הולנד – מעצמת סקס ואביזרי מין

כל מי שביקר בהולנד, יודע כי זוהי מדינה ליברלית, בה סקסולוגיה וכל מה שקשור בה היא דרך חיים. סיור קצר באמסטרדם ובחנויות הרבות המוכרות אביזרי מין הממוקמות בה, יעידו כי סקסולוגיה היא תחום לו ההולנדים מעניקים חשיבות רבה. על הליברליות של הולנד בכל הקשור לתחום סקסולוגיה, ניתן ללמוד מעצם העובדה כי הזנות בהולנד נחשבת לחוקית. בתי בושת רבים פזורים ברחבי המדינה ואף מחויבים במס, ומהווים מוקד משיכה אדיר לתיירות. כפועל יוצא מכך, סקסולוגיה למעשה מהווה מקור הכנסה למדינה.

בנוסף, אחת התעשיות המצליחות ביותר בהולנד, קשורה גם היא לתחום סקסולוגיה, והיא כמובן חנויות לממכר אביזרי מין. אזור החלונות האדומים באמסטרדם עמוס בחנויות לאביזרי מין מכל הסוג ובכל הגדלים. חנויות לאביזרי מין בהולנד מציעות מגוון רחב של אביזרי מין לגברים ולנשים, להומואים ולסביות, ולכל אדם אשר מבקש להעשיר ולגוון את חיי המין שלו. הולנד נחשבת לספקית מספר אחת בכל הקשור לאביזרי מין, ומדינות רבות, בכללן ישראל, נוהגות לייבא אביזרי מין חדשים מהולנד.
ההולנדים לוקחים את חנויות הסקס שלהם ברצינות. חנויות אביזרי מין בהולנד תמיד נקיות, אסתטיות, נותני השירות בתחום סקסולוגיה הם ברמה מאוד גבוהה, שיימצאו פתרון לכל בעיה, וכמובן – אביזרי מין איכותיים ומגוונים, בייצור הולנדי, או בייבוא מיוחד מאמריקה או ממדינות אירופאיות אחרות.

סקסולוגיה ואמנות – מוזיאון הסקס בהולנד

אחת ההוכחות לכך שאמסטרדם היא מעצמה בכל הקשור לתחום סקסולוגיה ואביזרי מין, היא הקמתו של מוזיאון הסקס באמסטרדם.
מדובר במבנה יפיפה שהוקם בשנת 1985, ומאז מהווה מוקד משיכה עצום לתיירים מכל רחבי העולם. בכל פינה במוזיאון משתקפת הליברליות של ההולנדים בכל הקשור לתחומי סקסולוגיה, ארוטיקה ומיניות. מוזיאון הסקס של אמסטרדם מכיל מיצגי אמנות הקשורים למין, סקסולוגיה, תאווה והיסטוריה – פסלים ארוטיים, הקלטות, תמונות מעוררות בהחלט, סרטים וסיפורים בני מאות שנים.
חלק גדול מהפריטים המוצגים במוזיאון הם אביזרי מין עתיקי יומין, מכל הסוגים והמינים, כמו ויברטורים או דילדואים העשויים אבן, ששימשו נשים ברומא העתיקה ועוד.

סקסולוגיה ומיניות בהולנד –  "החלונות האדומים"

עוד אתר פופולארי בקרב התיירים וקשור לתחום סקסולוגיה הוא כמובן "החלונות האדומים". כל עובר ברחוב יכול לראות את הזונות מציעות את עצמן לעוברים ושבים. אזור זה עתיר, כאמור, בחנויות סקס רבות. כל הפנטזיות המיניות הכי גדולות שלכם, יכולות להתממש באזור זה.

סקסולוגיה והולנד – אין סוף לדמיון

כאמור, הולנד ידועה כמעצמת סקס וחנויות לאביזרי מין בעולם כולו. הזנות החוקית, מוזיאון הסקס, אלה הם רק חלק מפיתוחיו של המוח ההולנדי, בכל הקשור לתחומי סקסולוגיה ותאווה. הולנד אף השיקה חנות סקס מוסלמית באינטרנט, וקו מיוחד של "קונדומי האפיפיור", שאילץ את ההולנדים להתנצל בפני הוותיקן. ישנם אף בתי קולנוע מיוחדים להומוסקסואלים ולסביות, וגם ברים ומועדונים לאוכלוסייה הגאה תמצאו שם בשפע.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *