בנות דור ה-Y והויברטור

דור ה-Y  נקרא כך כי הדור אשר נולד בעולם המערבי מיד לאחר דור ה-X. גבולותיו של דור זה הינם ברי מחלוקת, אך לרוב הכוונה לגל דמוגרפי של אילו מאיתנו שנולדו בין השנות ה80 ועד לסוף שנות ה-90. מקובל לחשוב כי דור ה-Y הם בעיקר ילדיהם של דור ה-Baby Boom, למרות שחלק מדור זה הוא גם צאצאיהם של האוכלוסייה המבוגרת יותר מקרב דור ה-X. דור ה-Y, במיוחד במערב, גדל לתוך ההאצה בפיתוחים הטכנולוגיים בתחום המחשבים והאינטרנט והוא בעל נגישות רבה לכלים טכנולוגיים ואמצעי תקשורת מתקדמים. המאפיינים העיקריים של דור ה-Y הם יכולת ונכונות לעבודת צוות ועבודה בקבוצות, יכולת לפזר קשב ולטפל במקביל בשני נושאים לפחות. מקובל לחשוב כי רובם של בני דור זה, הינם בעלי מיומנות טכנולוגית ויכולת לימוד מהירה על מכשירים ואביזרים חדשים.
שליטה מלאה במחשב ויישומיו המקובלים, כמו גם ברשת האינטרנט. חסרי יוזמה יחסית לדורות הקודמים, מוכנים ללמוד נושאים חדשים, דורשים משוב לפעולתם גם עבור פעולות שאינן דורשות השקעת משאבים או ידע מיוחדים (ורצוי שיהיה משוב חיובי).
הויברטור הוא אביזר מין שצמח עם התקדמות הטכנולוגיה והוזלת מחירים הסוללות ניקל ואלקליין. הוא הנו הבכור של הדילדו ובמהלך שנות ה-70 וה-80 בארה"ב, יש אשר כינו אותו "התרופה האולטימטיבית לסטרס ודיכאון".
עם השנים, הפך הויברטור לאלוף המכירות בחנויות הסקס, ונחשב לאחד אביזרי המין הכי מקובלים בקרב הנשים בעולם, ועם התבגרותן של בנות דור ה-Y, קיבל הויברטור מעמד עליון, רחוק בהרבה מאביזרי מין אחרים.

שימוש באביזרי מין אצל בנות דור ה-Y הבודדות

בנות דור ה Y נולדו אל תוך הטכנולוגיה המתקדמת. המחשבים, רשת האינטרנט במהירויות הגבוהות, הנגישות הגבוהה אל החברים ואפשרויות התקשורת הבלתי נדלות, וכמובן, ההכרה ומיומנות בהפעלת מכשירים טכנולוגיים והפעלת המחשבים על מתקניהם והתקניהם. אחד מהמייחדים של בנות דור ה Y מול בנות דור ה X, הוא הרצון וההשקעה בחיי המשפחה, הבא לידי ביטוי בנטייה להפחית מערכן של הקריירות וההתקדמות האישית לטובת חיי המשפחה, תוך ניצול הידע הטכנולוגי והשימוש הנרחב ברשת בכדי להמשיך ולעבוד גם בבית, בחיבור מרחוק וכדומה.

אביזרי מין בזוגיות על ידי בנות דור ה Y

אם כן, בנות דור ה-Y ידועות בשני מאפיינים מובילים. ההשקעה בחיי המשפחה, והמיומנות והבקיאות בהפעלת מכשירים אלקטרוניים מהטכנולוגיה המתקדמת. תכונה נוספת המיוחסת לבנות דור ה-Y, היא ההכרה העצמית העמוקה, וההבנה האינטימית האישית. עובדות אלו, מובילות רבות מבנות דור ה Y ליזום שימוש אביזרי מין בשיתוף עם בני זוגן, במהלך קיום יחסי מין או במהלך המשחק המקדים.

אביזרי המין הנפוצים המקובלים לשימוש על ידי בנות דור ה-Y במהלך המשחקים המקדימים, או במהלך האקט המיני עצמו, בשיתוף עם בני זוגן במיטה, הם הוויברטורים על סוגיהם, בהם משתמשות בנות דור ה Y כאמצעי מגרה במהלך המשחק המקדים, או במהלך האקט המיני עצמו לחילופין, טבעות רטט, אותן מלביש בן הזוג על איבר המין ובכך מאריך את משך הזקפה ושומר על עוצמתה, ובמקביל, מעניק לבת זוגו עינוג המתבצע על ידי הוויברטור המותקן בה, ועוד אביזרי מין רבים וטובים, המתאימים לשימוש על ידי בני זוג במהלך האקט המיני עצמו, או כחלק מהמשחק המקדים.

שימוש אישי באביזרי מין על ידי בנות דור ה Y

קצב החיים בעידן המודרני, משאיר מעט מאוד זמן לאדם כלפי עצמו. בנות דור ה-Y, המתאפיינות בהבנה מעמיקה של צרכיהן האישיים והאינטימיים, תוך יכולת מולדת כמעט בשימוש במכשירים טכנולוגיים, מתירות לעצמן את השימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר של אביזרי המין. חברות המייצרות אביזרי מין, בהם הוויברטורים המודרניים והמשוכללים, מבינות את הצרכים של בנות דור ה Y, ומאפשרות בחירה ממגוון גדול ומרשים של אביזרי מין בטכנולוגיות מתקדמות ומהנות ביותר.

החברות המייצרות וויברטורים עבור בנות דור ה-Y, מכוונים את קצב ההתקדמות במספר אופנים:
האחת, חומר הגלם. חומרי הגלם המשמשים כיום את יצרניות הוויברטורים, הם מהמובילים בתחום, ובעלי מגע המחקה באופן כמעט מושלם את הדבר האמיתי.
שנית, הטכנולוגיה. טכנולוגיות לעינוג האישה במכשירים המתקדמים מבוססי מדע מדויק הרבה יותר, הפועל ישירות על הדגדגן ונקודת הג'י.
לבסוף, ולא פחות חשוב, עוצמת המכשירים ועמידותם לאורך השנים, כמצופה ממכשירים מתקדמים מהדור העדכני, המאפשרים בחירת העוצמה על פי דרישה וכמעט ללא הגבלה, בהתאם לטעמה האישי של המשתמשת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *