אביזרי מין והלבשה סקסית

מפלפלים את חיי המין בדרכים חדשות ומקוריות

בין הפריטים השונים בשוק אביזרי מין ניתן למצוא את פריטי ההלבשה התחתונה – בין אן מדובר בבגדי גוף או בבייבי דולס, במחוכים סקסיים ובגרביונים, בחזיות ותחתונים כמובן, ובל נשכח את הביריות השובבות… יותר ויותר נשים מודעות בשנים האחרונות לאפקט שיש להלבשה סקסית על בני זוגן, אפילו יותר מהשימוש במגוון אביזרי מין למיניהם. אלה מביאים אותן לנכונות להוציא כספים רבים מתוך הבנה, כי מדובר בשוק אופנתי ששווה להשקיע בו, גם אם הפריטים שיקנו יחשפו לקהל של איש אחד בלבד, בעיקר לנוכח ההשוואה למידת רכישת אביזרי מין אחרים, שם עדיין קיימת נטייה שמרנית.

פריטי הלבשה סקסית מעוצבים בעיצוב חושני, בצבעים עזים ובגזרות סקסיות, ובעלי אמירה משמעותית על האישה הלובשת אותה. גם מתחת ללבוש הבנאלי ביותר, יכולים להסתתר פריטי לבוש סקסיים ואפילו סליזיים, שביכולתם להפתיע את כל מי שלא ציפה להם שם… ואם יתווספו לזה אביזרי מין בלתי צפויים, הרי שצפוי לילה בלתי נשכח.

בגדי הלבשה סקסית צריכים להיות נוחים ונעימים ללבישה ולמגע, לפיכך צריכים להיות מבדים רכים, דוגמת משי וסאטן. צבעי הלבשה תחתונה הנפוצים ביותר הם לבן, שחור ואדום, ורובם משלבים מוטיבים שונים של תחרה, המוסיפה אלמנטים של חשיפה חלקית המכסה טפח ומגלה טפחיים.

יצרניות הטקסטיל הסיניות כובשות את שוק ההלבשה הסקסית

בשנים האחרונות התמקמה סין בראש שוק יצרניות ההלבשה התחתונה בעולם, המייצאת בגדי הלבשה סקסית למדינות אירופה וארה"ב בעיקר, בהיקף של כ-20% משוק יצרניות פריטי הלבשה תחתונה בעולם. היצרניות הסיניות מייצרות הלבשה סקסית בשילוב חומרים באיכות גבוהה, המעוצבים כך שיהיו נוחים ומושכים, בשפע צבעים וגזרות, ומסתמכת במידה רבה על שוק יצרני התחרה הסינים, המייצרים תחרה כחלק ממסורת רבת שנים וידועה מאוד.

יתרונות יצרניות הטקסטיל הסיניות בתחום זה הינו ברור – עובדה ידועה היא כי בסין ניתן למצוא כוח עבודה זול, העובד ביעילות מקסימלית ובמחיר אטרקטיבי מאוד. יתרונות אלה הודגשו לנוכח המשבר הכלכלי שפקד את מדינות המערב בשנים האחרונות, בנוסף לביטול מכסות היבוא מסין למדינות אלה. כהוכחה, שומר שוק ההלבשה התחתונה בסין על גדילה ממוצעת של כ-11% בשנה, בעוד בעולם כולו גדל השוק ב-3% בלבד, ואינו מתקדם יתר על המידה.

וכיצד משתלבים אביזרי מין בהלבשה תחתונה ?

פרט לעובדה כי פריטי הלבשה סקסית ניתנים לרכישה בחנויות המוכרות אביזרי מין כמו גם באתרי אינטרנט המוקדשים לנושא אביזרי מין והלבשה תחתונה, הרי שניתן בהחלט לשלב בין אביזרי מין ומוצרי הלבשה סקסית בדרכים מקוריות להפליא. ישנם שפע אביזרי מין היכולים להסתתר בתוך פריטי הלבשה סקסית, דוגמת הפרפר הרוטט, המוביל את תחום אביזרי מין לנשים, שביכולתו להפוך את יומה של כל אישה למשהו שונה ומיוחד. ואישה הנבוכה לרכוש אותם ? היא כמובן מוזמנת לחנויות אביזרי מין לנשים בלבד, המתייחסת ללקוחותיה בעדינות ובסימפטיה, וישמחו להדריך כל לקוחה בתחום אביזרי המין וההלבשה הסקסית.

השורה התחתונה – אין ספק ששילוב של אביזרי מין והלבשה תחתונה יפעילו את הדמיון של כל זוג המעוניין לגוון את חיי המין שלו. אנחנו כבר מכינים את הזיקוקים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *