דיסקרטיות מלאה עם גלישה מאובטחת

100% דיסקרטיות מובטחת

אריזה דיסקרטיתאנו מאפשרים לכם לקנות בשיא הביטחון והדיסקרטיות כדי לאפשר ללקוחות מכל הארץ ליהנות מהמוצרים שלנו.
המשלוחים שלנו נארזים בחבילות לא מודפסות או חבילות של רשות הדואר בלבד.
שם השולח על גבי החבילה לעולם לא יעורר שום חשד. פרטי העסקה בתדפיס האשראי שלכם יופיע בשם חברת שיווק ולא על שם החנות שלנו.

100% ביטחון בקנייה

גלישה מאובטחתכל האתר שלנו מאובטח לגלישה בטוחה ודיסקרטית. אנו משתדלים לנקוט בכל אמצעי הזהירות האפשריים על מנת לשמור על פרטיות הלקוחות שלנו.
לא רק התשלום מבוצע בדף מאובטח אלא כל הגלישה באתר היא מוצפנץ באמצעות תעודת אבטחה SSL  ברמת הצפנה גבוהה של 256 ביט. למניעת זליגת מידע לצד שלישי.
אנו לא מחזיקים במאגר לקוחות ואמצעי תשלום למניעת פריצות וגניבת פרטים רגישים. רק כך אנו יכולים להיות בטוחים שהמידע המצוי באתר לא מסוכן ולא שווה כל ערך.

דלפק שירות אנושי אמיתי

שירות לקוחות אנושיהחנות שלנו היא מן הבודדות בארץ הפועלות באופן מקוון מלא אך עם דלפק שירות ואיסוף עצמי ומענה אנושי מקצועי במרכז תל אביב. ניתן להגיע אל דלפק השירות שלנו (בתיאום מראש) בכל ימות השבוע כדי לאסוף את ההזמנות בצורה דיסקרטית, להחזיר מוצרים או להחליף מוצרים שנקנו באתר. לפרטים נוספים לחצו כאן.

למה לבחור דווקא בחנות שלנו?

  • כי אצלנו זה באמת מאובטח – כל האתר שלנו מאובטח לגלישה בטוחה ודיסקרטית. לא רק עמוד התשלום אלא כל האתר! רק כך אנו יכולים להבטיח שכל התקשורת בין המחשב שלכם לאתר שלנו תהיה מוצפנת ומאובטחת על מנת לשמור על הפרטיות שלכם.
    חנות סקס ארוטיקס מאובטחת
  • כי אצלנו זה הכי דיסקרטי – האתר שלנו 100% מותאם למובייל, זאת אומרת שתוכלו לגלוש אל החנות שלנו דרך הסמארטפון או הטאבלט בנוחות ובדיסקרטיות גמורה. כל המשלוחים שלנו הם באריזות לבנות או חומות ללא זיהוי החנות או תוכל החבילה.
  • כי יש לנו דלפק שירות פיזי ולא רק חנות וירטואלית – המון חנויות באינטרנט מציעות למכירה מוצרים ממלאי וירטואלי שלא תמיד קיים. אצלנו יש מחסן אמיתי עם דלפק שירות אנושי אמיתי. בנוסף תוכלו לדבר איתנו טלפונית ולתאם הגעה לאיסוף ההזמנה מתל אביב ללא תשלום נוסף. כ שאתם קונים מוצר אצלנו, בטוח תקבלו אותו ויהיה לכם אל מי לפנות במקרה של תקלה במוצר או צורך בהחלפה.
  • כי אנחנו דואגים ללקוחות שלנו – אנו מקפידים שלקוחותינו יקבלו את המבחר של המוצרים הכי טוב. אנו לא מעוניינים להציג קטלוגים של מאות ואלפי מוצרים שרובם לא שווים אפילו אגורה. כל המוצרים שלנו הם טובים, איכותיים ומהנים באמת!
  • כי הקנייה אצלנו היא נוחה ומהירה – חווית הקנייה חשובה לא פחות מהמוצר והשירות שהלקוח מקבל. אנו רוצים שהגולשים באתר ירגישו טוב עם מה שהם רואים אצלנו, עם מה שהם לומדים אצלנו ועם המוצרים שהם קונים מאיתנו. מאות מוצרים מפורסמים באתר עם תמונות גדולות ומפורטות, תיאור מקיף של המוצר ופרטים טכניים רלוונטים. כל אלה על מנת שהלקוחות שלנו יוכלו לקנות בקלות ובמהירות את המוצרים שהם באמת רוצים.
  • כי אנו מאפשרים תשלומים נוחים – ניתן לשלם בכל כרטיסי אשראי בעד 5 תשלומים שווים ללא ריבית או הצמדה. בנוסף ניתן לשלם עם חשבון PayPal ללא כל תוספת תשלום.

יש לכם שאלות נוספות?

תוכלו לצפות בכל השאלות הנפוצות כאן!