רוקט פוקט מקורי

רוקט פוקט – הויברטור המושלם

הויברטור הנמכר והמצליח ביותר בעולם יכול להיות גם שלך תוך זמן קצר מאוד!

הויברטור המוצלח ביותר בכל הזמנים

המיני ויברטור Rocket Pocket הצליח לחולל בתעשייה את מה שמעט מאוד מוצרים אחרים הצליחו. הוא נחשב לויברטור המצליח והנמכר ביותר בכל ההסטוריה של תעשיית אביזרי המין וזאת תודות לתכונות והפשטות של המוצר הקטן והחביב הזה. הוא מדוייק בגירוי שהוא מספק, הוא פשוט להפעלה, פשוט לתחזוקה, פועל בעזרת סוללה אחת בלבד והוא מספק את העבודה בצורה מושלמת!

אורגזמות מובטחות – רוקט פוקט מושלם לכל אחת!

מעטים הם הויברטורים שיכולים גם להבטיח וגם לקיים. הרוקט פוקט הוא אביזר קטן, שנראה פשוט ותמים. אך הוא מאוד יעיל ומדוייק בגירוי שהוא מספק והוא מסוגל לעורר כל אחת ללא יוצאת מן הכלל! הוא גם עמיד במים, כך שניתן ליהנות ממנו גם במקלחת, גם באמבטיה ובעצם… בכל מקום ובכל זמן! עם הרוקט פוקט הקטן… את תגמרי כמו גדולה!

הזמיני היום ומחר זה אצלך

כל המוצרים שלנו נארזים באריזה מיוחדת ללא זיהוי שם החנות או תוכן החבילה. החבילות נשלחות כחבילות דואר רגילות ולא מעורר כל חשד. המחיר של המוצר כולל כבר את דמי המשלוח. כל המשלוחים מבוצעים בצורה מאוד מהירה ומקצועית עד לכתובת שלכם. בנוסף ניתן לשלוח מוצרים לכל מקום בארץ באמצעות שליח ובתשלום נוסף ותוכלו לקבל את המוצרים במהירות רבה יותר בבית או במקום העבודה בדיסקרטיות מלאה. עוד פרטים על המשלוחים שלנו תמצאו כאן.
האתר ותהליך הקנייה הוא דיסקרטי ומאובטח לחלוטין עם תעודת SSL בפורמט 256 ביט לאבטחה מלאה על פרטיות הגולש.

מהו הרוקט פוקט?

זהו ויברטור מוקטן וצנוע מאוד המשתייך למשפחת הויברטורים או "אביזרי המין הרוטטים" והוא נחשב לאחד ההצלחות ביותר בעולם בתחום זה. בגלל מחירו הנמוך ויעילותו הגבוהה הפוקט רוקט הצליח למשוך אליו קהל מעריצות גדול מאוד בכל רחבי העולם. הוא מופעל באמצעות סוללת "אצבע" מסוג AA אחת והוא עמיד במים, כך שניתן ליהנות ממנו גם בזמן המקלחת או האמבט.

הרוקט פוקט המקורי מיוצר על ידי חברת Doc Johnson האמריקאית אך קיימים למוצר זה חיקויים רבים הנמכרים בתצורות רבות ומגוונות. הרוקט המקורי הוא בעל תוית ממותגץ ברורה בחלקו העליון והוא עשוי מחומר נעים ורך למגע, בניגוד לחיקויים שלו שעשויים לרב מפלסטיק מבריק רגיל ונמכרים במחירים זולים מאוד (30 עד 50 ש"ח). הרוקט פוקט המקורי אינו רועש כמו החיקויים שלו והוא מספק זמן עבודה ממושך יותר ומענג יותר.