אוכל וסקס

הקשר בין אוכל לסקס – חלק שני

עולם הסקס ועולם האוכל קשורים זה בזה קשר מיוחד ומסתורי, שמנסים לעלות על כנו עוד מקופות התנ"ך. פעמים רבות פיתויים מיניים נעשו בעזרת אוכל בתקופת התנ"ך, הסיפור המפורסם הראשון הוא חוה והתפוח, שהיה בו משום פיתוי מיני גדול שגרם לחווה להבין ולפקוח עיניה לכל עולם המין ותאוות המינים, להיותם גבר ואישה ערומים, ועוד.

[ux_latest_products products="8" columns="4" title="אביזרי מין שכדאי לך להכיר!"]

איברים שמשתמשים בהם לאכילה ולסקס

כשאוכלים, משתמשים באיברים דומים לאלו שמשתמשים בהם כשעושים סקס, וגם התנועות דומות. ראשית, הפה משותף ומשחק תפקיד עיקרי גם בסקס וגם באוכל, ואי אפשר בלעדיו. שנית, התנועות שעושים גם כשאוכלים וגם כשעושים סקס הן דומות: מוצצים, מלקקים, נושכים, לועסים, בולעים ועוד..

מי שאוהב לאכול אוהב לעשות סקס

מחקרים מעניינים שנערכו איטליה מגלים קשר בין הצורה בה אנשים אוכלים לבין הדרך בה הם עושים סקס, וזאת מכיוון שהקולטים העצביים שיושבים בלשון ובאברי המין דומים והשפעותיהם עלינו דומות. כך גילו שמי שאוהב מאכלים לא מאד מתובלים, הסיכוי שיאהב לתבל את חיי המין שלו אינו גדול.. מי שאוהב אוכל איכותי, מלא ועשיר בטעמים – הוא כזה אשר יאהב התנסות ולהעשיר את העולם המיני שלו. חשוב לציין כמובן שאין זה תמיד כך ואלו רק תוצאות המחקר.

אוכל סקסי ואוכל שגורם לנו לרצות לעשות סקס

שני אלו שונים בתכלית. יש מאכלים שמגבירים את החשק המיני בגלל החומרים מהם הם עשויים – כמו למשל שוקולד שיש בו סרטונין, משחרר עכבות ונותן הרגשה של התאהבות, גם הקפאין, התאנים והכוסברה למשל הם מאכלים שיגרמו לנו לעשות סקס, אך יש גם את המאכלים הסקסיים שגורמים לאנשים חשק מיני בגלל המראה שלהם בעיקר שנותן קונוטציה מינית של בר מין נשי או גברי: צדפות, דובדבנים, תאנים, קוויאר, מלפפון, גזר, בננה, ועוד.

שילוב האוכל בסקס כדי להתחדש

למי שמחפש לחדש ולרענן את עולם הסקס שלו עם בן או בת הזוג, יכול בהחלט להכניס מאכלים לתמונה ולהפוך את ההנאה לכפולה ומשולשת: אומרם שהשילוב בין הנאה מינית לתאווה לאוכל מייצרות את ההנאה המושלמת עבור כל אחד, בדרכו שלו.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *