זו בדיוק גם אין לישון עם קוקרינג. הרי זקפה ספונטנית בזמן השינה יכולה לגרום למשך זמן ממושך בו האיבר נתון בטבעת ללא זרימה מספקת של דם אליו.
לאחר השימוש יש לדאוג לניקיון הטבעת וליבשה כדי להאריך את משך חיי המוצר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *