בשמים המושכים נשים

מנהג הבישום אצל בני האדם הוא מנהג עתק יומין, כבר מתקופות קדומות נהג האדם לבשם עצמו כדי להתרענן ולהרגיש נחשק. יש בשמים עם ריחות שמתאימים יותר למשיכת גברים ויש בשמים עם ריחות שמתאימים יותר למשיכת נשים, מה שבטוח, כל אחד רוצה להריח טוב ולהרגיש נחשק אצל בני המין השני, וגם עבור בני המין הזהה. הסיבה מדוע אנשים אוהבים לשים על עצמם כל מיני בשמים שמרחיקים את ריחם הטבעי אינה ברורה, אך מחקרים מראים כי מרבית אוכלוסיית העולם המערבי נוהגת לשים בושם.

שוק מוצרי המין בארץ מציע אטרקציה חדשה: "בושם לגבר הלוכד נשים" ומשמש את הגברים כדי למצוא חן בעיני הנשים. מסתבר שיש בבושם חומר פעיל שמשחרר הורמון שגורם לחשק המיני להידלק ולעלות, מה שעוזר מאד לכל אישה לבוא היישר אל זרועותיו של הגבר.
כאשר אנו מריחים משהו המידע נקלט קודם כל במערכת הרגשות והזכרונות ולא במערכת השכלית והאנליטית, כמו רוב החושים האחרים, העיבוד של המידע שנקלט הוא לרוב לא מודע. הזכרו יכול לקחת למקום, לאירוע, לזיכרון ולרגש מסוים ולעורר תחושות רבות, יותר אצל נשים מאצל גברים. הנשים רגישות יותר וקולטות יותר את הסביבה, הריח הוא אחד האמצעי לכך.

[ux_latest_products products="8" columns="4" title="אביזרי מין שכדאי לך להכיר!"]

הבושם מורכב בין היתר מחומר האפרודיזיאק מכיל תמציות המכילות זיכרונות רגשיים חיוביים עבור נשים, חוויות מיניות חיוביות, דבר אשר מסייע לאישה להיפתח לגבר שמולה ולהרגיש עימו בטוחה יותר. מחקרים באוסטרליה הראו כי מתוך שלוש מאות גברים שלקחו חלק ויצאו למצוא אישה לאחר ששמו על עצמם את הבושם, 90% מהם אמרו כי תגובות הנשים אליהם היו חיוביות. אז כל הסוד טמון במרכיב הנקרא "אפרודיזיאק", הלקוח משמה של האלה אפרודיטה, אלת היופי והאהבה היוונית. האפרודיזיאק מגביר את היצר המיני ואת התאווה המינית, והוא יכול להיראות בכמה צורות: מאכל חושני כגון שוקולד ותאנים מוגדר כאפרודיזיאק, וגם פירות וירקות בצורות של אברי מין גברים מוגדרים כאפרודיזיאק. מסתבר שהאפרודיזיאק מעלה זיכרונות מתת המודע של ריחות מוכרים ואהובים, וכך ייצר אותנו נמשכים לריח זה או אחר, לאדם זה או אחר.
90% מגברים שהשתמשו בבושם שכולל אפרודיזיאק טענו כי המשיכה של נשים אליהן גברה, וזאת במחקר אוסטרלי שנערך בקרב כשלוש מאות גברים. מסתבר שיותר מחצי מהנשים הגיבו בחיוב לגברים אשר פתחו עימן בשיחה כשהם מבושמים בבושם מעורר התשוקה!

את הבשמים מעוררי התשוקה עבור נשים ניתן לקנות בחנויות הפארמה או חנויות לאביזרי מין.  חשוב להדגיש שכמו כל בושם שרוכשים, כדאי לשים לב שאם ידועה רגישות כלשהי לחומר מסוים, הרי שכדאי לבדוק אם הוא פעיל במרכיבי הבוש שרוצים לרכוש. כדאי מאוד להתחיל בשימוש במקום נסתר ולראות אם קיימת אלרגיה לבושם.

השאלה המתבקשת: האם זה עובד?

מה קורה בשלב הבא אחרי שהאישה נלכדה בקסמו של הגבר שמולה בעזרת הריח הממכר. הרי אם מה שגרם לה להימשך אליו מלכתחילה הוא רק הריח, מה יקרה אחרי שהריח ייעלם? או מה יקרה בשלב הבא? נראה שאין תשובה חד משמעית לכך והכל הוא שילוב בין הדברים. ייתכן וגבר שמרגיש חוסר בטחון מסוים, עתיד לדעת איך להתנהג לאחר שהאישה עשתה את הצעד הראשון לקראתו, ויכול להיות גם שהריח הוא רק תמריץ ראשוני ומה שיקרה בשלב הבא תלוי בגבר ועד כמה הוא נכון ומוכן לקראת חוויה חדשה, תהא אשר תהא…

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *