שימוש בחומרי סיכה

חומרי סיכה כפתרון יעיל לבעיות יובש וחדירה

אין דבר מרגיז ומעצבן יותר מלהתעלס ולהתחרמן עם הפרטנר שלך לסקס ואז, בדיוק ברגע הנכון, כשאת מוכנה שהוא יחדור אליך ובשיא הלהט של הרגע, את מגלה שיש לך יובש בנרתיק וחדירה ברגע זה עלולה להיות הדבר הכי כואב והכי לא מתאים…

נשים רבות בגילאים שונים סובלות לפעמים או באופן קבוע מיובש בנרתיק. זה יכול להיות נורמלי לחלוטין ואם זה קורה לך רק לפעמים אז זה לא אומר שאת צריכה לדאוג בגלל זה. הסיבות ליובש בנרתיק יכולות רבות. יש הקושרים את היובש בנרתיק לשינויים הורמונלים בגלל נטילת תרופות מסויימות או הגעה לגיל מסויים, מטענים רגשיים כמו עבודה, ילדים, משפחה, צרות כלכליות, סטרס, חוסר חשק מיני אמיתי, בעיות גינקולוגיות שונות, או יצור נוזלים בקצב שאינו תקין. לפעמים יכו להיות שהמשחק המקדים לא היה מספק בשבילך ואין זה אומר שיש לך בעיה פיזיולוגית כלשהי…

כיום, מלבד הטיפולים הרפואיים המוצעים שכוללים משחות שונות או טיפול גניקולוגי או סקסולוגי, ניתן לקנות מגוון רחב מאוד של חומרי סיכה שיעזרו לך לסכך את הנרתיק שלך ובכך לאפשר חדירה חלקה יותר והנאה משותפת אמיתית ונעימה. כמובן שלא מדובר פתרון רפואי או המלצת טיפול כלשהי (בשביל זה יש רופאים ומטפלים מיניים שיכוונו אותך בצורה מקצועית ונכונה), אבל כשיש צורך בסיכוך האזור, כדאי מאוד שיהיה לך בתיק או במגירה בבית חומר סיכוך שאת הכי אוהבת ונהנת איתו.

וזכרו שגם גברים צריכים סיכה! זאת טעות לחשוב שחומרי סיכה הומצאו רק לשימושם הבלעדי של הנשים. יותר ויותר גברים מתחילים להכיר את הנפלאות של המין האנאלי. עינוג הפרוסטטה, למשל, נעשה באמצעות חדירה ועיסוי אנאלי. כדאי מאוד לעשות את זה עם חומרי סיכה על בסיס מים או סיליקון על מנת שהחוויה תהיה נעימה, חלקה ולא כואבת.
גברים שאוהבים לקבל חדירה אנאלית, או לחדור אנאלית את הפרטנר שלהם, חייבים לזכור לא רק להגן על עצמם עם קונדום, אלא גם להקפיד על חומרי סיכה נכונים שלא מסכנים את הבריאות של הנחדר/ת, ולא מסכנים את הקונדום שמולבש אצל החודר. הרי אין דבר יותר מעצבן מהחלפת קונדום קרוע במהלך הסקס!

באופן כללי אני תמיד מעודדת את כולם לקנות חומרי סיכה, לשמור אותם במגירה, כי אף פעם אנחנו לא יודעים מתי אנחנו נצטרך אותם וכמה נשתמש… ואתם יודעים מה? אני חושב שסקס עם חומרי סיכה הוא תמיד יותר נעים ומהנה מסקס ללא חומרי סיכה. מה אתם חושבים? תענו למטה בתגובות!

ישנם שלושה סוגי חומרי סיכה עיקריים שכדאי לך להכיר

1. חומר סיכה על בסיס מים – זהו חומר סיכה איכותי אך לאו דווקא מספיק שמנוני כמו חומרי הסיכה על בסיס סיליקון. משום שהחומר אינו שמנוני אלא מימי למדי הוא מתאים בעיקר לסיכוך בזמן קיום יחסי מין "רגילים" והוא מאוד בטוח לשימוש עם קונדומים ואביזרי מין מכל הסוגים.
אני תמיד ממליצה לכל חברותיי ולקוחותיי להשתמש קודם כל בחומרי על בסיס מים. אלה הם לרב המוצרים של המותג Wet או ID שהם מאוד עדינים, נעימים ולא מכתימים. אפשר להשתמש בהם בכל כמות שרוצים, לשפוך אותם ולכלך איתם את הסדינים והבגדים בלי לדאוג לכתמים. בנוסף, הם יורדים בקלות מהגוף עם שטיפה במים וקצת סבון. החסרון העיקרי שלהם, שבגללם הומצאו בעתם חומרים על בסיס סיליקון ושמן, הוא שהמים מתייבשים מהר יותר, ולכן יש תמיד צורך בהוספה של עוד חומר סיכה, במידה והסקס שלכם נמשך הרבה זמן.
אני אישית חושבת שבסקס של 15 דקות של חדירה ואגינלית תספיק "מנה" אחת של חומר סיכה על בסיס מים. יש כמובן כאלה שיעדו אחרת. אבל כל אחת ואחד בנוי בצורה אחרת ויעדיף כמות סיכוך שונה. אז "על טעם ועל ריח אין להתווכח" וכנראה שגם על סיכוך אין להתווכח!

2. חומר סיכה על בסיס שמן – חומר הסיכה השני הוא על בסיס שמן. חומר זה מתאים לזוגות שאינם משתמשים בקונדומי לטקס טבעי, או לכאלה המעוניינים לאפשר חדירות אנאליות חלקות יותר. חומר זה מתאים גם לעינוג עצמי של גברים ושימוש עם שילוב של אביזרי מין המיועדים להחדרה. אני באופן אישי (וגם לדעתי רב הרופאים ימליצו באופן דומה) לא ממליצה להשתמש בחומרי סיכה על בסיס שמן, ואם תשימו לב, בחנות שלי לא תראו מוצרים כאלה למכירה. השמנים בחומרי סיכה עלולים לסתום נקבוביות בעור, ולגרום לנזקים, פטריות, זיהומים ופצעים נסתרים… לא משחקת באש ולא רוצה שמן אצלי בחדר המיטות – חוץ מהשמנים לעיסוי כמובן, אבל רק לצרכי עיסוי!

3. חומר סיכה על בסיס סיליקון – החומר השלישי והנפוץ לא פחות כיום הוא על בסיס סיליקון. הוא אחד המוצלחים כי הוא על בסיס מים וסיליקון והוא נעים מאוד לשימוש רק עם יתרון מאוד גדול לעומת החומרים על בסיס מים, שאינו מתייבש כל כך מהר.
חומר הסיכה על בסיס סיליקון יכולים להיות בטוחים לשימוש עם קונדומים, אך לא צמיד, לכן כדאי לעיין בעלון המצורף לאריזה. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון שאביזרי מין העשויים מסיליקון, לא כדאי לעשות בהם שימוש עם חומרי סיכה על בסיס סיליקון שכן הם עלולים לפגוע (במשך הזמן) בשטח הפנים של האביזר ולבסוף התוצאה תהיה אביזר מין הנראה אולי דומה אך מרגיש דביק ולא נעים. אז כאמור, אביזרי מין מסיליקון עובדים טוב רק עם חומרי סיכה על בסיס מים.

איך כדאי להשתמש וכמה טיפים

בחומרי הסיכה משתמשים כמובן לפני תחילת ביצוע החדירה. אפשר תמיד לשלב אותם במחשק המקדים בעת עיסוי הדגדגן, סקס אוראלי וכו'.
את הסיכה ניתן למרוח על איבר המין הנשי ואז "לדחוף" אותו פנימה בתנועות עדינות ובאיטיות במהלך החדרת אצבע או האיבר של הגבר. ניתן גם למרוח אותו ישירות על איבר המין הזקוף של הגבר או על הקונדום כאשר הוא כבר מולבש על איבר המין שלו. חומר הסיכה ישמש לסיכוך טוב יותר ולחדירה חלקה הרבה יותר כאשר הוא נמרח זמן קצר ככל האפשר לפני הצורך.
נסו לשלב אלמטים של חום וקור בעת הסקס. חומר הסיכה יכול לעזור לכם בזה. תוכלו למשל לקרר את הבקבוקון במשך כמה דקות במקרר (לא יותר מדי, כי הפעולה התקינה של הסיכוך יכולה להפגע בגלל קור קיצוני) או לחמם אותו מעט באמצעות הנחת הבקבוק בתוך מיכל עם מים חמימים (לא חמים מדי כי שוב, זה עלול לפגוע באיכות חומר הסיכה).
ניתן לקנות גם חומרי סיכה עם טעמים, שיכולים להיות נהדרים בשילוב עם סקס אוראלי ארוך ומרגיע.

עוד נקודה חשובה שצריכים לזכור היא ששימוש ביותר מדי חומר סיכה עם קונדום עלולה לגרום לקונדום לרדת מהאיבר של הגבר. לכן הקפידו להשתמש בכמות מתאימה ולעולם לא למרוח חומר סיכה מתחת לקונדום, אלא רק מעליו.

טיפ אחרון לפני סיום, הוא לא להתפתות לקנות חומרי סיכה עם טעמים מתוך מחשבה שזה יהיה בדיוק כמו הטעם שאתם כל כך אוהבים… לדוגמא, חומר סיכה בטעם תות אינו מבטיח שטעם התות יהיה דומה מאוד לטעם התות המקורי… יצרני חומרי הסיכה לא עושים שימוש בפירות אמיתיים כדי לתת למוצרים שלהם טעמים נעימים יותר לחך! השימוש של חומרי טעם וריח לא מבטיח תמיד תוצאות מדוייקות במבחן הטעם שלכם, וזה עלול להיות turn off אמיתי בעת המשחק המקדים או במהלך הסקס עצמו. אם בכל זאת אתם בקטע של חומרי סיכה בטעמים, אני ממליצה ללכת דווקא על הטובים ביותר, שלפי דעת רבים, הם בעלי הטעמים הכי טובים בשוק: נוזלי הסיכה של ID Frutopia

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *