הלבשה תחתונה סקסית מטריפה

הרהורים בנושא הלבשה תחתונה סקסית

כאשר באים לבדוק מהו ההיצע בתחום הלבשה תחתונה סקסית, מגלים במבט ראשון עולם אשר ניזון בעיקרו מאבי טיפוס של סרטי הפורנו השונים. הדגש הינו על הלבשה תחתונה לנשים והוא כולל, כמעט ללא יוצא מהכלל: גרביוני רשת, ביריות, עקבי שפיץ גבוהים, ושלל בגדים אשר המשותף לכולם הוא מיני קצרצר ולבוש נצמד וחושפני. גם הבדים מהם עשויה הלבשה זו הם ידועים מראש- תחרה, רשתות דייגים, ומשי. למרות ההיצע הרב הקיים בשוק עבור בגדי נשים – לבוש אחות רחמניה נוטה לשאת דימיון מפתיע לתחפושת דומינטריקס או תלמידת בית ספר קתולי.

ההיצע הקיים, ממבט ראשון, לגברים בתחום ההלבשה הסקסית תמוה לא פחות: לעתים מדובר בתחתוני בוקסר, לעתים בתחתוני ביקיני מבדי רשת וכאשר מדובר בתחפושת סקסית של ממש, שם נמצא לא אחת תלבושות הומוריסטיות המאפשרות אכסון שתי פחיות בירה במיקום אסטרטגי או תחפושות בסגנון "איפה וולדו?" – מבלי משמעות כפולה – כובע גרב, משקפיים עגולים וחולצת פסים ארוכה.

קהל היעד לביגוד סקסי

כיוון ומרבית ההיצע בחנויות להלבשה תחתונה סקסית משווקות בעיקר בגדים המיועדים לנשים, הפנייה הראשונה היא אל נשים. עצות שונות יספרו לנו, הנשים, מה יש לשפר בגופנו, איך להסוות פגמים ובאופן כללי כיצד להראות יותר כשפנפנת פלייבוי אנורקטית העובדת בתעשיית סרטי הפורנו. תרבות הגוף השלטת כיום מוכרת את הרעיון כי גופן של נשים "רגילות" הוא דבר בו יש להתבייש, ואותו יש לשפר.

למרות הפנייה לנשים באתרים אלו, נקבל תמונה שונה מהמדיה הקולנועית. בקולנוע, כמעט ללא עוררין, יהיה זה הגבר אשר קונה בגדי הלבשה תחתונה סקסית עבור האשה בחייו; נקודה זו מתיישבת היטב על אופי הביגוד אשר מדגיש דימויים ויזואליים להם גברים חשופים יותר מנשים.

עקבים בגובה 10 ס"מ

העצות באתרים אלו לבחירת בגד כזה או אחר נוגעות במספר נקודות: יש לבחור בגד בו תרגישי בנוח, יש לבחור סגנון המתאים לך, יש לבחור בגד בו תרגישי סקסית וכמובן יש לבחור בגד אשר בו תראי טוב.

[ux_custom_products cat="lingerie" products="40" columns="5" title="אביזרי סקס שכדאי לך להכיר!"]

עקבים בגובה 10 ס"מ מזיקים לבריאות הנועלת אותם. הם מזיקים לגב, מעוותים את כפות הרגליים ואינם מאפשרים הליכה נוחה, הליכה מהירה או ריצה, לפחות למרבית הנשים (והגברים). קשה להגיד כי נעלי עקב הן נוחות. מצד שני, החדרת הרעיון לפיו ללא חזיית פוש אפ או חזיית מינימייזר האשה אינה נראית במיטבה – אף היא אינה משרתת את הרעיון לפיו תרגישי סקסית או תראי טוב בבגדים אלו: היא משרתת רעיון לפיו תדחי את הרגע בו תרגישי רע עם גופך במספר דקות: לא הרגע בו תפשטי את השמלה או המכנס, אלא הרגע בו תשילי את החזיה או הקומביניזון.

ומתי הלבשה תחתונה סקסית משרתת את המטרה?

אז האם הכל רע? ממש לא. להלבשה תחתונה מסוג זה יש מקום של כבוד בנושא משחקי תפקידים. אמנם, אתרים רבים המוכרים ביגוד הלבשה תחתונה סקסית לנשים מסוג זה באים בהצעות שונות להזדמנויות בהן יש לרכוש תלבושת סקסית כגון ירח דבש, פגישה שלישית (מתחת לבגדים), אך דווקא ההזדמנות השלישית, הפחות מודגשת, מהווה נקודת יתרון: הכנסת גיוון בחיי המין של זוגות ותיקים.

הלבשה תחתונה סקסית הנשלפת ברגע הנכון יכולה לעורר זיק אשר נשכח או נרגע בחיי היומיום ואפרוריות השגרה, כמו גם משחקי תפקידים המתלווים להלבשה אשר כזו. כאשר נשים כבר חשות בנוח עם התערטלות מול בני זוגן, כאשר את מרגישה שפעם בשבוע, אחרי שהילדים כבר הלכו לישון – לא עושה לך את זה יותר, הלבשה תחתונה סקסית יכולה להכניס עניין, והבטחה עם קריצה, לעתיד טוב יותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *