ויברטור פנינים

ויברטור פנינים

אם נתמקד בכל הנשים שמקיימות יחסי מין באופן תדיר, בין אם זה קורה עם בני זוג קבועים או בני זוג מזדמנים ומתחלפים, נשים מבקשות מדי פעם לענג את עצמן בדרך שונה מאשר באקט מיני עם פרטנר, בדרך שהן אוהבות ומכירות את הגוף שלהן. הגוף הנשי אמנם בנוי בצורה אנטומית אחידה יחסית, אך לכל אישה יש את הדרך הייחודית שלה להגיע לאורגזמה וכל אחת מעדיפה לקיים יחסי מין בצורה שונה.

ויברטור פנינים הוא אחת הדרכים המקובלות והמומלצות ביותר לעשות זאת, אם מישהי מעדיפה לענג עצמה כמו שהיא אוהבת, הויברטור הזה יכול לשחק תפקיד מאוד חשוב בעת הצורך שכן עוצב בצורה כזאת שיכול בקלות לעבוד על כמה אזורים ארוגניים בנפרד או בו זמנית. המחשבה על ויברטור פנינים או על ויברטור בכלל, היא לא מחשבה שנשים חושבות עליהן באופן טבעי, אך ברגע שמתגלים היתרונות של ויברטור פנינים, המחשבה בהחלט יכולה לנטות לכיוון, והרצון להתנסות יכול לגבור על כל חשש.

מה זה בדיוק ויברטור פנינים?

מדובר בויברטור, שהוא מכשיר עינוג נשי מקובל ביותר כיום, המכיל בצוואר הפין שלו מעטפת פנינים המסתובבות וגורמות לגירוי בפתח ובצאוור הנרתיק של האשה. ישנם דגמים רבים של ויברטורים ולכל ויברטור יש את הדרך שבה האישה יכולה לענג את עצמה. ישנם ויברטורים פשוטים שפשוט מהווים איבר מין זכרי רגיל, וככל שהויברטור משתכלל, הוא גם יכול להגיע בגרסה רוטטת, מסתובבת ועוד. ויברטור פנינים הוא צעצוע מין מאוד יעיל מבחינת טווח הגירויים שהוא מציע לאשה. הוא בנוי כאיבר מין בקוטר משתנה, לרב עשוי מסיליקון רפואי איכותי, כאשר החלק המענג נמצא מצופה במעטפת סיליקון דקה וגמישה, מה שנותן למגע של הויברטור תוספת מאוד משמעותית של גירוי.

היתרונות של ויברטור פנינים

לויברטור המדובר יש יתרונות רבים מאוד על פני ויברטורים אחרים, גם בדרך שבה הוא מעוצב וגם בדרך שהוא מצליח לספק ולענג נשים רבות בכל העולם. אם אחת הדרישות של הנשים היא לקבל ויברטור בעובי המתאים, מדובר כאן בעובי שבהחלט יכול לספק כל אחת, וניתן להסתפק במה שויברטור כזה מציע. בנוסף, הפנינים המסתובבות יתנו את התוספת ואת המרקם שכל אישה צריכה בעת האוננות.

ויש גם חסרונות

כמו לכל דבר בחיים, גם למוצר מדהים זה יש חסרנות – אם כי לא רבות – אומנם הוא מכשיר מעולה לאוננות וכתוספת לסקס אנאלי או אוראלי, הויברטור הזה הוא צרכן גדול של אנרגיה. הסיבה לכך היא שהוא מופעל על ידי מספר מנועים שונים הצורכים המון סוללה. כך שכדאי מאוד לקחת בחשבון שיש צורך להשתמש בו עם סוללות נטענות, וכמובן חייבים כל פעם להקפיד להשתמש בסוללות שהוטענו במלואן, על מנת שלא יהיה צורך בהפסקת ההתענגות בגלל התרוקנות של הסוללות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *