טבעות רטט – צעצוע מין זוגי החדש

צעצוע מין שבאמת לוקח בחשבון את שניכם

טבעות רטט אינו רעיון חדש כלשעצמו, אך החידוש בו הוא הרכבת שני רעיונות שונים למכלול בודד: קחו טבעת לאיבר המין הזכרי (קוקרינג) קלאסית, הרכיבו עליה ביצת רטט, קלאסית בפני עצמה, ומה שקיבלתם הוא טבעות רטט.

טבעות רטט – לו

במשך שנים רבות היו קיימות טבעות לאיבר המין הגברי, אך הן הפכו לנפוצות בשנות הששים עם המהפיכה המינית אשר שטפה את המערב.  מטרתן של הטבעות הינה לעצור או להאיט את חזרת הדם לגוף מהפין ובכך להקשיח זקפה, להעבותה, לעכב שפיכה ובכך גם לתרום להעצמת חוית האורגזמה בסופו של דבר.

טבעות רטט – לה

במשך שנים רבות גברים רבים ניסו לשכנע את עצמם ואת הנשים אשר איתן כי אורגזמה נשית "אמיתית" היא פונקציה של חדירה. מי שעמד בראש הלך זה של דברים הינו לא אחר מאשר פרויד, אשר קביעות אשר קבע אמנם הוכחו כלא נכונות במהלך השנים, אולם ככל שדעותיו היו מוטעות, הוא השאיר את חותמו על המחשבה, הסטרואטיפים, והלכי הרוח החברתיים שנים רבות, ובמידה מסוימת עד היום. שנות הששים הביאו איתן לא רק טבעות לאיבר המין הגברי אלא גילוי מחדש של הדגדגן, בעיקר בקרב הנשים.

טבעות רטט – לשניכם

טבעות הרטט הן איחוד התובנה כי מה שחשוב לו זה עיכוב השפיכה, העצמת חוית האורגזמה ותחושה כי הוא מצויד בפין עבה וקשיח, ומה שחשוב לה זה שבכל החגיגה הזו סביב הפין, לא ישכחו את מה שבאמת גורם לה עונג- גירוי הדגדגן.

טבעות רטט – וריאציות ליחיד ולזוג

טבעות רטט עשויות לשמש לא רק זוגות. גברים רבים מוצאים כי האוננות תוך שימוש בטבעת פין מעצימה את תחושת האורגזמה, הוספת הרטט לחויה תורמת לא מעט אף היא. ניתן למצוא טבעות רטט המגיעות עם יותר מביצת רטט יחידה. במקרה כזה ניתן להשתמש בטבעות הרטט על מנת לגרות יותר מאיזור ארוגני יחיד, כגון איזור הפרינאום.

וריאציה נוספת על טבעות הרטט הינו השימוש בשלט בעל עוצמות רטט שונות הניתנות לשליטה מרחוק. וריאציה כזו עוזרת בהתאמת העדפות הספציפיות של בני הזוג לגבי סוג הרטט הרצוי ומאפשרת הכנסת גיוון ועניין.

שרוולי רטט

שרוולי רטט הן פיתוח נוסף על בסיס רעיון טבעות לאיבר המין הזכרי בשילוב עם ויברטור לדגדגן, אך שם מחליף שרוול את הטבעת הבסיסית. השרוול מתלבש על הפין לכל אורכו ובבסיסו ממקומת טבעת וביצת רטט. שרוול כזה יכול להקנות לך מראה זוהר בחושך, לשמש בפועל כקונדום, להעניק לך צבע זוהר בשלל צבעי הנאון, וכמובן להקנות לך מראה גדול יותר. השרוולים מגיעים גם במרקם מחוספס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *