השימוש באביזרי מין אצל מבוגרים

המחקרים מעידים כי ככל שחולפים השנים, משקיעים בני הזוג יותר ויותר במשחק המקדים. אחת הדרכים הטובות יותר והמהנות יותר ליהנות ממשחקים מקדימים לאקט המיני עצמו, הוא על ידי שילוב של אביזרי מין, כאשר בני זוג מבוגרים, הסובלים מבעיות שונות כגון הרטבה טבעית בלתי מספקת, קשיים בזקפה או שפיכה מוקדמת, מחזירים לעצמם את ההנאה והסיפוק מחיי המין הזוגיים על ידי שילוב של אביזרי מין שונים במהלך האקט המיני, וכחלק ארי במהלך המשחק המקדים.

אביזרי מין לזוגות מבוגרים במשחק המקדים

אביזרי המין המתאימים למבוגרים במהלך המשחק המקדים כוללים מגוון רב של אפשרויות. אחת האפשרויות הפופולאריות והמקובלות יותר לשימוש, היא השימוש בוויברטורים על סוגיהם, כחלק מהמשחק המקדים. השימוש בוויברטורים במהלך המשחק המקדים מתבצע כחלק משלים למין האוראלי או מעניק הגבר לזוגתו, כאשר מעבר למין אוראלי סטנדרטי ומהנה, ניתן לשלב חדירה של הוויברטור אל נרתיק האישה או עינוג הדגדגן על ידי ויברטור מסוג רוקט פוקט. עינוג בת הזוג על ידי ויברטורים לסוגיהם כחלק מהמשחק המקדים, מבטיח את הגברת הסיכוך הטבעי, מעלה את רמת הגירוי אצל בת הזוג, כך שלבסוף לבן הזוג נותר לבצע חדירה רכה ולא ארוכה בכדי להביא את זוגתו לסיפוק מיני מלא.

[ux_custom_products cat="couple-sextoys" products="40" columns="5" title="אביזרי סקס שכדאי לכם להכיר!"]

אפשרות נוספת לשימוש בין סוגי אביזרי המין המתאימים לזוגות מבוגרים, הן טבעות הרטט. טבעות רטט הן חיקוי גומי בצורת טבעת בקוטר המתאים לאיבר המין הזכרי, אשר בקצה הטבעת מותקן וויברטור קטן המופנה לכיוון הדגדגן של האישה. לטבעת הרטט תפקיד כפול אצל המבוגרים, שכן היא מסוגלת לשמר זקפה קיימת בחוזקה, על ידי מניעה של חזרת הדם המגיע אל הפין, וכן מאפשרת גירוי של הדגדגן אצל האישה בת הזוג למין במהלך החדירה לעומק הנרתיק והצמדת גוף הגבר אל האישה. גירוי הדגדגן אצל בת זוג מבוגרת משפר את הסיכה הטבעית, ומעלה את רמת הגירוי, בדרך אל סיפוק מיני מושלם והחזרת האש אל חיי הזוגיות המינית ובכלל.

אביזרי מין משלימים לזוגות מבוגרים

מעבר לאביזרי המין אותם הזכרנו, המתאימים במיוחד לשימוש על ידי בני זוג מבוגרים במהלך ולפני האקט המיני, ניתן למצוא מגוון רחב של אביזרי מין המתאימים לשיפור הביצועים המיניים, ולתוספת של להט לזוגיות ולשחיקה הטבעית. שימוש בתלבושות בעלות גוון ארוטי,חומרי סיכה לסוגיהם המאפשרים חדירה רכה יותר ומניעת חיכוך למשך האקט המיני, שרוולי הארכה, המספקים את האישה על ידי נקודות גירוי ובליטות המגרות את הנרתיק ומגבירות את הסיכוך הטבעי מצד אחד, ומצד שני משהות את השפיכה אצל הגבר לנוכח שכבת הגומי המולבשת על האיבר המקהה את הרגישות, וכן אביזרי מין מז'אנר הסאדו הרך, המתאים לשימוש גם בקרב בני הגיל השלישי, במינונים מומלצים, כחוויה מרגשת המוסיפה תבלין ייחודי לחיי המין ולזוגיות המינית.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *