ויברטורים מומלצים

ויברטור מומלץ מאוד

מבין כל הנשים שפעילות מבחינה מינית ומקיימות יחסי מין עם בני זוג קבועים או מזדמנים, ישנן כמובן המבקשות לענג עצמן בדרך שהן הכי אוהבות ומכירות הכי טוב – באמצעות מגע וגירוי עצמי. הגוף הנשי אמנם בנוי בצורה אנטומית אחידה יחסית, אך לכל אשה יש דרך ייחודית להגיע לאורגזמה, בדיוק באותה הדרך שכל אחת מעדיפה לקיים יחסי מין בצורה שונה, בזמנים שונים, בתנוחות שונות וכולי.

אז אם אנחנו מדברות על על אוננות של נשים, אנחנו חייבות לגעת בנושא של אביזרי מין שמיועדים בעיקר לאוננות. כאן נכנס הויברטור לתמונה. למי שעדיין לא מכירה, הויברטור הוא ברוב המקרים דומה מאוד לדילדו, רק שהוא בעל מנוע רטט (או מספר מנועים) פנימי הגורם לויברציות או פולסים בתדרים שונים – פעם הויברטור היה מתחבר לחשמל באמצעות כבל ושקע, היום כמעט כל הויברטורים פועלים באמצעות סוללות. אני בטוחה שאני לא צריכה להרחיב עוד בנושא, אז בקיצור אומר שהויברציות של הויברטורים מגרות היטב את אזור נקודת הג'י, צוואר הנרתיק והדגדגן של האשה. כל אלה הם בעצם המקומות שיעזרו מאוד לכל אשה להגיע לאורגזמה, כל עוד כמובן היא מעוניינת בכך וממש-ממש רוצה בכך באותו הרגע, אחרת זה יהיה בלתי אפשרי כמעט.

[ux_custom_products cat="vibrators" products="40" columns="5" title="ויברטורים שכדאי לכם להכיר!"]

חיפשתם ויברטור מומלץ, אז קבלו המלצה!

ויברטור פנינים iVibe

ויברטור פנינים iVibe – לחצו לקנייה

ישנם אלפי דגמים של ויברטורים בכל העולם, אבל ללא ספק ויברטור הפנינים הוא אחד המומלצים ביותר מבין כולם.
מדובר בויברטור בדמות של איבר מין גברי, ממש כמו דילדו, בדרך כלל באורכים הנעים בין 16 ל-28 סנטימטרים. ויברטור הפנינים מכיל בחלקו הגלילי מנגנון עם מחרוזות של פנינים המחוברות ומקובעות כטבעות מסביב לפין המלאכותי. הפנינים מכוסות במעטפת סיליקון רכה שאינה מאפשרת למשתמשת לבוא במגע ישיר עם הפנינים, אלא רק לחוש את הבליטות והתזוזות שלהן. מחרוזות הפנינים המסתובבות, גורמות לגירוי ישיר ומעודן של צוואר הנרתיק ואזור נקודת הג'י של האשה. בנוסף לגירוי של הפנינים, הויברטור רוטט ומסתובב בקצהו ויכול גם לגרות אזורים עמוקים יותר בתוך הנרתיק וגם את אזור פתח הנרתיק. בהרבה מאוד ויברטורים ניתן גם למצוא חלק רוטט חיצוני נוסף, שקיבל את השם "השפן" בגלל שהוא מזכיר הרבה פעמים דמות של שפן עם אזניים ארוכות, ותפקידו לגרות בצורה ישירה את הדגדגן הנמצא מחוץ לנרתיק. בויברטורים איכותיים נמצא מנגנון שליטה על כל התכונות בנפרד, כך שכל אחת תוכל לשלוט על איזה אזור לקבל את הגירוי, באיזה קצב ובאיזו מהירות.
אני יודעת… המחשבה הראשונה שנשים חושבות כאשר הן מרגישות בצורך לאונן אינה באופן טבעי שימוש בויברטור, ובטוח לא השימוש בויברטור בעל פנינים מסתובבות… אך אני יכולה להעיד על עצמי ועל חברות קרובות שלי שברגע שמגלים את היתרונות של ויברטור פנינים, אין אפילו אחת שלא תשקול לחזור להשתמש בו, כי מדובר במכשיר מדהים שממש דואג לכל הצרכים של הנשים בעת האוננות.
אני חושבת שויברטור הפנינים הוא הויברטור המצליח ביותר בכל העולם. ישנם דגמים רבים של ויברטורים ולכל ויברטור יש את הדרך שבה האישה יכולה לענג את עצמה. ישנם כמובן ויברטורים פשוטים וזולים יותר, כמו ויברטור רוקט פוקט, שתפקידו לרטוט על גבי אזור הדגדגן בלי יכולת להחדירו, או ויברטורים לענידה על האצבעות לגירוי נקודתי, אבל אין בכל העולם מוצר שמתקרב ליכולת הגירוי של ויברטור הפנינים. נכון גם להגיד שככל שהויברטור משתכלל המחיר שלו יעלה בהתאם אך אין זה אומר שהוא יהפוך להיות למענג יותר. כאשר אני ממליצה על  ויברטור פנינים כצעצוע מין יעיל ומקסים, אני עושה את זה בלב שלם, כי אני מכירה כבר המון-המון נשים שהתאהבו בו ולא עוזבות אותו כבר שנים.

לויברטור הפנינים יש יתרונות רבים על פני ויברטורים אחרים, גם בדרך שבה הוא מעוצב וגם בדרך שהוא מצליח לספק ולענג כל אחת. אם אתן דואגות בגלל העובי או הקוטר חדירה של הויברטור, ניתן פשוט למצוא דגמים בעלי קוטר חדירה קטן (כמו המוצר שבתמונה), שזהו עובי שבהחלט יכול לספק את המתחילות שביניכן, ובהמשך להתקדם לדגמים גדולים ועבים יותר. למרות שלדעתי האישית, העובי הוא לא שקובע כאן, אלא היכולת של המוצר לגרות בקצב הנכון ובזווית הנכונה את הנקודות הארוגניות בגוף שלנו.

הזול עולה ביוקר

חשוב מאוד גם כאן לקחת בחשבון את איכות הויברטור שאנחנו קונות. כתבתי על זה בעבר במקומות אחרים, על הכמויות העצומות של חיקויים של אביזרי מין המיובאים ממדינות כמו סין ומלזיה. אין לי כל בעיה עם מוצרים שמיוצרים בסין – הבעיה היא עם מוצרים שהם לא ממותגים אמיתיים, או שהם חיקויים של המותגים האירופאים והאמריקאים שהם בהחלט עובדים… אבל לא בדרך שאנחנו מצפות מהם לעבוד. הם מרעישים יותר, הם עמידים פחות, הם צורכי יותר סוללות, הם מזהמים והם אפילו עלולים להיות מסוכנים לבריאות שלנו. לכן חייבים להקפיד תמיד, כל עוד לא קיימת חקיקה מתאימה וסטנדרטים של בטיחות בנושא, להקפיד לקנות רק מותגים מוכרים כמו פאן פקטורי, דוק ג'ונסון או טנטוס. כל אלה מותגים מאוד מוכרים בעולם, בעלי תווי תקן ואישורים של מכוני התקנים של האיחוד האירופאי ושל ארה"ב. אז יקרה מצב שתשלמו קצת יותר, אבל המוצרים היקרים יותר, במיוחד בתחום אביזרי המין, הם טובים יותר, איכותיים יותר, רועשים פחות ומחזיקים הרבה-הרבה יותר זמן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *