ההיסטוריה של צעצועי מין

מוצרים לנשים

לא תמיד צעצועי מין היו חלק מעולם הסקס של בני האדם. בעבר היה הרבה פחות מקובל להכניס עינוגים וסערות לעולם הסקס, הרי לקח כמה שנים טובות עד שאפשר היה לדבר על תנוחות נוספות מעבר לתנוחה המיסיונרית הקלאסית בה הגבר שוכב על האישה. בעולם המערבי של שנות ה-2000, אנו חיים בפתיחות גדולה יותר ובמודעות גבוהה יותר בכל הנוגע לסקס, וככל שהעולם מתפתח, כך גם מתפתחים המוצרים, התכשירים, הצעצועים והשעשועים בעולם הסקס עבור נשים, גברים, זוגות, הומואים ולסביות ובקיצור, השוק עשיר בהיצע.

צעצועי מין לנשים – המובילים היום בשוק

ביצי רטט

ביצי הרטט הן מוצר נפלא ומענג הקיים במגוון רחב שלצורות, גדלים ורטטים.  יש ביצים אלחוטיות ורגילות, עם מספר רב של רטטים ומה שהן עושות בעיקר הוא מעוררות את איזור אברי המין הנשיים ברטט נעים ולא מסיבי מדי.

פרפרי אהבה

פרפרי אהבה הם תענוג נוסף שמציעים אביזרי מין להתענגות הנשית. גם הם מגיעים בכל מיני גדלים ובכל מיני רטטים, מה שעושים איתם הוא מצמידים אותם לדגדגן בדרך שמרטיטה אותו ואת האישה מאד. ניתן ללכת עם פרפר אהבה בכל מקום בלי שירגישו! יש פרפרים עם ויברציות שונות – מרטיטות יותר ופחות, ועם מהירויות שונות.

ויברטור

הויברטור ידוע כאחד החברים הטובים של האישה בעולם המין והאביזרים המיניים. שוק הויברטורים התפתח בשנים האחרונות מאד, לאחר המצאתו לפני 140 שנה כפתרון לנשים שסבלו מהיסטריה ומדיכאון. לקח קצת זמן עד שהויברטור נכנס לעולם הסקס אך כיום הוא מוביל בתחום אביזרי המן לאישה. יש ויברטורים בגדלים שונים, עשויים מחומרים שונים, עם רטטים משתנים וכאלו שהאורגזמה עימם היא מובטחת!

איך רוכשים צעצועי מין היום

ישנו מבחר גדול של צעצועי מין, הצגנו כאן רק חלק קטן, אך ניתן לרכוש אביזרי מין, צעצועי מין וכל מה שנוגע לעולם הסקס במבחר חנויות סקס באינטרנט בהן אפשר לראות את המוצרים, את המחירים, סרטוני הדגמה שמסבירים על המוצר ומראים כיצד להשתמש בו, וכל מה שדרוש כדי לעשות את החוויה הימינית של האישה רוטטת, מהנה, ונעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *