ויברטור פנינים זהב

מה שהטבע לא נתן לגבר

יש דברים שהבריאה כנראה דילגה עליהם, הרי גוף האדם הוא כזה מושלם, כזה מרתק וכזה מסקרן, שיש דברים כמו הפנינים המסתובבות בויברטור פנינים שמשגעות מיליוני נשים ברחבי העולם. הנרתיק של האישה מורכב, כידוע היטב לכולנו (הבנות), מכמה אזורי רגישות שונים, נקודות רגישות יותר ונקודות רגישות פחות. בנות רבות יעידו שאינן מסוגלות בכלל להגיע לאורגזמה עם חדירה, בנות אחרות יעדיפו את החדירה לטובת האורגזמה המיוחלת וכמובן, יש את אלו שאוהבות את האורגזמה שלהן בדרכן הפרטית, זאת אומרת, בעבודת יד מסורה או בעזרת ויברטור או צעצוע אחר.

מה חסר לגבר?

שום דבר לא חסר לגבר, לפחות לא למבנה האנטומי שלו… פשוט כמו שגברים רבים היו מעדיפים שיהיו לנו שדיים גם בגב… נשים רבות -(אם לא כולן) היו מעדיפות גבר עם טבעת פנינים מסתובבת על הזין, במצב built-in.
גברים יקרים: שוב אני מדגישה, זה לא שמשהו לא בסדר במבנה האנטומי של הפין שלכם, אבל זה יכול היה להיות הרבה הרבה יותר "מחשמל" אם הייתה לכם יכולת לגרות אותנו מבפנים גם בתנועות סיבוביות!

מה שהטבע לא נותן, מייצרים במפעל

הרי זוהי המציאות – אנחנו לא מסוגלים לשחות ולעבור אוקיינוס, לכן המציאו אוניות, אנחנו לא מסוגלים לעוף, לכן יש לנו מטוסים, אנחנו לא מסוגלים לאגור מידע אינסופי, לכן המציאו את המחשבים, וכן, אנחנו לא מסוגלים לגרום לאישה לגמור כל פעם מחדש – לכן המציאו את הויברטור!
הויברטור היא המצאה נהדרת לכל הדעות, יש גברים שאפילו מקנאים בויברטור משום שהוא עלול לשמש תחליף. הוא יכול להוסיף תחושות, להגביר תחושות, להעצים תחושות והכי חשוב: הוא מבין אותנו – הנשים.

אז יאללה, המלצות!

ויברטור פנינים iVibe

ויברטור פנינים iVibe

טוב, אז כידוע לקוראים ולקוראות הנכבדים והיקרים שלי, אני תמיד ממליצה אך ורק על מה דברים שניסיתי בעצמי, לעיתים אני גם מתבססת על דעותיהן של חברותיי הקרובות – כאלו שמחליפות איתי חוויות מיניות על כוס קפה בשינקין – וכשאנחנו דנים ברצינות רבה (כמו עכשיו) על ויברטור פנינים "רציני ומקצועי" שעושה את העבודה בדיוק כפי שמצופה מצעצוע מין רציני, איכותי ויוקרתי, אני יכולה כמובן להזכיר את פאן פקטורי (פ"פ), אבל מכיוון שאין לפ"פ הובלה בתחום ויברטורים פנינים, נשכח מהם לרגע ונזכיר את אחד הויברטורים "החמודים" ביותר שקיימים בשוק הישראלי, ויברטור שמיוצר על ידי חברת דוק ג'ונסון שנקרא Mini iVibe Rabbit.

ויברטור הפנינים

אם נאמר את האמת, חוץ מלהזכיר לי את ג'יימס בונד ההורס, השם של ויברטור הפנינים לא סקסי במיוחד וניתן בקלות להסיק שהיצרן או היבואן לא נעזרו באנשי מקצוע בעת בחירת שם למוצר… אבל מה אכפת לנו מהשם, אכפת לנו מהביצועים!
אז בקשר לביצועים, בנות יקרות, אין לכן בכלל על מה לדאוג, מדובר בויברטור איכותי במיוחד, שמבצע כמה פעולות עינוג בו זמנית, ואשכרה יכול לגרום לכן להתעוור מרב אורגזמות… 🙂
הוא רוטט, הוא מרטיט ומרגש. הויברטור יודע לרטוט עמוק בפנים, לגרות את קוטר פנים והכניסה לנרתיק (בדיוק במקומות הנכונים) ובנוסף, לפי הצורך של כמה מאיתנו בלבד, הוא יודע לשמש גם כויברטור חיצוני לגירוי הדגדגן. הוא מושלם, הוא אדיר, הוא נשלט והוא שקט מספיק כדי שנוכל להנות ממנוע ולא מראש הטורבינות… כמו קורה לרב עם ויברטורים קטנים וזולים כמו הרוקט פוקט והחברים הקטנים שלו מסין.

הכי אהבתי

1. השימושיות שלו – שאפשר להדליק ולכבות אותו בקלות. אפשר לשלוט על המהירויות שלו בקלות וצריכת האנרגיה שלו יחסית ארוכה ומשתלמת…(3 סוללות AA רגילות – עדיף כמובן סוללות נטענות).
2. העיצוב שלו – הוא עוצב באורך 30 ס"מ, בדיוק כמו שויברטור צריך להיות.
3. התכונות שלו – הוא יודע לרטוט, להסתובב ולסובב את פנינותיו בו זמנית – זה יכול לשגע כל אחת (במובן הטוב כמובן!)
4. המחיר שלו – הוא נחשב לויברטור יוקרתי, אך הוא עדיין בקטגוריה של ויבטורים עד 600 ש"ח. זכרו שיש ויברטורים שיעשו את בדיוק אותה העבודה, ואפילו פחות מזה, ביותר מ1000 שקלים…

בנות, זכרו היטב

כל האמור כאן הינו בגדר המלצה בלבד. אומנם התוצאות עלולות להיות שונות ממשתמשת למשתמשת, אבל חשוב לי שתדעו שהדעה המובאת כאן היא שקלול של דיעותיי ושל חברות שניסו וממש אהבו. זאת בדיוק הסיבה שלא תראו סקירת מוצר עם פרסומת כל כך בולטת אצלי לעיתים קרובות.
אני מאחלת לכן הנאה רבה, ושתדעו גם להגיב עם פידבקים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *