ארכיון הקטגוריה: ידע כללי

7 דרכים לעשות סקס ללא חדירה

זוכרים את הימים האלה בזמן התיכון כשהייתם מתמזמזים עם החבר או החברה שלכם על הספה, הידיים נודדות על פני הגוף, הגופים מתחככים אחד בשני בתנועות סקס לוהט? זו היא הפעילות התמימה הנקראת "סקס יבש". סקס יבש הוא פעילות מינית שלא מערבת חדירה וגינלית או אנאלית. חלק מהפרשנויות לסקס יבש גם לא כוללות סקס אוראלי. ואני נוטה להסכים עם זה, מכיוון שסקס יבש הוא סוג של "סקס בטוח ללא חדירה", וסקס אוראלי הוא גם סוג של חדירה. לפעמים זה הכרחי או חכם לבצע סקס יבש במקום חדירה. לדוגמה, כאשר רק הכרתם מישהו, או אם אתם מחכים שהגלולות יתחילו לפעול, או שכחתם את הקונדומים שלכם (אופס!), האשה במחזור, מחכים לתוצאות של הבדיקות למחלות מין, או אם אתם מחכים עד הנישואין לפני שתשכבו בפעם הראשונה. בכל מקרה שלא יהיה, הנה לכם 7 דרכים לביצוע סקס יבש בצורה בטוחה.

1. מזמוזים עם הפטמות:

החזה משחק תפקיד חיוני בסקס היבש. נשיקות ומציצות בפטמות, או בשדיים, יכולות להיות מדליקות מאוד עבור הגבר והאישה, ויכולות לעתים קרובות להוביל לאורגזמה. במצבים מסוימים, הגבר יכול להשתמש בשדיים כמקום להכניס אליו את הפין שלו (סקס בין השדיים) וכל עוד נוזל הזרע לא נכנס לפה, זהו סקס בטוח.

2. השתמשו בידיים:

החדרת אצבעות או אוננות הן דרכים נפלאות לגמרי לביצוע פעילות מינית ללא חדירה. נשים רבות יכולות להגיע לאורגזמה בקלות על ידי משחק עם הדגדגן, ורוב הגברים נהנים מאוד כשהאשה "עושה להם ביד" אפילו כשכן יש אופציה לסקס. בנוסף, שתי הפעולות האלה מעולות למשחק מקדים, ולא מזיק להתאמן עליהן!

3. שפשוף נעים:

dry_sex4_500מסאז' או עיסוי ארוטי הם דרכים נפלאות להכיר את המאהב שלכם יותר טוב. מאהבים חדשים יכולים ליהנות מהיופי של גופו של האדם השני ללא הצורך בחדירה עצמה. רק וודאו שסיכמתם כמו שצריך על הגבולות שלכם, כי הידיים עלולות לנדוד אל מקומות לא רצויים…

4. להקניט ולגרות:

אתגרו את החשפנית הפנימית שבכן, והציגו בפני המאהב שלכן ריקוד חשפני! שבו לו מעל המפשעה שלו, תנו לו לגעת בכן – אבל רק קצת. התחככו בו קצת, הדליקו את החושים שלו בזמן אימון הכוח המיני שלכם כאשה סקסית! ואז, כשאתן מוכנות לסקס, הוא יריץ בראש שלו את הריקוד הסקסי ויהיה לגמרי בשליטתכן!

5. שגעון המזמוזים:

האם אתם זוכרים איך הבטן שלכם התהפכה בזמן הנשיקה הראשונה שלכם? דמיינו שיש לכם את התחושה הזאת כאדם בוגר. נשיקות, נשיכות ומציצות יכולות להיות מאוד מלהיטות ויכולות להוביל לאורגזמה אצל הגבר ואצל האשה. זה נכון. נשיקות לוהטות בשילוב עם קצת ידיים נודדות יכול להוביל לאורגזמות!

6. סקס עם הבגדים:

זה בעצם ה"סקס היבש" שבדרך כלל מדברים עליו. סקס עם הבגדים הוא סקס ללא סקס. אתם משתמשים בגוף שלכם כדי לענג אחד את השנייה בזמן שאתם לבושים לגמרי. הגבר יכול לגמור, וגם האשה, עם שילוב נכון של נשיקות וסקס יבש. רק היזהרו מכפתורים בולטים ורוכסנים, הם עלולים להיות ממש כואבים…

7. עשו שימוש בצעצועי מין:

אוננות הדדית היא כיפית! אתם יכולים להציג אותה אחד בפני השנייה או לשחק ביחד. השתמשו בצעצועי מין כדי להגביר את העונג עבור שניכם. לפעמים, להיות ביחד במצב סקסי הרבה יותר חשוב מהחדירה עצמה. בנוסף, צפייה בפרטנרים בזמן שהם מאוננים מלמדת אתכם מה הם באמת אוהבים, מה מדליק אותם ומה באמת עושה להם את זה!

טיפ האישי:

סקס יבש הוא דרך נהדרת להיות קרובים, אינטימים ובטוחים. הוא יכול לעזור להגן עליכם ממחלות מין, אבל הוא עדיין יכול להיות מסוכן, תלוי מה אתם עושים. ההימור הכי בטוח הוא להיבדק קודם ולהתחיל עם פעולות בהן אין החלפת נוזלים אינטימיים.

נוזל הזרע כנוגד דיכאון

אולי אתם מכירים את "אפקט מקלינטוק", ההשקפה שאומרת שכאשר קבוצה של נשים בגיל הפוריות גרות או עובדות ביחד (במעונות האוניברסיטה, בצבא, במקום עבודה, וכו'), במשך הזמן תקופות המחזור שלהן הופכות למסונכרנות. ההסבר המקובל הינו שהנשים "מאתרות" את הפרומונים אחת של השנייה, שהם ניחוחות עדינים שכל אחד מאיתנו מייצר, ואיכשהו הריחות המאוד-חלושים האלו שהם בעצם רכיבים חזקים מאוד, משפיעים על ההורמונים של הנקבות וגורמים לתקופות המחזור שלהן להגיע באותו הזמן.

אך באוניברסיטה של מדינת ניו יורק, שני פסיכולוגים מהפכניים גילו שאפקט מקלינטוק לא קיים אצל לסביות. למה לא? גורסון גאלופ ורבקה בורץ' הבינו שההבדל היחידי האמיתי בין לסביות ונשים הטרוסקסואליות הוא שההטרוסקסואליות נחשפות לזרע. הם שיערו שאולי הכימיה של הזרע קשורה לאפקט מקלינטוק. אבל אם זה היה נכון, הואגינה חייבת לספוג רכיבים מהזרע שמשפיעים על הפרומונים של הנשים.

חשיפה ואגינלית לנוזל הזרע עשויה להעלות את מצב הרוח של האשה. הזרע ידוע כחומר שאינו נספג על ידי הואגינה, תאי הזרע שוחים דרכה בדרכם לתוך הצינורות הפאלופנים היכן שההתעברות מתקיימת. אבל זרע (נוזל השפיכה) מכיל רק כ-3% של תאי זרע. השאר הינו נוזל הזרע: בעיקר מים, ובנוסף עוד בערך 50 רכיבים: סוכר (כדי להזין את תאי הזרע), חומר המדכא את מערכת החיסון (כדי למנוע ממערכת החיסון של האישה להשמיד את תאי הזרע) , ובאופן מוזר, שני הורמוני מין נשיים והרבה רכיבים שמעלים את מצב הרוח: אנדורפינים, אסטרון, פרולקטין, אוקסיטוצין, תירוטרפין (הורמון משחרר) וסרוטונין.

הריקמה הואגינלית הינה בעלת פוטנציאל ספיגה גבוה. היא עשירה בדם וכלי דם ממערכת הלימפה. בהתחשב בספיגות של הואגינה וכל המרכיבים משפרי מצב הרוח שנמצאים בזרע, גאלופ, בורץ' והקולגה שלהם מ-SUNY, סטיבן פלטק, תהו האם החשיפה לזרע יכולה להיות קשורה למצב רוח טוב יותר ופחות דיכאון. הם העבירו סקרים ל293 נשים בקולג' SUNY אלבני, על מגע מיני עם ובלי קונדומים. ואז נתנו לנשים האלו את "מלאי הדכאון של בק", מבחן סטנדרטי של מצב הרוח. בהשוואה בין נשים ש"תמיד" או "כמעט תמיד" השתמשו בקונדומים, הואגינות של אלה ש"אף פעם לא משתמשות" היו חשופות לזרע, והנשים האלו הראו מצב רוח טוב יותר באופן מובהק – פחות סימפטומים דכאוניים, ופחות התקפי דכאון. בנוסף, גם בהשוואה לנשים שלא קיימו יחסי מין כלל, הנשים שנחשפות לזרע הראו מצב רוח מורם יותר ופחות דכאון.

בינתיים, סקס לא מוגן בדרך כלל מקושר להערכה עצמית שלילית ומצב רוח דכאוני.

בקרב נשות קולג', סקס לא מוגן כולל יחסי מין ללא קונדום, אז היינו מצפים שסקס ללא קונדום יהיה קשור ביותר סימפטומים דכאוניים, ודכאון יותר חמור הכולל נסיונות התאבדות. למרות זאת, במחקר גאלופ-בורץ'-פלטק, מתוך הנשים ש"תמיד" או "בדרך כלל" השתמשו בקונדומים, בערך 20 אחוזים דיווחו על מחשבות אובדניות, אבל מתוך הנשים שמשתמשות "לפעמים" בקונדומים, הספרות היו הרבה יותר נמוכות, 7 אחוזים, ומתוך הנשים ש"אף פעם" לא השתמשו בקונדומים, רק 5 אחוזים דיווחו על מחשבות אובדניות. (המחקר הזה מבוקר גם עם התחשבות באורך מערכות יחסים, כמות יחסי המין, שימוש בגלולות, והימים שעברו מאז הפעם האחרונה של קיום יחסי מין.) אז ההשערה שלנוגדי הדכאון בתוך נוזל הזרע יש השפעה אמיתית על הרמת מצב-הרוח היא אפשרית בהחלט.

לבסוף, נזכור גם שבנוסף למרכיבים נוגדי הדכאון, הזרע גם מכיל שני הורמוני מין נשיים, פוליסל – הורמון ממריץ (FSH), וההורמון לוטרופין (LH). הראשון מדרבן את הבשלת הביצית בשחלה. LH מעורב בגרימת הביוץ. למה שזרע יכלול מרכיבים שמעודדים את הביוץ? מנקודת מבט אבולוציונית זה מאוד הגיוני.

אם נסתכל על המשפחה הביולוגית הכי קרובה שלנו, השימפנזות. זרע השימפנזות אינו מכיל FSH או LH, אבל נקבות מבייצות מפתחות ישבן אדום, סימן מובהק לפוריות ומוכנות להתרבות. בניגוד לזה, לנקבות האדם יש ביוץ חבוי. גברים אינם יודעים מתי הנשים הן הכי פוריות. בהשוואה לגברים שבזרע שלהם אין הורמונים מעודדי ביוץ, לאלה שהזרע שלהם מכיל את ההורמונים האלו יהיה יתרון ברבייה. הנוזל הזרע שלהם יעודד ביוץ, ולתאי הזרע שלהם יהיה סיכוי גדול יותר להפרות ביציות.

אנחנו לא תומכים בכך שאנשים בגיל הפוריות יפסיקו להשתמש בקונדומים כדי להרים את מצב הרוח של האישה, בסיכון של הריון בלתי מתוכנן. אבל האפקט הזה יכול להיות שימושי בשביל נשים מעל גיל 50, אשר חוות את דכאון גיל המעבר.

המורכבות הכימית של נוזל הזרע מרתקת את המדענים בכל העולם. עד לאחרונה, מדענים האמינו שהמטרה היחידה של נוזל הזרע הייתה להזין את תאי הזרע ולהגן עליהם בדרכם לעיבור. אבל עכשיו נראה שנוזל הזרע מעודד ביוץ וגורם לאישה להרגיש שמחה יותר. זה יכול להסביר למה הרבה נשים מדווחות על גדילת הדחף המיני בזמן הביוץ…

– עוד מאמר בנושא באתר מאקו.

קניית אביזרי מין באינטרנט

קנייה בחנויות סקס באינטרנט הפכה להיות דבר נורמלי ומקובל בעולם בכלל ובשוק הישראלי בפרט. עולם אביזרי המין וצעצועי המין הולך ומתפתח עם השנים, האטרקציות הרבות והשימושים המענגים בתחום זה מושכים גברים, נשים וזוגות שרוצים לחחות חוויה מסעירה ומרגשת שתעורר את עולם המין שלהם במקומות חדשים.

למה הכי טוב לקנות באינטרנט?

דיסקרטיות, נוחות ומחירים טובים. אפשר למצוא היום מגוון אביזרי מין וצעצועים לשיפור החוויה המינית, כגון תכשירי עיסוי וסיכה, ויברטורים, מוצרים המדמים איברים אמיתיים לשימוש אישי או לשימוש זוגי, וכל אלה ניתנים לקנייה דרך האינטרנט. עידן החנויות הרגילות פחת וכאשר יש הזדמנות לשבת בבית ולבחור בדיסקרטיות מלאה את המוצר המבוקש, הרי שהלקוח מעדיף זאת. זה הרבה יותר נוח לשבת בבית ולחפש במסך המחשב את המוצרים המתאימים לכל אחד, זה הרבה יותר פרטי ודיסקרטי, במיוחד כשמדובר בתחום אישי ופרטי כמו סקס וצעצועי סקס, בנוסף, אין את החשש שיש כאשר נכנסים לחנות רגילה ואולי יכולים לראות שם מישהו מוכר מהשכונה, מישהו מהעבודה, הלימודים, חברה של האישה וכו'.

מה כדאי לקנות בפעם הראשונה

אם אתם חדשים בתחום אביזרי המין, מומלץ לבצע קנייה של מוצרי מיינסטרים, כגון ויברטור, דילדו, פלשלייט או ערכה אירוטית לשיפור החוויה המינית בחדר המיטות שלכם. אם אתם ממש לא יודעים מה מתאים לכם, נסו להמנע מהוצאה כספית גבוהה מ-250 שקלים בקנייה הראשונה. רב אביזרי המין במחירים האלה הם הפשוטים יותר, קלים לתפעול ולא "מפחידים" במיוחד.

איך קונים באינטרנט?

הדרך הטובה ביותר לקנות אביזרי מין באינטרנט, כאשר אנחנו יודעים מה אנחנו באמת רוצים לקנות ובאיזה אתר (אם יש המלצה מסוימת), היא להקיש את שם האתר בגוגל ולהמשיך משם הלאה לרכישה. אם לא יודעים מה בדיוק רוצים ואיפה קונים, הרי שהאינטרנט מאפשר את השיטוט והחיפוש האישי בו כל אחד יכול להסתכל, לראות מוצרים וצעצועי מין, לבדוק מה מתאים לו או לה, לראות את סרטוני ההדגמה, וגם להחליט ביחד מה רוצים לקנות. כמעט כל חנויות הסקס באינטרנט מאפשרות קנייה בכרטיס אשראי ללא רישום כלשהו בדו"ח הקניות של חברת האשראי שמזכיר רכישה בתוך חנות סקס, גם זה חשוב למי שרוצה לשמור על דיסקרטיות.

אבטחת SSL  וגלישה עם HTTPS

לא הרבה יודעים זאת, אבל SSL  היא שיטת הצפנה הנפוצה ביותר בעולם שאינה מאפשר לצד שלישי לראות מה המחשב שלכם שולח אל שרת האינטרנט של האתר ממנו אנחנו קונים, מוסרים את פרטינו ואת פרטי כרטיס האשראי. היום הדפדפנים שלנו כבר יודעים לזהות אם מדובר באמת בתקשורת מוצפנת ואמורים להתריע אם יש בעיה של הצפנה – במקרה של בעיה או במקרה של ספק, פשוט אין ספק! לא לקנות במקום הזה בשום פנים באופן. ייתכן שהאתר הזה נפרץ ומתבצעת מאחוריו פעילות בלתי חוקית שתוביל אתכם להפסד פרטי כרטיס האשראי או חשבון הפייפל שלכם!

חנויות רבות אוהבות להתפאר ב"אבטחת הSSL" שלהן. האמת היא שזהו סטנדרט בינלאומי ולפי החו במדינת ישראל, כל חנות שרוצה לסלוק ולחייב לקוחות בצורה מקוונת, כולל מסירת פרטים אישיים, מחוייבת לעבוד תחת פרוטוקל אבטחה של SSL. לכן יש לשים לב, שאם במקרה שלנו, חנות סקס מספרת לכם שהקנייה בה היא מאובטחת ומראה לכם סימנים של אבטחת מידע (כמו מנעול וכל מיני אייקונים שונים) אין זה אומר שאתם נמצאים תחת אבטחה אמיתית! בדקו בדפדפן שלכם אם התקשורת שלו היא מאובטחת, אל תסתמכו על אתרים שאומרים לכם את זה.

טלפון אמיתי או קו נייד

אולי זה מיותר אבל חשוב לעורר את תשומת ליבכם גם בעניין זה. חנויות סקס רבות מרבות לפרסם מספרי טלפון ניידים או מספרים עם קידומות מוזרות ובלתי מוכרות. זה יכול להיות באמת מעשה תמים וחוקי, אך תחשבו מה יכול לקרות אם תבצע הזמנה והמוצר לא יגיע לעולם, תתקשר למספר הנייד המפורסם באתר והמספר לא זמין יותר, אין רישום, אין אזכור ואין שום זכר למפעיל החנות. כל אדם יכול בכל רגע נתון להכנס לסניף של דואר או קיוסק ולקנות קו טלפון נייד בלתי מזוהה ולעשות איתו מה שהוא רוצה, זה עולה כמה עשרות שקלים בלבד! השאלה היא: האם אתם רוצים למסור את הפרטים האישיים שלכם, פרטי הבנק או פרטי האשראי שלכם לאדם שמפרסם מספר טלפון נייד..?

בטחון מלא בקנייה בכרטיס אשראי?

מכיוון שאין באמת בטחון מלא בקנייה באינטרנט, חייבים לקחת כמה אמצעי זהירות ולפתוח היטב את העיניים. למי שחושש מחשיפת כרטיס האשראי שלו ברחבי האינטרנט, יש חברה שנקראת פייפל (PayPal) שהיא הפתרון לחשש הזה. מדובר בחברת בת של ענקית המכירות האמריקאית eBay, אשר נחשבת לבנק המקוון הגדול ביותר והמאובטח ביותר בעולם. השימוש בחשבון פייפל מאשר לכם להשאר חסויים ומבוטחים כמעט לגמרי (לא ב-100%) בעת הקניות שלכם באינטרנט. חברת פייפל מציעה דרכי התגוננות ברמה גבוהה שניתן דרכן לבצע רכישות שונות באינטרנט מבלי למסור לחנות את פרטי האשראי האמיתיים ולהיות בטוחים שהפרטים של כרטיס האשראי, הפרטים האישיים, המוצרים שנרכשו – כל אלו נשארים בגדר חסויים ב-100%. כל מה שהחנות תקבל במעמד התשלום יהיה אישור מחברת  PayPal על ביצוע התשלום וכתובתכם.

איפה כדאי להזהר

כמו בכל תחומי המסחר והקמעונאות, ישנם סוחרים "לא כשרים" שבמובן מסויים מתנהגים כמו
"חאפרים" ולא שומרי על כללי האתיקה הבסיסית מול הלקוחות, וכאשר מדובר בקנייה דיסקרטית כמו של אביזרי מין, הנקודה הזאת הופכת לרגישה שבעתיים. חייבים לדעת שחנויות סקס רבות בישראל קיימות כמסיכה בלבד לעסק בלתי חוקי המסתתר מאחורי חנות הארוטיקה, הרבה פעמים אפשר לזהות אותם בגלל שהם מנסים לפתות את המבקרים באתר להכנס לצפות בסרטים פורנוגפיים, הכרויות לצורכי סקס בלבד וכדומה. מדובר באתרי פורנוגרפיה, זנות וכיוצא בזה המסתתרים מהחוק באמצעות חנות סקס כביוכול חוקית. חשוב מאוד להזהר מעשיית עסקים עם חנויות שמעוררות חשד כזה מכיוון שאתם עלולים להכנס למלכודת בה פרטיכם האישיים עלולים להגיע לידיים בלתי מורשות, פרטי האשראי שלכם יכולים להגנב ואתם עלולים למצוא את עצמכם יום אחד עם מינוס גדול בכרטיס האשראי שלכם בלי כיסוי ובלי ביטוח.

לכן, חשוב מאוד להקפיד לקנות רק מחברות מוכרות, לרב מדובר בחנויות סקס שמזהות עצמן בצורה טובה, עם כתובת של החברה, טלפון ושם חברה המוכר על ידי רשויות המס. הקפידו להתרחק מחנויות שלא מציעות גישה לנתונים אלו בקלות ובנוחות וכאמור, מחנויות עם מספרי טלפון ניידים או מקידומות בלתי מוכרות. אם אתם חשים, אפילו לרגע אחד, שמנסים להקשות עליכם במציאת הפרטים הנ"ל, מצאו את עצמכם כמה שיותר מהר בחזרה בגוגל בחיפוש מקום אחר לקנות בו את המוצרים שלכם.

טיפ ממומחה אינטרנט ואבטחת מידע

אם התעורר אצלכם חשד, אפילו הקטן ביותר, כי אכן מדובר בחנות סקס שמאחוריה יש כוונות "לא טובות", לא חוקיות וכיוצא בזה, אחרי היציאה מהחנות דאגו גם לנקות את זכרון המטמון של הדפדפן שלכם ואת העוגיות (cookies) שהאתר שמר במחשב הזה. לא הרבה יודעים זאת, אבל הנתונים האלה ששמרו במחשב שלכם יכולים לשמש את אותם האנשים באתרים אחרים כדי לזהות אתכם ולהבין שכוונותיכם לקנייה אכן קיימות – במקרה כזה יהיה להם קל יותר לפתות אתכם לקנות ולמסור את פרטיכם האישיים ופרטי התשלום – זכרו תמיד שפעילות בלתי חוקית באינטרנט היא פעילות מתוחכמת ומספיק לדעת להזהר מכמה נקודות פשוטות כדי להשאר בטוחים.