דרכים מומלצות לשפר את הסקס

עם החברות שלי אנחנו מדברות המון על דרכים מומלצות לשפר את הסקס עם בן או בת הזוג. אני חושבת שבעבר יצא לי לכתוב כמה וכמה פעמים על הנושא החשוב הזה. בעצם, אם אני חושבת על זה, אני 'רק' כותבת על הנושא הזה, כי שיפור הסקס היא 'מטרה קדושה' בשבילי. אני רואה בזה דרך לעזור לאנשים בזה שאני עוזרת ומייעצת להם איך לשפר את היחס שלהם לסקס, את היחס שלהם לבן או בת הזוג ואת היחס שלהם לזוגיות או למשפחה באופן כללי. הרבה מאוד זוגות מחפשים דרכים איך לשפר את הסקס ולא מוצאים איך ליישם את זה בפועל. משום מה יש תמיד נסיון למצוא את הפתרונות מחוץ לבית, עם מאהב/ת, רומן אסור, סווינגרס עכשיו באופנה, אורגיות וכדומה.למרות שברב המוחלט של המקרים הסבירות הכי גבוהה היא שהפתרון לבעיה נמצא ממש מתחת לאף שלנו!

אני בטוחה לחלוטין שהפתרון נמצא בשבירת השגרה. גיוון הוא שם המשחק. אבל כדי לרצות לגוון אנחנו צריכים קודם כל לתקוף את הנושא שעלול למנוע את הגיוון בחיי המין – אני מדברת על הפתיחות של בני הזוג לנסות דברים חדשים. אם אתם רוצים לשפר את הזוגיות שלכם, כדאי לכם מאוד לחשוב על איך לשפר את הסקס שלכם. וכדי לשפר את הסקס חייבים לחפש זויות חדשות, התנסויות חדשות, תנוחות חדשות ודרכים חדשות להכיר את את עצמכם, את גוף שלכם ואת בני הזוג שלכם. ואת על כל אלה חייבים להתחיל לעבוד רק אחרי שהתקשורת ביניכם נמצאת במצב תקין ובריא. אתם מדברים על הכל? אתם בטוחים? האם אתה יכול לדבר איתה בפתיחות על מה שמציק לך בזמן הסקס? האם את מסוגלת לדבר איתו על הכל? האם את מרגישה שהוא פתוח לקבל אותך ולדבר איתך כאילו הוא החברה הכי טובה שלך?

נכון, יש הטוענים שאין זה בכלל בריא למערכת יחסים שהיחס בין בני הזוג יהיה כמו של זוג חברים הכי טובים, אלא של מאהבים. אבל אני חושבת שזה לא נכון. האוהבים הכי מאושרים הם גם החברים הכי טובים. הזוגות הכי 'בלתי ניתנים להפרדה' הם גם הזוגות שיש להם מערכת יחסים המבוססת על אמון רב, חברות עמוקה ואינטימיות מלאה. וזוגות האוהבים הכי מאושרים והכי מרוצים מהסקס שלהם במשך שנים רבות (ואני מדבר על הגיל השלישי!) הם זוגות שהם קודם כל חברים הכי טובים.

תקשורת חברים! תקשורת טובה היא האלמנט הראשון שעלינו לעבוד עליו, לתקן אותו ולשפר אותו בדרך לנסות לשפר את הסקס.

ועתה  נניח שאין בעיות תקשורת וזה כבר לא הנושא, אז אגש לעניין שיפור הסקס. אני לא חושבת שזה צריך להיות טאבו כי זה כבר מזמן לא. גירוי אנאלי, חדירה אנאלית הם מושגים שלפי דעתי חייבים להכניס (ומהר!) לחדר המיטות שלכם. אני לא רוצה להגיד או להמליץ על סקס אנאלי כמשפר האולטימטיבי לסקס טוב יותר – כי זה ממש-ממש (אבל ממש) לא נכון. אבל זה עשוי להיות אלמנט חדש שמשפר את הסקס שלכם, כמובן שלא אצל כולם, לא תמיד ולא כל הזמן. אבל סקס אנאלי קיים מאז ומתמיד, ואני חושבת שזאת טעות לוותר עליו רק בגלל דעות קדומות.

חשוב מאוד שתהיה לכם פתיחות לדבר הזה. הפתיחות לנסות להכיר דברים חדשים, לגלות אופקים חדשים, לנסות להשתדרג בתפיסות המיושנות שלנו. סקס אנאלי יכול להיות מעולה כנושא שיחה, כתבנית להתחלה חדשה. כמובן שיכולות להיות לכם עוד המון נושאים הקשורים לסקס שמעולם לא נגעתם בהם, רק משום שחששתם לדבר על זה עם הפרטנר המיני שלכם. אז הנה לכם דרך מצויינת להתחיל במסע לשיפור הסקס שלכם. אני לא חושבת שמי שלא התנסה בסקס אנאלי צריך להתחיל מייד לחוות את החוויה המיוחדת הזאת, אם כי אני חושבת שמדובר בתהליך. תתחילו לדבר, זה עוזר, זה פותח עולמות ותאמינו לי – זה מעולה!

הדרך השנייה לשיפור הסקס, עליה אני רוצה לדבר היום, היא השימוש באביזרי מין לגירוי הדדי ובו זמני. כאמצעי עזר. ככלי נוסף. לא במקום ולא כתחליף. טבעות הרטט יכולות להיות הצעצוע הראשון שלכם.אלו את טבעות סיליקון בעלות רטט המולבשות על גבי איבר המין של הגבר ובגלל הרטט הן מגרות אותו, אבל בעיקר אותה. הרטט הנמצא על גבי האיבר שלו ייגע ויגרה את האשה בדיוק באזור הדגדגן. זה מעולה לתנוחה המסיונרית, לתנוחות בעמידה, במקלחת, באמבטיה, בג'קוזי של הצימר ואיפה לא..? בכל מקום שתרצו. זה קל כמו להלביש קונדום, זה קטן כדי לקחת בכיס וזה זול יותר מכל אביזר מין אחר. את טבעות הרטט הפשוטות אפשר לקנות בכל רשתות הפארם, ואת הטבעות הטובות והאיכותיות יותר תוכלו לרכוש כאן בחנות שלנו.

[rev_slider cockrings-AD-620-post-page]

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *