שחררי את הגיישה שבתוכך

"אני הולך להכניס את אלה לתוכך… בשביל העונג שלך ושלי". ככה כריסטיאן גריי מציג את כדורי הרטט לאנסטסיה בספר חמישים גוונים של אפור.
ברגע שהכניס אותם לתוך הנרתיק שלה, התגובה של אנסטסיה היא, "אני לא יכולה להרגיש אותם – אבל…אני יודעת שהם שם".
ואז, היא מצהירה תוך כדי תנועה, "הכדורים מושכים מטה ואני מתכווצת סביבם באופן בלתי-נשלט. הם גורמים לי להיות זקוקה, זקוקה לסקס".

הקטע הזה נחרט בדמיונן של אלפי נשים (וגברים) בכל רחבי העולם אשר בפעם הראשונה הבינו את הערך הפרקטי והפנטסטי של הכדורים הסינים הרוטטים. המכירות שלהם ושל מוצרים נוספים דומים, ביניהם הכדורים המקוריים מהאוסף הרשמי של חמישים גוונים של אפור, עולות מאז ועד היום. הם ידועים גם ככדורים החכמים, כדורי אהבה, כדורי אורגזמה, כדורי וונוס וכדורי גיישה. יש שאומרים שהם הומצאו כבר במאה ה-6 כאשר נשים מהמזרח השתמשו בכדור גיישה אחד כדי להגביר את העונג של הגבר בזמן החדירה.

בסוף המאה ה-16 גברים אירופאים רבים, במהלך טיולים בבורמה ובתאילנד, נהנו מהחוויה הזאת ותארו ביומנים שלהם כיצד הכדורים האלו עזרו לגרות את הפין ולהגביר את האורגזמות שלהם בזמן יחסי מין. המטרה של הכדורים האלו הפכה מסיפוק עונג לגבר בלבד, להגברת העונג המיני עבור שני הצדדים כאשר אנשים העוסקים בטנטרה ותאואיזם סיני עודדו את ההכנסה של הכדורים כאשר חקרו את הצד החושני של שני המינים.

לא עבר הרבה זמן ואנשים גם הבינו שהכנסת הכדורים האלו מחזקת את שרירי הרחם והאגן של האשה, מה שעוזר לעבוד על רשת השרירים שתומכת בתחתית הרחם. השרירים האלו לא רק מתכווצים בזמן אורגזמה, מה שמגביר את העונג עבור שני הצדדים, אלא גם שולטים בזרימת השתן ותנועות המעי ומונעים דליפה של שלפוחית השתן בזמן שיעול, צחוק או עיטוש, במיוחד אצל נשים מבוגרות יותר.
שרירים אלה גם נמתחים בזמן לידה. אז שמירה עליהם בכושר היא מאוד חשובה גם למיניות וגם לבריאות איברי המין שלנו. כיום השימוש במשקולות וגינליות או כדורי וונוס מומלץ לעתים קרובות על ידי גניקולוגים ורופאים מיילדים, לאחר הלידה.

בעבר, לעתים צורף לכדורים האלו כדור שני אשר היה מחובר לראשון בשרשרת או חוט קטיפה בשביל הוצאה קלה, וכיום הם מגיעים במגוון גדלים, צורות, עיצובים וחומרים, אך אני ממליצה על סיליקון הבטוח לשימוש עם הגוף, או מתכת בעלת שטח פנים חלק, כאפשרויות ההיגייניות ביותר.
הכדורים החכמים המודרניים מיועדים לסיפוק גירוי לכל איברי המין שלנו, כולל המוח, על ידי יצירת גירוי יציב אשר עוזר לנו להרגיש לוהטות וסקסיות מבפנים.
מטרתם היא לא לייצר אורגזמות מידיות אצל מי שמכניסה אותם, אלא בעדינות לדגדג ולגרות את החושים, והם יעילים במיוחד אם משתמשים בהם בזמן תזוזה קדימה ואחורה, בזמן נהיגה בכביש משובש, או רכיבה על סוס או על אופנוע.

אך אני מציעה שתנסו את אחד מאלה, רק לאחר שחיזקתן את שרירי הרחם שלכן מספיק כדי שהכדורים לא יחליקו החוצה ברגע לא מתאים.
כדי להגיע לחוזק הרצוי, אני ממליצה שתכניסו את הכדורים לבערך 15 דקות ביום ואז לאט לאט תאריכו את הזמן תוך כדי חיזוק השרירים שלכן.
זה מאוד יעיל אם השרירים הוגינלים מכווצים בזמן משיכה בחוט החיבור בשביל התנגדות חזקה יותר. כשכדורים חדשים לגמרי, אתן יכולות לנסות את הדרך של "חמישים גוונים" וגרום להם להיות חלקלקים על ידי הכנסתם לתוך הפה, אבל בכל מקרה אחר אני מציעה שקודם תנקו אותם היטב עם סבון מאזן חומציות, ואז תמרחו אותם בחומר סיכה לפני הכנסתם.

כדורי הרטט בן-ווה עדיין מוסיפים מימד נוסף לפעולת החדירה כמו שהם הוסיפו בעבר, ויכולים גם להיות נהדרים בתור "תוספת" כשאתן משחקות עם צעצועים אחרים לבדכן.
החדרת ויברטור אל הנרתיק כאשר הכדורים בפנים מרגיש נפלא, או לחלופין, בזמן החזקת הכדורים בפנים, השתמשו בויברטור לדגדגן בשביל לקבל תחושה נהדרת של הכל-בבת-אחת.

בנות דור ה-Y והויברטור

דור ה-Y  נקרא כך כי הדור אשר נולד בעולם המערבי מיד לאחר דור ה-X. גבולותיו של דור זה הינם ברי מחלוקת, אך לרוב הכוונה לגל דמוגרפי של אילו מאיתנו שנולדו בין השנות ה80 ועד לסוף שנות ה-90. מקובל לחשוב כי דור ה-Y הם בעיקר ילדיהם של דור ה-Baby Boom, למרות שחלק מדור זה הוא גם צאצאיהם של האוכלוסייה המבוגרת יותר מקרב דור ה-X. דור ה-Y, במיוחד במערב, גדל לתוך ההאצה בפיתוחים הטכנולוגיים בתחום המחשבים והאינטרנט והוא בעל נגישות רבה לכלים טכנולוגיים ואמצעי תקשורת מתקדמים. המאפיינים העיקריים של דור ה-Y הם יכולת ונכונות לעבודת צוות ועבודה בקבוצות, יכולת לפזר קשב ולטפל במקביל בשני נושאים לפחות. מקובל לחשוב כי רובם של בני דור זה, הינם בעלי מיומנות טכנולוגית ויכולת לימוד מהירה על מכשירים ואביזרים חדשים.
שליטה מלאה במחשב ויישומיו המקובלים, כמו גם ברשת האינטרנט. חסרי יוזמה יחסית לדורות הקודמים, מוכנים ללמוד נושאים חדשים, דורשים משוב לפעולתם גם עבור פעולות שאינן דורשות השקעת משאבים או ידע מיוחדים (ורצוי שיהיה משוב חיובי).
הויברטור הוא אביזר מין שצמח עם התקדמות הטכנולוגיה והוזלת מחירים הסוללות ניקל ואלקליין. הוא הנו הבכור של הדילדו ובמהלך שנות ה-70 וה-80 בארה"ב, יש אשר כינו אותו "התרופה האולטימטיבית לסטרס ודיכאון".
עם השנים, הפך הויברטור לאלוף המכירות בחנויות הסקס, ונחשב לאחד אביזרי המין הכי מקובלים בקרב הנשים בעולם, ועם התבגרותן של בנות דור ה-Y, קיבל הויברטור מעמד עליון, רחוק בהרבה מאביזרי מין אחרים.

שימוש באביזרי מין אצל בנות דור ה-Y הבודדות

בנות דור ה Y נולדו אל תוך הטכנולוגיה המתקדמת. המחשבים, רשת האינטרנט במהירויות הגבוהות, הנגישות הגבוהה אל החברים ואפשרויות התקשורת הבלתי נדלות, וכמובן, ההכרה ומיומנות בהפעלת מכשירים טכנולוגיים והפעלת המחשבים על מתקניהם והתקניהם. אחד מהמייחדים של בנות דור ה Y מול בנות דור ה X, הוא הרצון וההשקעה בחיי המשפחה, הבא לידי ביטוי בנטייה להפחית מערכן של הקריירות וההתקדמות האישית לטובת חיי המשפחה, תוך ניצול הידע הטכנולוגי והשימוש הנרחב ברשת בכדי להמשיך ולעבוד גם בבית, בחיבור מרחוק וכדומה.

אביזרי מין בזוגיות על ידי בנות דור ה Y

אם כן, בנות דור ה-Y ידועות בשני מאפיינים מובילים. ההשקעה בחיי המשפחה, והמיומנות והבקיאות בהפעלת מכשירים אלקטרוניים מהטכנולוגיה המתקדמת. תכונה נוספת המיוחסת לבנות דור ה-Y, היא ההכרה העצמית העמוקה, וההבנה האינטימית האישית. עובדות אלו, מובילות רבות מבנות דור ה Y ליזום שימוש אביזרי מין בשיתוף עם בני זוגן, במהלך קיום יחסי מין או במהלך המשחק המקדים.

אביזרי המין הנפוצים המקובלים לשימוש על ידי בנות דור ה-Y במהלך המשחקים המקדימים, או במהלך האקט המיני עצמו, בשיתוף עם בני זוגן במיטה, הם הוויברטורים על סוגיהם, בהם משתמשות בנות דור ה Y כאמצעי מגרה במהלך המשחק המקדים, או במהלך האקט המיני עצמו לחילופין, טבעות רטט, אותן מלביש בן הזוג על איבר המין ובכך מאריך את משך הזקפה ושומר על עוצמתה, ובמקביל, מעניק לבת זוגו עינוג המתבצע על ידי הוויברטור המותקן בה, ועוד אביזרי מין רבים וטובים, המתאימים לשימוש על ידי בני זוג במהלך האקט המיני עצמו, או כחלק מהמשחק המקדים.

שימוש אישי באביזרי מין על ידי בנות דור ה Y

קצב החיים בעידן המודרני, משאיר מעט מאוד זמן לאדם כלפי עצמו. בנות דור ה-Y, המתאפיינות בהבנה מעמיקה של צרכיהן האישיים והאינטימיים, תוך יכולת מולדת כמעט בשימוש במכשירים טכנולוגיים, מתירות לעצמן את השימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר של אביזרי המין. חברות המייצרות אביזרי מין, בהם הוויברטורים המודרניים והמשוכללים, מבינות את הצרכים של בנות דור ה Y, ומאפשרות בחירה ממגוון גדול ומרשים של אביזרי מין בטכנולוגיות מתקדמות ומהנות ביותר.

החברות המייצרות וויברטורים עבור בנות דור ה-Y, מכוונים את קצב ההתקדמות במספר אופנים:
האחת, חומר הגלם. חומרי הגלם המשמשים כיום את יצרניות הוויברטורים, הם מהמובילים בתחום, ובעלי מגע המחקה באופן כמעט מושלם את הדבר האמיתי.
שנית, הטכנולוגיה. טכנולוגיות לעינוג האישה במכשירים המתקדמים מבוססי מדע מדויק הרבה יותר, הפועל ישירות על הדגדגן ונקודת הג'י.
לבסוף, ולא פחות חשוב, עוצמת המכשירים ועמידותם לאורך השנים, כמצופה ממכשירים מתקדמים מהדור העדכני, המאפשרים בחירת העוצמה על פי דרישה וכמעט ללא הגבלה, בהתאם לטעמה האישי של המשתמשת.

ויברטור המתחבר למוזיקה שלך

הדור הבא בתחום צעצועי המין הינו דבר שמתרחש ומתחלף כל העת. חלק מן הנשים מאוד אוהבות להתנסות ולשתף עם שותפים אחרים על חוויות המיניות שלהם. חלק אחר של נשים מבקש לעצמו ליהנות מחוויית עינוג מיני באופן אישי מבלי בן זוג. אך כיצד ניתן לקבל הנאה מושלמת ולחוות אורגזמה ללא גבר. אחת ההמצאות המוצלחות ביותר שניתן לרכוש כיום הוא ויברטור המתחבר לאייפוד או כל נגן מוזיקה אחר והוא פועל על פי הביצועים של כל מנגינה או פס קול. מי שלא מאמין אז יש בהחלט דבר כזה, וכדאי מאוד לבדוק מה זה אומר!

לאהוב סרטים כחולים, להנות מפס הקול

אמנם לא כולם אוהבים סרטים כחולים ולא כולם אוהבים להודות בכך, אך אין ספק כי יש משהו בסרטים הכחולים שעושה להרבה מאיתנו משהו בפנים. הדרך שבה הם מציגים את הפעילות המינית האנושית יכולה לגרום לאנשים רבים להבין למה הם נמשכים מבחינה מינית ולאתגר את הרצון של בני האדם לחיי מין טובים יותר. ויברטור שמתחבר לאייפון, לאייפוד או לכל יציאת אוזניות בכל מכשיר ופועל על פי הביצועים של המוזיקה והקצב, מעניק לכל מי שרוצה להשתמש בו את מה שכל אישה יכולה לבקש מסרט כחול. כך ניתן  ליהנות כמו הנשים שמופיעות בסרטים הללו. כמובן שהמחשבה על אישה שצופה בסרט כחול ונהנית מזה, היא חוויה מרטיטה בפני עצמה בשביל רב הגברים בעולם… הניסיון להתענג תוך כדי צפייה בסרט אירוטי לא הומצא הרגע אלא קיימת כבר במשך הרבה מאוד שנים. ויברטור המחובר לנגן המוזיקה או לרמקולים של המחשב פשוט לוקח מחשבה זו צעד אחד קדימה.

האינטרנט והויברטור

ניתן כיום למצוא סרטים כחולים הן בספריות DVD מיוחדות והן באינטרנט המלווים בפס קול מאוד קצבי ואירוטי, הרבה פעמים אנחנו שומעים שיר או מנגינה ומדמיינים "איזה שיר טוב כדי לעשות סקס" אז החיבור של הויברטור למוזיקה הוא דבר טבעי מאוד ומתבקש. החיבור של הויברטור הוא רגיל לגמרי, כאמור, הוא מתחבר לכל יציאת שקע אוזניות בכל נגן מוזיקה דיגיטלית. הפעילות של הויברטור אל מול הביצועים של המנגינה משתנה ומשנה את תדר העבודה של מנוע הרטט. במקרה של סרט כחול, תנודות הויברטור משקפים את מה שקורה ואולי גם את מה שהצופה מבקשת שיקרה. כמובן שלא חייבים להתענג מול סרט כחול לבד, אלא ניתן לעשות זאת גם כזוג, והצפייה בסרט כחול כזוג יכולה לדרבן את בני הזוג להתנסויות רבות שיתנו את הדחיפה לקראת שימוש בצעצועי מין ואביזרי נוספים. עולם הטכנולוגיה לא מפסיק אף לא לרגע את התפתחות שלו, וגם בתחום הזה ניתן לראות כי יש לא מעט שכלולים והמצאות שנותנים לכל אישה את החוויה המינית הטובה ביותר – הדוגמא הכי טובה לכך היא הפלשלייט, אביזר מין לגברים בלבד שהומצא במיוחד לאוננות. מיליוני גברים בכל העולם משתמשים בפלשלייט כאשר הם צופים בסרטים אירוטים באינטרנט ונהנים מתחושה של חדירה אמיתית בלי הצורך להתפשט, בלי לקום מהכורסה ואפילו בלי בת הזוג…