נתפס כשצפה בפורנו במחשב

תפסת אותו צופה בפורנו במחשב?

בזוגיות, אחד הפחדים של שני בני הזוג הוא מה יקרה אם ימצא לי תחליף? כאשר לא מדובר בבגידה, הפחד מפני ה"תחליף" דומה בקרב נשים וגברים, אולם מתמקד בנושאים שונים: הגברים מאוימים מהויברטור שלה בעוד הנשים מאוימות מהפורנו שלו, בשני המקרים מדובר, בשורה התחתונה, בפחד מפני אוננות במסגרת הזוגית כתחליף למין בין בני הזוג. בנוסף, קיים היבט נוסף אשר קיים בפורנו אך לא בויברטור אשר מפריע לנשים רבות והוא היבט הניצול של הנשים בתעשיית הפורנו מחד והמבט המחפצן של נשים על ידי גברים בפורנו הסטרייטי מאידך.

פחד מפורנו כתחליף למין

אחת התפיסות מהן כדאי להשתחרר במסגרת הזוגית היא מהתפיסה על פיה אוננות מהווה תחליף למין. קיימים מצבים זוגיים רבים בהם קיים פער בצורך למין בין בני הזוג, במיוחד כאשר מדובר בפער זמני. כל עוד קיים מין בין בני הזוג באופן קבוע ומספק, סיפוק הצרכים העודפים של אחד מבני הזוג באמצעות אוננות אינו בגדר תחליף אלא בגדר תוספת. אם הוא ממשיך לרצות לגעת בך, לרצות לשכב איתך, לספק אותך – אז פתרון מהיר לזקפת בוקר, לדוגמה, לפני שאת התעוררת לגמרי וממילא אין לך חשק, אין בו משום איום ואין צורך לראות בו איום.

מאידך, קיימים מצבים בהם יש לשים לב למצבים שונים הקשורים באוננות שאולי ראויים להתייחסות מיוחדת:

  • כאשר אחד הצדדים אינו מסופק – בין אם מדובר באשה שמגיעה לאורגזמה רק או בעיקר באמצעות אוננות או ויברטור, או בגבר אשר "יוצא לידי חובה" במיטה אבל נלהב ונרגש לפתוח את המחשב.
  • כאשר האוננות באה על חשבון המין – אם מתקיים מצב בו את צריכה לנסות ולהיזכר מתי הייתה הפעם האחרונה בה הייתם יחד, אבל פורנו הוא צורך על בסיס קבוע.
  • כאשר הפורנו מגיע על חשבון החיים – כאשר הוא מבלה מידי ערב הוא מבלה שעות רבות מול פורנו במחשב במקום להצטרף לארוחה משפחתית, על חשבון יציאות לבילויים או אמבטיה לילדים.

כאשר מתקיים המצב האחרון רצוי להתחיל בפעולות גמילה כיוון שלא מדובר בצריכת פורנו לסיפוק הצרכים המיניים אלא בהתמכרות לכל דבר ועניין.

מה לעשות כאשר הפורנו הוא באמת תחליף למין?

במצבים בהם קיימת התחושה כי פורנו באמת מהווה תחליף למין, כאשר ישנה העדפה לפורנו על מין או ירידה ברמת החשק לטובת הפורנו, מדובר למעשה בצורך מסוים אשר אינו בא לידי סיפוק במין בין בני הזוג. כשם שרצוי לצפות מגבר ששם לב כי אשתו מעדיפה פעילות מינית בנפרד ממנו עם ויברטור כי יקח את הדברים לתשומת ליבו ויגלה כיצד הוא יכול להביא את בת זוגתו לסיפוק, למשל על ידי מתן תשומת לב יתרה לכל מה שאינו חדירה או הכנסת אביזרי עזר או אמצעי סיכוך לפעילות המינית של שניהם, רצוי לצפות מבת הזוג כי תנסה להבין מה קיים בפורנו הספציפי שבן זוגה צורך, אשר אינו קיים במין בינהם. לעתים התשובה תתגלה כמפתיעה בפשטותה ובת הזוג תמצא כלים חדשים להתמודד ולטבל את חיי המין. לדוגמה, גבר הצופה באתרים המתמקדים בנושא מסוים – ניתן להכניס משחק תפקידים סביב אותו הנושא למין שבינהם, וגבר שנדלק דווקא מאתרים של דומינטריקסיות יכול לפתוח בפני בת הזוג שלו תחום חדש שעשוי לדבר גם אליה ולתבל את חיי המין שלהם.

פורנו מוסרי

נשים רבות מתנגדות לפורנו לא על רקע פחד מתחרות אלא על רקע התנגדות למדיה עצמה אשר עושה שימוש בנשים מחד ומחפצנת נשים מאידך. כאשר הרקע להתנגדות הוא זה, ניתן לנסות ולדבר ולכוון את בן הזוג לאתרי פורנו מוסריים יותר ממרבית האתרים המסחריים, בין אם מדובר בפורנו חובבנים מרצון מהבית, או פורנו המבוסס על המילה הכתובה ולא על אנשים בשר ודם כלל.

 

ועכשיו נעבור לפרסומות….

[rev_slider vibrator-AD-620-post-page]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *