הפתעות סקסיות ששווה לכם להשקיע עבורן

איך תשקיע בשיפור חיי המין שלכם בלי להזיע? איך תרטיט את המיטה ואת בת הזוג? האם יש דרכים פשוטות לשבור את השגרה המינית ולהפוך את הסקס לדבר נהדר שוב פעם? אם אתם מרגישים שזה הזמן להפתיע ולחדש כדאי שתבדקו את ארסנל אביזרי המין והפתעות שמציעות לכם חנויות אביזרי המין המקוונות. הלכנו לבדוק לדגום ולהשוות והאמת – הופתענו!
נוצות – לא רק על תרנגולת

אחד האביזרים הנחשבים "לייט" בתחום אביזרי המין הוא מקלות שנוצות בסופן. לא מדובר בהתעללות בבעלי חיים, אלא בנוצות סינטטיות הנמצאות על קוצו של המקל והן נמצאות שם לגרות את בני הזוג. גורם ההפתעה מגיע כאשר אנו רוצים להיות נועזים מהרגיל לקשור לבן הזוג את העיניים ולהתחיל לדגדג אותו בחושניות בכל חלקי גופו עם דגש על האיברים עליהם לא זורחת השמש לעיתים תכופות. לנוצות כפי שנאמר, מצורפים בדרך כלל בערכות לאוהבים כיסוי עיניים רך ונעים, אזיקי פרווה ושמנים חושניים.
טיל מבוית

אחת ההפתעות שגילנו ובאו עלינו לטובה הוא ויברטור בצורת טיל. מה שהיה נחמד באביזר הוא שהוא נראה צעצוע לכל דבר. את הצעצוע ניתן לשים על מדף או ליד השידה ולשלוף אותו רק שצריך. את ההפתעה הזאת ניתן לשמור לערבים שובבים במיוחד בהם אתם ובת הזוג מרגישים כי אתם ברוח שטות וכי בא לכם לצרף צעצוע משעשע ומענג.
ערכות אהבה

עוד אחת מההפתעות שמציע עולם הסקס היא ערכות אהבה וסקס שונות. קיימות ערכות למתחילים או למשחקי שליטה אותן ניתן לקחת לסופי שבוע ולהפתיע איתם את בני הזוג. קיימות ערכות לאוהבים הכוללות: שמנים חושניים, קצפי אמבטיה אזיקים כיסויי עיניים ועוד. עוד קיימים משחקי קופסא מפתיעים בהם משימות שונות ומגוונות. יש לציין כי כל הערכות נועדו לשמירה על הזוגיות לגיוון ולהעצמת העונג המיני של שני בני הזוג.
מוגש באהבה! ארוחה סקסית

לגברים או נשים שרוצים לפלפל תרתי משמע את חיי הזוגיות שלהם מחכה הפתעה נעימה. חנויות אביזרי מין מציעות מגוון צורות הגשה והכנה הקשורים לסקס. במגוון המוצרים מצאני: מחבת המכינה ביצים בצורה של פין, תבנית אפייה בהן ניתן לאפות עוגת בולבול, תחתונים אכילים, פסטות בצורה של אברי מין ואף בצקים להכנת ואגינות טעימות. לקינוח ניתן לאכול סוכריות פטמות וללקק את איבר המין הממשי של בני הזוג.

את כל המוצרים הזמנו מחנויות מקוונות וניתן היה גם לקבל רעיונות שונים אותם יישמנו בעצמנו. לסיכום, היה טעים ונעים. חלק מהמוצרים שכללו אוכל אף ניסינו ללא קשר לסקס – למה? ככה. נסו ותבינו….

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *