הגדלת איבר מין אצל גברים

האם ניתן להגדיל את איבר המין ללא ניתוח?

קיימות כיום שיטות שונות אשר מטרתן להגדיל את איבר המין הגברי: ניתוח, השימוש במכשירי שאיבה כגון משאבת  ואקום לפין, או בטבעות לאיבר המין, שיטות תרגול שונות באמצעות הידיים, שימוש במיכשור רפואי ייחודי, שימוש במשקולות, כדורים ותוספים שונים (שאינם עובדים כלל). חלק ניכר משיטות אלו אינן בטוחות לשימוש וחלקן אינו מניב תוצאות, שיטות אחרות מניבות תוצאות אולם דורשות התמדה וסבלנות.

אז, איך זה בכלל עובד?

בניגוד לדעה המקובלת, איבר המין הזכרי אינו רקמת שריר ולכן אימון אוננות מסיבי – לא יעבוד כדרך להגדלת איבר המין. איבר המין הזכרי הינו רקמה ספוגית עשירה בכלי דם ועטופה ברקמת עור. על מנת להגדיל את איבר המין יש צורך בהגדלת כל הרקמות הללו. למעשה קיימות 5 אסכולות בנושא, שלוש מהן ניתוחיות, ושתיים ומהן לא ניתוחיות. השיטות הניתוחיות מתמקדות בבעיות שונות:

  • הארכת איבר המין – שתי גישות ניתוחיות מקובלות, אשר לעתים למתבצעות בשילוב האחת עם השניה. הראשונה מדברת על שחרור הרצועות אשר מחזקות את איבר המין לבטן התחתונה. שיטה זו נמצאת תחת ביקורת רבה כיוון והיא נוטה ליצור דלקות מצד אחד ומצד שני לעתים קרובות הרצועות מחדשות את עצמן עם הזמן. השיטה השנייה אשר לעתים משלימה את הראשונה נוגעת בעיקר לאנשים עם משקל עודף ובה נכרתים שומנים באיזור הבטן התחתונה, דבר אשר אינו תורם להארכת הפין עצמו אולם מקנה לפין מראה ארוך יותר.
  • עיבוי איבר המין – עיבוי נעשה באמצעות הזרקת שומן טבעי מאיזור אחר בגוף או סיליקון מתחת לפני העור. הזרקת שומן טבעי היא בטוחה יותר וגורמת פחות לדלקות, אולם השומן נספג בגוף עם הזמן והתוצאות לעתים קרובות אינן קרובות, ולעתים משאירות איבר מין בעל רקמה מצולקת או מעוותת.
  • פתרון בעיות זקפה – פתרון בעיות זקפה נעשה באמצעות החדרת תותב לאיבר המין המאפשר ניפוח ידני בעת קיום יחסי מין.

שיטות להגדלת איבר המין ללא ניתוח

השיטות אשר אינן ניתוחיות, לפחות אותן אלו המראות תוצאות ולו חלקיות, מתחלקות לשיטות המיידיות אשר להן אין תוצאות ארוכות טווח כלל והן אינן משפיעות כלל על גודל איבר המין שלא בעת זקפה, והתוצאות אשר אינן מיועדות להשגת תוצאות מיידיות אלא לתוצאות ארוכות טווח ומשפיעות הן בעת זקפה והן שלא בעת זקפה.

השיטות המיידיות כוללות משאבות איבר מין וטבעות לאיבר המין. ההגיון אשר מצוי מאחורי שתי השיטות הוא כי גודל איבר המין בעת זקפה נקבע בראש ובראשונה כפונקציה של כמות הדם אשר נמצאת באיבר המין. משאבת איבר המין  יוצרת כוח יניקה לדם באמצעות ואקום, בעוד טבעות לאיבר המין כולאות את הדם אשר הגיע לאיבר המין באופן טבעי ואינן מאפשרות לו לחזור אל הגוף. שתי השיטות הללו פועלות ויכולות להשיג הגדלת האיבר בכסנטימטר עד סנטימטר וחצי, אך הגדלה זו היא תמיד זמנית, ומחזיקה כחצי שעה. אין השפעה כלל על גדול האיבר בעת מנוחה והסיכונים בשימוש במיכשור זה רבים – החל בזיהום, נמק, עיוותי צורה ודימומים.

השיטה האחרת דומה לשיטה בה נעשה שימוש באורתודנטיה (יישור שיניים) או בשבטים מסוימים באפריקה, בורמה ואמריקה המרכזית, שם מאריכים רקמות שונות בגוף כגון צוואר או תנוכי אוזניים על ידי שימוש במתיחה מתמשכת. השיטה הכואבת והמסוכנת היא השימוש במשקולות. כיוון והשימוש במשקולות הוא רחוק מלהיות מדע מדויק, הסיכוי לגרימת נזק באמצעות שימוש כזה היא רבה.

קיימות שתי שיטות דומות העושות שימוש באמצעים קיצוניים פחות: תרגול ידני ושימוש במכשור רפואי הנקרא אנדרופניס. בשיטות אלו מופעל לחץ מתמשך אשר אינו גדול על איבר המין אשר יוצר מיקרו קרעים ברקמה הספוגית של איבר המין. בזמן השינה הרקמה הספוגית מחדשת את עצמה ובונה רקמה נוספת המאחדת את המיקרו קרעים אשר נוצרו. לאחר תקופה מסוימת, שיכולה להמשך מספר חודשים, התהליך הממושך הזה מניב תוצאות הן של הארכה והן של עיבוי איבר המין, גם במצב מנוחה וגם במצב רפוי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *