חילופי זוגות בישראל

לפנטזיות המיניות שלנו אין סוף. גם לגברים וגם לנשים, לא משנה אם הם חלק מנישואים יציבים או רווקים, יש פנטזיות מיניות אותן הם היו מעוניינים להגשים. סקסולוגיה, שהיא בעצם חקר מיניות האדם, נוגעת בכל התחומים המשפיעים על מיניות האדם ומושפעים ממנה.

ישנן מדינות בעולם, כמו הולנד, גרמניה, אמריקה ועוד, בהן הפתיחות לתחום סקסולוגיה ומיניות היא גדולה מאוד. חילופי זוגות במדינות בעולם בהן המודעות לתחום סקסולוגיה ומיניות גדולה, כבר מזמן הפכו לתופעה שכיחה ונפוצה.

גם בישראל, עם השנים, קיימת מודעות בכל הקשור לתחום סקסולוגיה ומיניות והפתיחות רק הולכת וגדלה. תופעת חילופי זוגות הגיעה בשנים האחרונות גם לישראל, ויותר ויותר זוגות אשר רוצים לממש פנטזיות מיניות ולחזק את הזוגיות שלהם, מגיעים למסיבות מאורגנות של חילופי זוגות (סווינגרס).

סקסולוגיה – חילופי זוגות והקשר הזוגי

לפי סטטיסטיקות שנערכות בתחום סקסולוגיה, נמצא כי זוגות אשר נוהגים להתנסות בחילופי זוגות הם זוגות יציבים דווקא, הנשואים די הרבה שנים, ורוצים להתנסות בסקס גם עם פרטנרים אחרים. לפי סטטיסטיקות שנערכות בתחום סקסולוגיה, השתתפות במסיבות חילופי זוגות לא מחייבת קיום יחסי מין מלאים של שני בני הזוג עם פרטנרים אחרים. זה תלוי בבני הזוג – חלקם מקיימים יחסי מין מלאים, חלקם יחסי מין חלקיים, חלק רק משוטטים וחלקם צופים מהצד בבן הזוג שלהם מקיים יחסים עם פרטנר אחר. כל אחד והעדפותיו.

זוג אשר עומד בפני התלבטות האם להשתתף בחילופי זוגות, צריך לשקול זאת בכובד ראש. לפי מומחים בתחום סקסולוגיה וייעוץ מיני, מאוד חשוב לדבר על הדברים. בנוסף, חשוב מאוד כי העניין יהיה מקובל ומאתגר עבור שני הצדדים. במידה וצד אחד עושה זאת מתוך לחץ מצד בן הזוג השני ולא ממש מתוך רצון אישי שלו, חילופי זוגות עלולים לגרום לתחושת בגידה ולמשבר מאוד חמור בקשר הזוגי.

לעומת זאת, ישנם זוגות בעלי פתיחות ויציבות גדולות, אשר שניהם מעוניינים להכניס קצת עניין לחיי המין שלהם, כל אחד בנפרד ושניהם יחד. זוגות כאלה יימצאו את חווית חילופי הזוגות מענגת ואף מעוררת תשוקה, ולפי סטטיסטיקות שנערכו בתחום סקסולוגיה בנוגע לחילופי זוגות, נמצא כי ישנם זוגות שחילופי זוגות אצלם זה עניין שבשגרה, שרק גורם למשיכה ולאינטימיות ביניהם לפרוח יותר ויותר.

מומחים בתחום סקסולוגיה ומיניות מציעים לבחון היטב לפני התנסות בחילופי זוגות, כיצד התופעה תשפיע על חיי המין שלהם, על הקשר הזוגי ועל עתידם. אם יש צל של ספק אצל אחד מבני הזוג, לא מומלץ להתנסות בכך, אלא לנסות להעשיר את חיי המין שלכם בדרכים אחרות.

האם הסווינגרס הם תופעה חולפת?

כאמור, תופעת חילופי זוגות החלה להתפשט בישראל יותר ויותר, ככל שהמודעות והפתיחות לתחום סקסולוגיה ומין הולכת וגדלה. ישנם זוגות שנוהגים ללכת דרך קבע למסיבות סווינגרס, כדי להתנסות בסקס אחר עם בני זוג שונים. מאידך, ישנם זוגות שמנסים ומחליטים שזה לא ממש בשבילם. התופעה קיימת וקבועה עבור זוגות מסוימים וחולפת עבור אחרים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *