שאלות נפוצות

שאלות נפוצותאנשים עדיין חושבים שלבצע קנייה בחנות למבוגרים בלבד עלול להיות תהליך לא פשוט, לא דיסקרטי ואפילו מסוכן. אך באתר שלנו ההיפך הוא הנכון.
אחרי עבודה קשה במשך מספר שנים הצלחנו להפוך את האתר שלנו לחנות מקוונת שהיא גם מאובטחת ודיסקרטית וגם פשוטה מאוד להפעלה. אם יש לכם ביקורת על כך, נשמח מאוד לשמוע על זה, בתחתית דף זה נמצא טופס פנייה מאובטח בדיוק בשביל זה!

חשוב להבין

המשמעות של לקנות באתר המאובטח שלנו היא שהקנייה והמשלוחים אצלנו הם דיסקרטים לחלוטין. השכלנו להכיר בצורך הבסיסי הזה של הלקוחות שלנו לבצע קניות בצורה בטוחה וסודית – וכך בדיוק אנחנו עובדים.

שאלות לפני הקנייה

כל הגלישה באתר שלנו מאובטחת. אנו חנות הסקס הוירטואלית היחידה בארץ התומכת בפרוטוקל SSL בכל דפי האתר ולא רק בטופס התשלום!
חנות סקס ארוטיקס מאובטחת
אנחנו מקפדים מאוד על הביטחון והדיסקרטיות של כל הגולשים והלקוחות שלנו. בנוסף, פרטי התשלום לעולם לא מגיעים אל השרתים שלנו (אלא רק אישור התשלום) כך שאתם יכולים להיות רגועים שגם במקרה של פריצה לשרת שלנו לא יהיה לפורצים שום מידע על אמצעי התשלום שלכם!

משתי סיבות עיקריות ועקרוניות:
האחת, אתרי אינטרנט בעלי מועדון לקוחות מחזיקים בבסיס נתונים של לקוחותיהם – זה דבר מאוד מסוכן מבחינת אבטחת האתר ואבטחת פרטיהם האישיים של הלקוחות.בחרנו להיות הכי בטוחים והכי דיסקרטים שאפשר בכל הנוגע לאבטחת המידע על לקוחותינו וזה בלתי אפשרי מבחינתנו להחזיק במאגר לקוחות בגלל אופיה של החנות (דבר שעלול להזמין גופים עוינים דווקא בגלל קיומו של מועדון כזה). לדעתנו, מועדון לקוחות הוא לא חיוני ולא אחראי, וזה נוגד את העקרונות שלנו. כמו שנאמר "less is more".
הסיבה השנייה היא אמינות. ישנם אתרים המציעים לגולשים להפוך לחברי מועדון כדי לקבל הנחות בתמורה לתשלום "סמלי" לקבלת כרטיס חבר מועדון. זה לא נכון מבחינתנו. אנחנו לא רוצים להכריח אף אחד להיות חבר מועדון ומעדיפים להציע בדיוק את אותו המחיר לכל הלקוחות באופן שווה ושווה.

כדאי מאוד להעדיף אותנו על פני חנויות סקס אחרות מכמה סיבות טובות:

  • כי אנחנו עובדים עם מוצרים איכותיים בלבד ללא יוצא מן הכלל. אנו עובדים מאוד קשה בשביל לשמח את הלקוחות שלנו ושביעות הרצון של לקוח היא המטרה העיקרית שלנו.
  • השירות שלנו הכי טוב והמשלוחים הם מהירים וזולים. בכל קנייה באתר תהיה לכם האפשרות לקבל את המוצרים בדואר רשום או לאיסוף עצמי ללא תוספת תשלום.
  • כי אנחנו מאמינים שחווית הקנייה מתחילה באתר ומסתיימת בעת פתיחת החבילה אצלכם בבית. ואנחנו יודעים כמה כיף לקבל מתנות ויודעים כמה שזה כיף שזה בא בהפתעה…
  • אצלנו האבטחה היא כפולה. כל עמודי האתר הם מאובטחים עם טכנולוגית SSL בפורמט 256-ביט לשמירה על התקשורת בין המחשב שלכם לאתר שלנו. ובנוסף, פרטי התשלומים אינם מעוברים אלינו אלא לחברת הסליקה של כרטיסי האשראי או לפייפאל, כך שהם לא מאוחסנים אצלנו לעולם.
  • כי אנו נותנים אחריות מלאה בכל קנייה, ואם קיבלתם מוצר שלא מוצא חן בעינייכם מכל סיבה שהיא, כל עוד לא נפתחה האריזה תוכלו לבקש אישור החזרה ולשלוח אותו אלינו או להביא אותו אל דלפק השירות שלנו בתיאום טלפוני מראש. אנו לא נשאל אתכם שאלות ולא נבקש הסברים. אנו נזכה אתכם על פי חוק או נציע לכם להחליף את המוצר באחר.
  • כי אנו באמת כאן בשבילכם! ניתן לפנות אלינו בצורה דיסקרטית ואישית.

בהחלט כן! אם אין לכם כרטיס אשראי זמין תוכלו לשלם באמצעות חשבון PayPal, או באמצעות כרטיס אשראי נטען מרשות הדואר. בנוסף ניתן כמובן להגיע אל דלפק השירות שלנו בתל אביב ולשלם במזומן.

שאלות אחרי הקנייה

המעקב אחר המשלוחים אצלנו הוא נח ופשוט וחשוב לנו מאוד שהלקוח יהיה מעודכן בכל שלבי המשלוח. באמצעות דף מעקב ההזמנות ניתן בקלות לראות את סטטוס ההזמנה שלכם. אנו נשלח לכם אוטומטית מייל עדכון עם מספר מעקב וקישור לאתר רשות הדואר, מייד לאחר שהמשלוח ייצא לדרך ונקבל את מספר המעקב הפעיל. כל המשלוחים בדואר רשום או עם שליח מקבלים מספר למעקב אונליין. ניתן בקלות רבה לראות בדיוק היכן נמצאת החבילה בכל שלבי האספקה.
בעתיד אנו מתכננים לבצע התממשקות אוטומטית עם מאגר המשלוחים של רשות הדואר, כך שניתן יהיה לראות משלוחים שנשלחו אליכם בזמן אמת, גם דרך האתר שלנו וגם דרך אפליקציה בסמארטפון.

מספר ההזמנה שלכם נשלח אליך ביום שביצעת את ההזמנה באמצעות המייל. בדף החשבון שלי תוכל להכנס עם שם המשתמש/מייל וסיסמא שקבעת בעת התשלום (לא יעבוד אם ביצעת תשלום כ"אורח ללא הרשמה"), שם תוכל לראות את רשימת כל ההזמנות הקודמות והפירוט של כל אחת מהן.

אנו שומרים חלקית את פרטי הלקוח בלבד ואין לנו שום מאגר של פרטי תשלום מכיוון שהאתר שלנו מאובטח ומאפשר תשלום מוצפן ומאובטח ישירות אצל חברת הסליקה. את פרטי הלקוחות החלקיים אנו שומרים במאגר לא מקוון כדי לתת שירות טוב יותר ללקוחות שלנו. מאגר זה אינו זמין באינטרנט ואינו ניתן לגשת אליו. אנו לא משתפים את המידע הזה עם צדדים שלישיים. הפרטים היחידים שאנחנו שומרים אצלנו הם הכרחיים על מנת לתת שירות מצויין ללקוח. אנו משוכנעים שללקוח מגיעה 100% דיסקרטיות ולכן אנו מקפידים מאוד לשמור את מאגר הלקוחות שלנו במקום בטוח.

זמן הגעת המוצרים שהוזמנו באתר ונשלחו באמצעות רשות הדואר משתנה מאוד מכתובת ולכתובת. בנוסף רשות הדואר לעיתים גם מעכבת משלוחים לאזורים מרוחקים או בזמן חגים וסופי שבוע. 99% מהמשלוחים שלנו מגיעים ליעדם תוך 7 עד 14 ימי עסקים, 80% מהם מגיעים תוך פחות מ-7 ימי עסקים, 70% מגיעים ליעדם תוך 5 ימי עסקים או פחות.

שאלות לגבי משלוחים והחזרות

shipping_boxאנו עובדים עם חבילות חלקות בלתי מודפסות ולא מזוהות. פרטי השולח היא חברת שיווק בלתי מזוהה ללא שום קשר לתחום הסקס והמבוגרים בלבד. המוצרים נארזים בקפידה על מנת למנוע מהשליח או מאנשי הדואר לדעת מהו תוכן החבילה. במשך השנים לא הייתה אף תקלה בנושא המשלוחים ופתיחתם על ידי הדואר או שליחים כי החבילות שלנו נראות משעממות ולא מעוררות חשד. עוד פרטים בעמוד המשלוחים.

לא. הזמנה שבוצעה באתר שלנו או באתר חיצוני לא ניתנת לביטול או שינויי. אבל אם מכל סיבה שהיא אתם חשים שחלה טעות בהזמנה, אנא פנו אלינו ונשמח לנסות לשנות, לבטל או להוסיף דברים נוספים להזמנה שלכם.

מכיוון שקיימים מספר שיטות משלוח שונות, החלטנו לתת ללקוח לראות ולבחור את שיטת המשלוח עם המחיר המתאים במעמד התשלום בלבד. בנוסף, מדי פעם אנו מפרסמים מבצעים המאפשרים ללקוח לבצע קנייה באתר וקבלת המוצרים עם שליח ללא תשלום נוסף. עלויות המשלוחים באתר משתנות גם לפי סוג המוצר, גודלו ומשקלו. עוד פרטים על המשלוחים.

אין הרבה מה לעשות. מוצרי מין ואביזרי מין אינם ניתנים להחלפה או החזרה. אתם בטח לא הייתם רוצים לקבל מוצר שהיה אצל לקוח אחר קודם, נכון?

התשובה לשאלה שלך לא נמצאת בדף זה?

אין שום בעיה! אנא פנה אלינו באמצעות טופס זה ונשמח לענות לך במהרה. (ואם יש צורך, נשמח להוסיף את שאלתך לדף זה)

שדות מסומנים בכוכבית הם חובה.