ויברטור המתחבר למוזיקה שלך

הדור הבא בתחום צעצועי המין הינו דבר שמתרחש ומתחלף כל העת. חלק מן הנשים מאוד אוהבות להתנסות ולשתף עם שותפים אחרים על חוויות המיניות שלהם. חלק אחר של נשים מבקש לעצמו ליהנות מחוויית עינוג מיני באופן אישי מבלי בן זוג. אך כיצד ניתן לקבל הנאה מושלמת ולחוות אורגזמה ללא גבר. אחת ההמצאות המוצלחות ביותר שניתן לרכוש כיום הוא ויברטור המתחבר לאייפוד או כל נגן מוזיקה אחר והוא פועל על פי הביצועים של כל מנגינה או פס קול. מי שלא מאמין אז יש בהחלט דבר כזה, וכדאי מאוד לבדוק מה זה אומר!

לאהוב סרטים כחולים, להנות מפס הקול

אמנם לא כולם אוהבים סרטים כחולים ולא כולם אוהבים להודות בכך, אך אין ספק כי יש משהו בסרטים הכחולים שעושה להרבה מאיתנו משהו בפנים. הדרך שבה הם מציגים את הפעילות המינית האנושית יכולה לגרום לאנשים רבים להבין למה הם נמשכים מבחינה מינית ולאתגר את הרצון של בני האדם לחיי מין טובים יותר. ויברטור שמתחבר לאייפון, לאייפוד או לכל יציאת אוזניות בכל מכשיר ופועל על פי הביצועים של המוזיקה והקצב, מעניק לכל מי שרוצה להשתמש בו את מה שכל אישה יכולה לבקש מסרט כחול. כך ניתן  ליהנות כמו הנשים שמופיעות בסרטים הללו. כמובן שהמחשבה על אישה שצופה בסרט כחול ונהנית מזה, היא חוויה מרטיטה בפני עצמה בשביל רב הגברים בעולם… הניסיון להתענג תוך כדי צפייה בסרט אירוטי לא הומצא הרגע אלא קיימת כבר במשך הרבה מאוד שנים. ויברטור המחובר לנגן המוזיקה או לרמקולים של המחשב פשוט לוקח מחשבה זו צעד אחד קדימה.

האינטרנט והויברטור

ניתן כיום למצוא סרטים כחולים הן בספריות DVD מיוחדות והן באינטרנט המלווים בפס קול מאוד קצבי ואירוטי, הרבה פעמים אנחנו שומעים שיר או מנגינה ומדמיינים "איזה שיר טוב כדי לעשות סקס" אז החיבור של הויברטור למוזיקה הוא דבר טבעי מאוד ומתבקש. החיבור של הויברטור הוא רגיל לגמרי, כאמור, הוא מתחבר לכל יציאת שקע אוזניות בכל נגן מוזיקה דיגיטלית. הפעילות של הויברטור אל מול הביצועים של המנגינה משתנה ומשנה את תדר העבודה של מנוע הרטט. במקרה של סרט כחול, תנודות הויברטור משקפים את מה שקורה ואולי גם את מה שהצופה מבקשת שיקרה. כמובן שלא חייבים להתענג מול סרט כחול לבד, אלא ניתן לעשות זאת גם כזוג, והצפייה בסרט כחול כזוג יכולה לדרבן את בני הזוג להתנסויות רבות שיתנו את הדחיפה לקראת שימוש בצעצועי מין ואביזרי נוספים. עולם הטכנולוגיה לא מפסיק אף לא לרגע את התפתחות שלו, וגם בתחום הזה ניתן לראות כי יש לא מעט שכלולים והמצאות שנותנים לכל אישה את החוויה המינית הטובה ביותר – הדוגמא הכי טובה לכך היא הפלשלייט, אביזר מין לגברים בלבד שהומצא במיוחד לאוננות. מיליוני גברים בכל העולם משתמשים בפלשלייט כאשר הם צופים בסרטים אירוטים באינטרנט ונהנים מתחושה של חדירה אמיתית בלי הצורך להתפשט, בלי לקום מהכורסה ואפילו בלי בת הזוג…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *