אביזרי מין תוצרת הולנד

מדוע נחשבת הולנד כמעצמה בתחום אביזרי המין?

אם מסתכלים על המאה הקודמת, המאה העשרים במבט על, אפשר לומר שחלו בה שינויים מרחיקי לכת עבור האנושות ששינו את פני האדם ודרכו, פתחו מודעות ותודעה ברמה אישית וברמה כלל אנושית. אחד התחומים שללא ספק אפשר לומר שחל בו שינוי גדול ומודעות אליו גדלה הוא תחום הסקס. מה שבעבר היה טאבו, ללא אפשרות לדבר עליו, להתייעץ לגביו, לשתף, הפך להיות פתוח ואנשים רבים יכולים לדבר, להתייעץ, לשאול שאלות ולשתף באחד התחומים האינטימיים והעמוקים של חייהם.

בשנים האחרונות אפשר לראות כי שוק מוצרי המין ואביזרי המין התפתח פלאות. מה שהיה פעם מנת חלקם של ויברטורים בעיקר, הפך להיות שוק עשיר המציע גם לגבר, גם לאישה, וגם לבני הזוג את ההנאה המינית המשובחת, שמציעה מגוון צעצועים שמכניסים לחיי המין המון עניין, רגש, סקרנות ועולמות חדשים.
כשמבקרים ברחובות אמסטרדם, בירת הולנד, אפשר לראות שפע רב של חנויות מין וחנויות אביזרי מין, המציעות לאנשים מוצרים שכלל לא ידעו על קיומם.

מדוע נחשבת הולנד מעצמה בתחום אביזרי המין?

מסתבר שבהולנד קיימת פתיחות גדולה לכל נושא הסקס. זה לא מתחיל ומסתיים בעובדה שהזנות שם היא חוקית וכל נקודת המבט בנושא זה שונה וליברלית יותר. העובדה שהזנות חוקית לוקחת את עולם הסקס למקום מאפשר יותר להתנסויות וחוויות. אזור החלונות האדומים, אחד האזורים המפורסמים בכל העולם, מציע זונות העומדות בחלון ומציעות עצמם ללקוחות פוטנציאליים עוברים ושבים.
החלונות האדומים מהווים אטרקציה ברמה עולמית ורק מוכיחות עד כמה מעניין אנשים לראות זונות במו עיניהם, על אחת כמה וכמה כשנושא זה לגיטימי וחוקי. גם מוזיאון הסקס באמסטרדם תורם את חלקו להיותה מעצמה בתחום אביזרי המין, המוזיאון נוסד בשנות ה-80 ומהווה קורת גג אחת לכל המיצגים, המוצרים, הפסלים, המשחקים ולכל מה שמעניין בתחום עולם הסקס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *