זוג מאושר מסקס מעולה

איך נגרום לסקס עם בן זוג חדש להיות נהדר

ממש אחרי שאנו מכירים מישהו חדש, ואחרי כמה פגישות, מתחילה ההתרגשות המלווה בחשש הקשור לפעם הראשונה של שניכם במיטה. ההתרגשות, הפחד מדחייה והימצאו של בן זוג החדש,  מהולים בפחד מהלא נודע, יכולים לגרום ללא מעט מכשולים במיטה. אז איך נרשים את בת הזוג או בן הזוג על מנת שנוכל להמשיך להתכרבל ביחד לתקופה ארוכה? כמה עצות טובות.

שמנים מענגים, ספריי זקפה ומשחות השהייה

בשוק הישראלי קיימים מספר רב של אביזרי מין ומוצרים שיגרמו ויעזרו להשהיה בזקפה ומכאן לזמן ממושך יותר של אקט מיני. לעיתים, בגלל מתח והתרגשות אנו נתקלים בבעיות מסוג זה. לכן, ספרי מעכב תחושות, אותו ניתן לרסס בפרטיות לפני האקט המיני, יעזור בהשהיית זמן הגמירה והארכת יחסי המין.

שמנים ומשחות בטעמים וריחות שונים, גם הם עוזרים לתפקוד מיני וזקפה ממושכת.  קיימות משחות השהיה לגבר בנוסחאות משופרות שעוזרת לך להחזיק עוד יותר זמן את השפיכה. את המשחות השונות יש למרוח בכמות סבירה על איבר המין, בחלקו התחתון של הפין ולא בכובע, כחצי שעה לפני האקט המיני. המשחה לא תעמעם את התחושה אלא תאריך אותה. את המריחה יש לבצע בפרטיות לפחות בפעמים הראשונות, כאמור, כמה דקות לפני המפגש המיני.

חישבו על זרימה

מחשבות מלחיצות הן שמובילות אותנו לחרדות שונות ומשם לכישלון. לכן, נסו לחשוב על הרגע, על ההנאה שבעניין, על האדם החדש שאתם עומדים לגלות ואל תשדרו לחץ. אם תזרמו עם הרגע ייעלמו החששות. נסו להכין אווירה מתאימה, עמעמו אורות ודאגו למוזיקת רקע מרגיעה. נסו בפעם הראשונה להתחיל בסקס בתנוחות רגילות ואל תגלשו ישר לפטישים או סטיות מיוחדות שקיימות אצלכם…

צבעוניות ותשוקה

קונדומים צבעוניים ישברו את הקרח, כמו גם מסאג' מפנק באמצעות שמנים בניחוחות ארוטיים מפנקים ומעוררי חושים. נשים הרוצות להראות סקסיות באקט המיני הראשון יכולות להתחדש וליהנות מלבנים סקסיים שנמצאים גם הם בחנויות סקס שונות ונועדו על מנת לפתות את הגבר ולעורר את דמיונו. בפעם הראשונה רצוי להתלבש בלבוש סקסי מפתה או רומנטי ולהימנע מלבוש מוקצן או דומיננטי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *