איך לגרום לגבר לאהוב את הויברטור שלך

אחת הטעויות הנפוצות בקרב התפיסה הגברית היא כי הויברטור הינו המתחרה של הגבר בעיני בת זוגו. תפיסה זו מקורה בתפיסת עולם אשר מתמקדת באיברים מסוימים בגוף בלבד, ואינם לוקחים בחשבון כי מרבית הנשים מעדיפות להסתכל על החבילה הכוללת אשר היא הגבר – לא איבר כזה או אחר הנפרד מאיברים אחרים, אלא שילוב של לוק כללי, עם אופי והתייחסות מסוימת, וקנטקסט מסוים. אחד ההבדלים המתועדים בין התפיסה הנשית והגברית היא תפיסת פרטים לעומת תפיסת גשטאלט. תפיסת הגשטאלט, המאפיינת נשים רבות, אינה מתמקדת בפרטים אלא בתפיסה כלללת של ה"מוצר", הגבר, כולו.

נקודה נוספת אליה יש לשים אליה לב בעניין התחרות הסמויה אשר מכריזים גברים רבים על הויברטור של בת זוגם הינה ההנחה כי הויברטור בה במקומם של הגברים במקום כאביזר אשר יכול ועשוי לא להחליף אותם בחיי המין של בת זוגם אלא להשלים את חיי המין ולהעשיר אותם, ולהביא את חיי המין של בני הזוג למקום מספק יותר.

האם גברים באמת נרדמים מייד לאחר האורגזמה?

אחת ההנחות אשר אנשים רבים מקבלים כמובן מאליו היא ההנחה, הלכאורה פיזיולוגית, כי גברים אינם מסוגלים להמשיך ולתפקד לאחר האורגזמה. הנחה זו נובעת, בין היתר מתפיסה על פיה יחסי מין הינם מילה שקולה לחדירה, וכיוון שלאחר האורגזמה הגברית קיימות מספר דקות בהן איבר המין הגברי אינו קשיח, הרי חדירה אינה אפשרית ומכאן כי האורגזמה הגברית מסמנת את נקודת הסיום של יחסי המין.

הנחה זו לא רק שאינה נכונה ופוגעת בנשים, אלא היא אף מולידה לחצים רבים ומיותרים ופוגעת בגברים רבים. גבר אשר בת זוגו מגיעה לאורגזמה לאחר דקה או שתיים לא יתלונן, להיפך, העובדה שידע כי הוא סיפק את האשה תביא לתחושת הישג, הנאה, סיפוק. מצד שני, כאשר גברים מגיעים לאורגזמה לאחר מספר דקות, במקום שאותו מקום יחגג ובני הזוג יוכלו להנות ממנו, הומצאה בעיה שלמה אשר נקראית שפיכה מוקדמת – מצב אבסורדי כשלעצמו אשר נובע רק מההנחה כי עצם האורגזמה הגברית משמעותה סיום יחסי המין. הרי אילו יחסי המין היו ממשיכים בין אם באמצעות היעזרות באביזרים נלווים כגון ויברטור או דרך פעילויות שונות אשר אינן חדירה, מצבו של איבר המין הגברי היה חוזר למצבו הזקוף תוך מספר דקות ממילא וניתן היה להנות מכך שהגירוי היה כה רב עד כי הגבר לא היה יכול לעמוד בפניו. לא רק בעיה הומצאה סביב הנחה מוזרה זו, אלא אף תוכניות אימונים שלמות אשר כל ייעודן הוא "סיבולת" – לאפשר לגבר להאריך את הזמן הנדרש לו על מנת להגיע לאורגזמה, תכונה אשר נשים רבות לא רק אשר אינן מעריכות במיוחד אלא לעתים אף סובלות ממנה ממש. גברים המעוניינים לעבוד על "סיבולת" טוב יעשו אם יתאמנו בתפקוד כללי, לאו דווקא של איבר המין, לאחר האורגזמה.

אז איך בעצם גורמים לגבר לאהוב את הויברטור?

קיימות שיטות שונות הנובעות מגישות שונות אשר יכולות להביא את בן הזוג לאהוב את הויברטור שלך ולהוסיפו אל חדר המיטות כפעילות משותפת לשניכם. הדרך הנכונה שונה מזוג לזוג ויש להתאים אותה באופן ספציפי לזוג המדובר. אבל באופן כללי מדובר בלפתוח איתו בשיחה קלילה וכללית ומשם לזרום לכיוון הזה. קצת הומור והרבה מצב רוח יעזרו לך מאוד להגיע אל המטרה. בסך הכל מדובר בבן זוג שלך, בחבר שלך, במי שאמור להיות שם לצידך ולגרום לך אושר, אז לא צריכה להיות בעיה גדולה מבחינתו לאשר את ההמצאות של האביזר המאיים והמפחיד הזה, כל עוד הוא מגיע למסקנה שזה נעשה לא כאיום על הגבריות שלו, אלא כתוסף, ככלי עזר, כדי לגרום לך "אושר אחר".

מה שטוב לה, טוב גם לו

מה שגברים הומוסקסואלים יודעים, וגברים הטרוסקסואלים רבים עדיין מכחישים, הוא כי איזור פי הטבעת ופנימה הוא איזור עשיר בקצוות עצבים. גברים רבים נדלקים מהרעיון של להחדיר את איבר מינם לתחת של בת זוגתם, אולם נחרדים מהרעיון כי משהו יחדור אליהם, למרות כי האמת היא כי גברים יהנו מחדירה כזו (כל הגברים, הומוסקסואלים והטרוסקסואלים כאחד) הרבה יותר מכל אשה. מה שהולך ונודע בעולם בנקודת הג'י או איזור הפרוסטטה הקיימת רק אצל גברים, מגבירה ומחדדת את תחושת ההנאה המינית.
אם בן זוגך פתוח לרעיונות חדשניים, ויברטור יכול להגביר את תחושת ההנאה שלו ולקרב אותו לאותו אביזר לגרום לו לאהוב אותו. שימוש אשר כזה בויברטור לא רק יפתח בפניכם כזוג עולם ומלואו של פעילויות מיניות חליפיות, אלא אף יעלים את הפחד והתחרות אשר מרגישים גברים רבים מפני הויברטור.
חשוב להקפיד על שימוש בחומרי סיכה וכן רצוי להשתמש בקונדום להקל על תהליכי הניקוי לאחר מכן.

מה שיגרום לו להתגרות, לא יכול להיות רע

דרך שניה לגרום לגבר לחבב את הויברטור הוא על ידי שימוש ברגשי המציצנות החבויים ברובנו. תגדירו משחק בו לפרק זמן מסוים הוא צופה בלבד. במקום לעצור לאחר הסטרפטיז הצפוי, המשיכי לפעילות עצית מבורכת באמצעו הויברטור שלך בעוד הוא בגדר צופה בלבד. כאשר הדם לא מגיע למוח, האגו גם הוא מפסיק לפעול ובאו ימים טובים.

תקני לו גם צעצוע

על המצאת המאה שעברה כבר דיברנו בפוסט קודם, ועל המצאת המאה הבאה עוד לא דיברנו, מדובר במכשיר אוננות לגברים בלבד, שמדמה את תחושת החדירה או הסקס האוראלי כמעט במדוייק. זה נקרא פלשלייט וזה מגיע במגוון צבעים, מרקמים ומחירים. מומלץ בחום לאלו מכן שרוצות לפנק את הגבר ולא חוששות שהוא יתמכר לאביזר. הפלשלייט המקורי הוא מכשיר מעולה לאימונים, ללילות לבד ואם תחשבו על זה בנות – לא תמיד אנחנו יכולות לספק את הגבר שלנו גם… אז פלשייט הוא פתרון מעולה במקרים כאלה גם. הוא מיוצר ונמכר רק בארה"ב באריזתו המקורית, אני ממליצה לקנות אותו רק דרך אתר הרשמי שלהם בארץ: www.fleshlight.co.il

הוסיפי את הויברטור כפעילות משותפת

מצאי את הפעם בה דווקא הוא עייף, או לא בא לו, ובקשי ממנו לעזור לך על ידי שליטה והדרכת הויברטור שלך. תחושת השותפות והשליטה תקטין מרגש התחרות והאיום ותעזור לגבר שלך לרבל את הויברטור שלך לחייכם המשותפים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *